Velký Meder
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

 

Veľký Meder, dříve Čalovo, se nachází v jižním cípu západního Slovenska. Město je známé díky termálním lázním Thermal Corvinus Veľký Meder.

 

 

Termální prameny vyvěrají z hloubky přibližně 1500 metrů v teplotě 56 - 76,5 stupně Celsia. V bazénech se ředí na příjemných 27 - 38 stupňů. Návštěvníci mají k dispozici celkem 9 bazénů s vodní plochou 3 400 m?. Na podzim 2010 byl otevřen nový krytý rodinný zábavní sladkovodní bazén.

 

  • Celý areál je umístěn v lesoparku, který skýtá příjemný stín v teplých letních dnech. Termální voda obsahuje sodík, draslík, železo, hořčík a mnoho dalších užitečných a léčivých prvků.a proto je vhodná k léčbě pohybového ústrojí, nemocí kloubů, bolesti zad, revmatických potíží. Má dobré regenerační účinky na celý organismus.

   Areál disponuje dvěma oddělenými částmi - celoročně otevřeným krytým rekreačním komplexem a venkovním letním areálem, jenž je v provozu od 1.5. do 30.9. Krytý rekreační komplex je tvořen dvěma samostatnými propojenými částmi: Kryté bazény (plavecký, perličkový, dětský) a polokrytý bazén se sedadly po obvodu, jenž díky stoupající páře umožňuje koupání i v tuhé zimě. Letní areál poskytuje odpočinek v 5 bazénech (rekreační bazén s hydromasážemi a vodopády, rodinný bazén s vodopády, italský bazén s tobogány, plavecký bazén a dětský bazén s tobogánem) s teplotou vody v rozmezí 27-38°C.

   Součástí komplexu je také Sauna centrum se 4 druhy saun (parní, bylinková, finská a infrasauna), restaurace, masážní salón, solná jeskyně, magnetoterapie, termoakupresurní masážní terapie nebo dětský koutek.

   Ubytování:

   Penzion Tara je vzdálený jen 50 metrů od Termálního koupaliště a nabízí komfortní ubytování v 16 dvoj-lůžkových pokojích s možností přistýlky a 2 velkých rodinných apartmánech. Všechny pokoje jsou vybaveny kuchyňkou, TV, koupelnou a velkým balkónem. Wifi zdarma.

    

   Cena zahrnuje:

   • 1x ubytování
   • služby delegáta
   • dopravu autobusem
    

   

  Cena nezahrnuje:

  • městskou daň: 30,- Kč /osoba
  • komplexní pojištění: 40,- Kč /osoba / den
  • vstup do lázní na další hodiny a dny
  • stravování (vlastní, plně vybavené kuchyňské kouty)

   

   Nástupní místa: Havířov, Ostrava,OLOMOUC

CK Gattom

 Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

23.3.2019 24.3.2019 1490 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel