Sardinie - smaragdový ostrov,pobyt u moře s výlety
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

1.den:Odjezd, přesun do Itálie.

2.den:Trajekt na Sardinii, vylodění v Olbii. Ubytování poblíž  Santa Teresa di Gallura u krásné pláže Rena Majore s bílým pískem a  průzračnou vodou. Osobní volno, nocleh.

3.den:Volno u moře, koupání. Nocleh.

4.den:Výlet podél severozápadního pobřeží. Alghero – fakultativně lodí na vápencový mys Capo Caccia. Loď nabízí nádherné výhledy na panoramatickou krajinu zátoky Porto Conte, divoké útesy tyčící se nad mořem, průzračné mořské laguny. Loď se zastaví u unikátní Neptunovy jeskyně – návštěva krápníkové jeskyně s mořskými jezírky. Návrat lodí zpět do Alghera . Poté prohlídka malebného Alghera přezdívaného “Malá Barcelona”, s mohutnými mořskými hradbami a spletí středověkých uliček. Zastávka u jedněch z nejdochovalejších nuragů - Nuraghe Palmavera. Nocleh.

5.den:Smaragdové pobřeží – nejvyhlášenější a nejexkluzivnější pobřeží Sardinie – Costa Smeralda - tvořena romantickými písečnými plážemi střídanými skalnatým pobřežím a malebnými přístavními městečky, kde tráví dovolenou nejbohatší a nejznámější lidé světa.Navštívímeluxusní Porto Cervo, které je skutečným centrem této oblasti, poté koupání na nádherných  plážích s pozoruhodně tyrkysově průzračnou  vodou a bílým pískem v Baia Sardinia.V Palau uvidíte krásné výhledy na ostrovyMaddalena a Caprera, zde také možnost koupání. Při cestě zpět si prohlédneme Capo d´Orso – skály tisíciletí modelované větrem a erozí. Nejznámější je skála mohutného tvaru medvěda, který shlíží na okolní krajinu ze 120 m vysokého žulového útesu. Zastávka u Nuraghe Albucciu megalitická stavba u Arzacheny. Nocleh.

6.den:Výlet do oblastí Castel Sardo. Zastávka u skalního útvaru Roccia del Elefante k tzv. sloní skály z trachytu a megalitické stavby Nuraghe Paddagiu. Procházka úchvatným středověkým městečkem Castelsardo vypínajícího se  na mohutném skalisku nad mořem. Poté zajímavé členité pobřeží Costa del Paradiso. Návrat , osobní volno a koupání. Nocleh.

7.den:výlet do půvabného městečka Santa Teresa di Galura, kterého dominantu tvoří věž Longosardo, tyčící se nad mořem, ze které je vidět až na Korsiku. Město se pyšní malebnou pláží s bílým pískem Rena Bianca, na které se budete moct koupat. Budete mít také příležitost k nákupům typických sardinských produktů a suvenýrů za výhodné ceny. Odpoledne volno u moře, koupání. Možnost fakultativního výletu lodí na ostrovy Maddalena a Caprera, který patří k nejhezčím a nezapomenutelným zážitkům na Sardinii. Osobní volno, koupání v moři. Nocleh.

8.den:Odevzdání bungalovů. Odjezddo Olbie, volno v přístavu před naloděním. Trajekt, cesta zpět směr ČR.

9.den: Návrat zpět do ČR. 

 

Cena zájezdu zahrnuje:   

  • 6x ubytování ve 2 lůž. pokojích v BGW/4 s příslušenstvím, WC, sprchou
  • dopravu moder. klim. autokaremtrajekty
  • průvodce
  • výlety dle popisu
  • zákonné pojištění CK, DPH   

Cena nezahrnuje vstupy, místní poplatky, vratnou kauci, úklid                                                                                                                                                          

  Ubytování: v bgw pro 4osoby:  2 x 2lůžkový pokoj, kuchyňský kout vybavený na vaření a stolování, soc.zařízení, terasa. V areálu bazén, restaurace s pizzerií, bar, dobře zásobený obchod, prádelna, Wifi zóna, recepce.    

 

ODJEZDY:  Bez příplatku:  Brno, Jihlava, Humpolec, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov. S přípl. 100 Kč: Olomouc, Prostějov, Vyškov. S příplatkem 200 Kč: Ostrava, Frýdek-Místek, Kopřivnice, Nový Jičín, Hranice, Lipník nad Bečvou, Přerov

_________________________________________________________________________________________________________ 

CK WISNAR                                                         

 

Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel