Budapešť
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

poznejte překrásné město na Dunaji

program:     termín: 18.5., 12.10.2019

odjezd z nást.míst v ranních hodinách, příjezd do budapešti - průvodcem vedená prohlídka centra Budapešti s mnoha památkami ( Matyášův chrám, rybářská Bašta, bazilika sv.Štěpána, Budínský hrad, Řetězový most, návštěva vyhlášené tržnice ) možnost návštěva lázní... Návrat do ČR ve večerních hod.

 

cena za osobu 799 Kč zahrnuje: dopravu lux.autobusem,služby průvodce

cena nezahrnuje. komple.xcest.poj, vstupy 

nást.místa: Hranice, Lipník nad B. , Přerov, Olomouc,.Prostějov, Vyškov, Brno 

Ck BONTON IČo 25390589

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

termín: 13.4.. 30.11., 14.12.2019

 

Pro její báječnou atmosféru, která Vás bude doprovázet kamkoliv se vydáte. Třeba na cestě za starobylými památkami, které připomínají zlaté časy rakousko-uherské monarchie, nebo při výletu do slavných lázní, které jsou relaxačním rájem.  Dále se můžete vydat do útulných kavárniček, stylových barů, za tradičním vínem, pikantními klobáskami nebo do víru rodinné zábavy ve Vidám parku. Budapešť je zkrátka jako stánek s lahůdkami, v němž si každý vybere podle své chuti.

 

Cikánská hudba, pikantní jídla, čardáš a tokajské víno. Levému břehu nejdříve dominuje mohutný královský palác obehnaný kamennou zdí. O něco dále se proti obloze tyčí věže Rybářské bašty a Matyášova chrámu. Pozoruhodné jsou i kostely pod Hradním vrchem. Nejnápadnější stavbou pravého břehu je neogotická budova parlamentu (Országház), sto let stará, 268 m dlouhá a 96 m vysoká. Má téměř 700 místností a na jeho výzdobě se podíleli nejlepší umělci své doby v zemi. Je považován za jednu z největších vládních budov v Evropě.

 

Budapešť je jediné velkoměsto na světě, ve kterém je více jak stovka termálních pramenů.

cena 820 Kč zahrnuje: dopravu, služby průvodce

cena nezahrnuje: koplex.cest.poj

nást.místa: Valaš.Meziří, Olomouc, Prostějov,....

Ck Valaška

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

termín: 26.5.2018

cena 650 Kč

Program:

během naší návštěvy Budapešti uvidíme např. bývalou vojenskou pevnost Citadelu, navštívíme tržnici, kde si budeme moci nakoupit. Projdeme se městem přes ulici Váciho, na které se nachází pěší zóna s luxusními obchody a suvenýry. Uvidíme baziliku sv. Štěpána, Náměstí hrdinů, hrad Vajdahunyad, nejrozsáhlejší lázně v Evropě – lázně Szecheny. Po prohlídce s průvodcem budeme mít volný čas. Před odjezdem zpátky navštívíme Hradní vrch, Rybářskou baštu a Matyášův chrám. Předpokládaný čas odjezdu z Budapešti je v 17 hodin.

Cena zahrnuje: autobusovou dopravu z Hodonína nebo Břeclavi, průvodce, pojištění CK proti úpadku.
Cena nezahrnuje:  nástupní místa za poplatek:Kyjov 50 Kč, Uherské Hradiště a Kroměříž 150 Kč, Zlín, Přerov, Prostějov, Olomouc 200 Kč, Brno 300 Kč, Frýdek-Místek a Ostrava 400 Kč. Případné vstupy.

CK KM TRAVEL

 Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena
13.4.2019 820 Kčobjednat

Název zájezdu

18.5.2019 799 Kčobjednat
12.10.2019 799 Kčobjednat
30.11.2019 820 Kčobjednat
14.12.2019 820 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Budapešť 1
Budapešť 2
Budapešť 3
Copyright © 2017  VARIETA Travel