Last minute Maroko
 
Země Zájezd
Saida
ikona_letadlo

 

 

8 dní odlet Praha 27.09. – 04.10.

 

SAIDIA

 

Be Live Collection Saidia ***** all inclusive 16 190 Kč  

Iberostar Saidia ***** all inclusive 17 290 Kč  

Okruh královskými mesty polopenze a AI 21 590 Kč  

1.dítě 2-16 let na přistýlce ve vybr. kap. v doprovodu 2 dosp.os. již od 7 990 Kč!  

 

Výše uvedené ceny jsou konečné. Nezahrnují pouze doporučený příplatek za cestovní pojištění– výše pojistného bez rizikových sportů - 590Kč/do 24dní/dospělá osoba, 340Kč/ do 24 dní/dítě (do 18 let), včetně rizikových sportů 990 Kč/do 24 dní/osoba,fakultativní služby a místní pobytovou taxu AGADIR-20 €/osobu/pobyt (při 8 denním pobytu), 40 €/osobu/pobyt (při pobytu nad 8 dní),SAIDIA- 30€/osobu/pobyt (při 8 denním pobytu), 50€/osobu/pobyt (při pobytu nad 8 dní), splatný v hotovosti v místě pobytu

CK EXIM

 


ikona_letadlo

 

POZNÁVACÍ ZÁJEZD –OKRUH KRÁLOVSKÝMI  

MĚSTY MAROKA –  AKCE SENIOR 50+****

 

22.9.-29.9. 2018   13980 Kč

29.9.-6.10.2018    13980 Kč

6.10-13.10.2018   14480 Kč

13.10.-20.10.2018  13980 Kč

 

příplatek za 1/1 l pokoj +5000 Kč 

 

Uvedené ceny zahrnují: Letenku Praha Agadir – Praha | Letištní a bezpečnostní taxy vč. paliva | Transfer letiště – hotel – letiště | Ubytování na 7 nocí v min. 4* hotelu | Polopenzi (snídaně a večeře) | Dotaci vybrané země programu Senior Voyage | Služby českého delegáta | Pojištění proti úpadku CK  

Ceny nezahrnují: Transfery k jednotlivým památkám a objektům, vstupy do navštívených areálů, objektů a výklady průvodců nejsou zahrnuty v ceně zájezdu. Transfery, vstupy a výklady průvodců jsou obsaženy v programovém balíčku | Místní pobytovou taxu: 40 € / osoba / pobyt splatnou na místě.  

Možnost přiobjednat: Programový balíček (možnost objednat na místě u delegáta) – viz program zájezdu | Rozšířené top cestovní pojištění vč. pojištění storna zájezdu za 560,- Kč / os. / pobyt | Extra výlety (7. den) – viz program zájezdu.  

Poznámka: Cena platí při obsazení pokoje 2 nebo 3 osobami, jednolůžkový pokoj je za příplatek | Počet dětí u zájezdu je omezen, děti jsou na vyžádání u CK | Konkrétní jména hotelů budou sděleny na místě delegátem |Tato akce platí pouze pro osoby starší 50 let. Osoby mladší 50 let jsou za příplatek 1 500 Kč / osoba.  

Nabídka platí od 23.07.2018 do další aktualizace.

 

Pořadatelem zájezdu je CK TopFly s.r.o (IČ: 24767468). Změna programu vyhrazena

 

 

 


ikona_letadlo

Velký okruh Marokem

15.9.-22.9.2018    14990 Kč     MEGA LAST MINUTE

29.9.- 6.10.2018    16990 Kč

 

S tímto poznávacím zájezdem do Maroka uvidíte opravdu maximum. Krásný Marrakéš, kouzelnou Casablancu, tajemný Fes, a také hlavní město Rabat. Marocký poznávací výlet končí cestou zpět do města Agadir.

