Jaro v Holandsku- AMSTERDAM A KVĚTINOVÝ PARK KEUKENHOF
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

4denní poznávací zájezd do Holandska Keukenhof – Miniatury – Větrné mlýny – Výroba dřeváků a sýrů Amsterdam – Projížďka lodí po grachtech

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1. den odjezd z Brna v 16:00 směr Jihlava, Praha, Ústí nad Labem, Děčín, Hřensko. Noční přejezd přes Německo.

2. den v ranních hodinách příjezd do Keukenhofu – prohlídka největšího parku květin v Evropě o rozloze 32 ha, kde rozkvétají každé jaro milióny tulipánů, krokusů, hyacintů, narcisů a lilií. Odpoledne přejezd do Madurodamu, kde navštívíme park s holandskými miniaturami: grachty, kostely, paláce i obyčejné rodinné domky, přístavy, větrné mlýny a tulipánová pole. Pro ty, kteří nechtějí navštívit miniatury, je připravena procházka v přímořských lázních Scheveningen – luxusní středisko s promenádou lemovanou kavárnami a hotely a 400 m dlouhým molem DE PIER, které vybíhá do vln Severního moře a končí vyhlídkovou věží. Navečer odjezd do hotelu.

3. den po snídani (není v ceně) odjezd do skanzenu Zaanse Schans, kde si můžete prohlídnout holandské větrné mlýny a další typické zelenobílé dřevěné domky. Uvidíte tradiční výrobu dřeváků a ochutnáte výborné sýry Edam a Gouda s možností nákupů. Přejezd na prohlídku hlavního a korunovačního města Amsterdamu. Pěší procházka historickým centrem, při které uvidíte proslulou plovoucí květinovou tržnici, brusírnu diamantů, náměstí Dam s královským palácem a korunovačním kostelem, dvůr Bekyní, muzejní náměstí s budovami Rijks muzea a muzea Van Gogha, které můžete individuálně navštívit. Fakultativně hodinová projížďka lodí po kanálech, a nakonec večerní procházka čtvrtí s červenými lucernami. Samozřejmě je v rámci okruhu počítáno i s osobním volnem na nákupy a občerstvení. Ve večerních hodinách odjezd přes Německo do Česka.

4.den příjezd do ČR v odpoledních hodinách. Svozy navazují.

 

Cena zahrnuje: dopravu zahraničním busem (WC, klimatizace, DVD, občerstvení za Kč), 1 x nocleh v hotelu ve 2lůžk. pokojích s vlastním soc. zařízením, pobytovou taxu, služby průvodce, pojištění CK ve smyslu zákona 159/99 Sb.

 

Cena nezahrnuje: příplatek za jednolůžkový pokoj 1.150 Kč, komplexní cestovní pojištění včetně storna 120 Kč, snídaně v hotelu 260 Kč

 

Orientační ceny vstupů: Keukenhof 15,5 €, Miniatury 17,5 €, Skanzen zdarma, Větrné mlýny 3€, muzea 19 €- do 18 let zdarma, projížďka lodí po grachtech 10 €.

Nástupní místa zdarma: Brno, Jihlava, Humpolec, Praha, Mělník, Litoměřice, Ústí nad Labem, Děčín

Svozy za příplatek obousměrně: Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Příbor 400 Kč, Zlín, Olomouc 300 Kč, Kroměříž 200 Kč

Děti do 18 let a senioři nad 65 let mají na svoz 50 % slevu.

CK ApollonZájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

27.4.2019 30.4.2019 4190 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


květinové korzo
Copyright © 2017  VARIETA Travel