 

Stravování 

7 nocí v minimálně 3* hotelech s plnou penzí (nápoje nejsou zahrnuty v ceně zájezdu) nebo polopenzí (obědy, nápoje a marocká večeře s folklórní show nejsou zahrnuty v ceně)

 

1. DEN: PŘÍLET
Přílet na letiště v Agadiru, transfer do hotelu, večeře a nocleh. 
2. DEN: AGADIR – MARRAKÉŠ – CASABLANCA

Snídaně a odjezd do Marrakéše, návštěva paláce Bahia vyzdobeného štuky a cedrovými dřevořezbami, oběd a přejezd do Casablanky. Zastávka u mešity Hassana II. patřící mezi největší stavby tohoto druhu na světě (vnitřní prostory pojmou až 25 tisíc lidí), následuje volný čas. Večeře a nocleh v Casablance. 

3. DEN: CASABLANCA – RABAT – MEKNES - FES

Po snídani odjezd do Rabatu, kde jsou na programu Hassanova věž (minaret mešity, která nikdy nebyla dostavěna), mauzoleum Mohameda V. a pevnost – tzv. Kasbah des Oudaias. Po obědě přejezd do Meknes obklopeného krajinou s olivovými háji. Zastávka u monumentální brány Bab El-Mansour a procházka kolem vodní nádrže Agdal. Transfer, večeře a nocleh ve Fesu.

 

 4. DEN: FES

Po snídani přejezd ke královskému paláci, od něj následuje procházka židovskou čtvrtí. Následuje přejezd na vyhlídku nad Fesem, od které zamíříme do mediny, která je proslulá Kairuánskou univerzitou (nejstarší univerzita na světě) a do nejstarší části Fesu k bráně Bab Boujeloud (dvoubarevná – modrá a zelená). Návštěva medresy Bou Inania (škola spojená se studentskými ubytovnami), souku a koželužny ve čtvrti řemeslníků. Zastávky u Kairuánské mešity a hrobky Moulaye Idrisse II., která patří mezi nejvýznamnější marocká poutní místa. Oběd v medině. Volný čas. Večeře a nocleh ve Fesu.

 

5. DEN: FES – IFRAN – ERRACHIDIA – ERFOUD

Po snídani následuje cesta přes vnitrozemí, lemovaná cedrovými lesy, úrodnou krajinou a pohořím Středního Atlasu. Zastávky ve městech Ifran (horské středisko s „alpskými vilami”, královským palácem a univerzitou) a Midelt, který leží na vysokých pláních mezi Středním a Vysokým Atlasem (oběd). Přejezd do pouštního města Erfoud, známého těžbou černého mramoru s nádhernými zkamenělinami. Večeře a nocleh (+ možnost fakultativního výletu do písečných dun u Merzougy).

 

6. DEN: ERFOUD – TINEGHIR - OUARZAZATE

Snídaně v hotelu. Přejezd přes hammadu, kamenitou poušť, do města Tineghir (s rozlehlou palmérií a tradičními domy z pisé – tzv. kasbami). Oběd v Tineghiru. Cesta pokračuje přes tzv. Route des Kasbah, silnici lemovanou kasbami, a vesnice pěstující malé perské růže na výrobu růžové vody a oleje. Večeře a nocleh ve Ouarzazate.

 

7. DEN: OUARZAZATE – MARRAKÉŠ

Snídaně v hotelu a cesta do známé vesničky Ait Benhaddou, kde bylo natočeno několik známých ? lmů (např. Gladiátor, Babel, Lawrence z Arábie, Sodoma a Gomora, Ježíš Nazaretský). Vesnice je zařazena do světového dědictví UNESCO. Po prohlídce jedné z nejúchvatnějších památek Atlasu se pokračuje do Marrakéše přes horský průsmyk Tizi n’Tichka. Oběd v hotelu. Volný čas a večer prohlídka populárního náměstí Jemaa el -Fna, zakončená tradiční marockou večeří s folklórní show (pouze v rámci plné penze). Nocleh v hotelu.

 

8. DEN: ODLET

Po snídani návrat do Agadiru, transfer na letiště a odlet.

CK BL. STYLE

 
Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel