Muzikály - Přehled zájezdů
 
 

čarovné tóny Macochy

Termín: 13.6.2019
Cena: od 940 Kč

Termín: 14.6.2019
Cena: od 940 Kč

čas růží

Čas růží

Jedinečná symbióza písní, největších hitů z repertoáru Karla Gotta a původního scénáře Sagvana Tofi.
Těšte se na odhalení příběhu starého obrazu, který v sobě skrývá osud jedné velké celoživotní lásky! Čas růží vás již brzy pobaví i dojme! Vzpomínáte? Když jsem já byl tenkrát kluk, Jen se hádej, Svět má ty chvíle rád, Jdi za štěstím, Korunou si hodím, Nápoj lásky č. 10, Je jaká je, Když muž se ženou snídá a mnoho dalších ožije v muzikálových aranžích a pěveckém podání herců a zpěváků, kteří k hitům Karla Gotta přistoupí nově a zároveň s respektem, který si zaslouží!

 

Do ložnice vstupujte jednotlivě

 

Divadelní hra Líbánky aneb Láska ať jde k čertu patří k nejúspěšnějším komediím Noela Cowarda. Dvojice bývalých manželů se po letech setkává v drahém francouzském hotelu, kam oba přijeli trávit líbánky se svými novými a mladšími partnery. Následuje to, co by oba bývalé manžele Elyota a Amandu ani ve snu nenapadlo: opět se do sebe zamilují. Napětí mezi čtveřicí roste. Nakonec před svými novými partnery Sybilou a Victorem utečou do Amandina bytu v Paříži. Oba dva spolu však nepřestanou bojovat.

 

Termín: 18.5.2019
Cena: od 819 Kč

 

Doktor OX

Muzikálová komedie, ve které konečně může každý milovat, koho chce! A nejen to! I myslet si může, co chce! A dělat si může, co chce! Ale nejdřív si musí tuhle svobodu vybojovat ...

Nový, původní český muzikál Divadla Hybernia, tentokráte o mladých hrdinech, kteří se vzepřou záměru zločinného doktora Oxe. Tento pseudovědec totiž touží ovládat myšlení obyvatel, a to pomocí svého ďábelského, v podstatě ale jednoduchého vynálezu.

Hrají: Jiří Korn, Josef Vojtek, Kateřina Brožová, Dita Hořínková, Petr Ryšavý, Peter Pecha, Ivana Korolová, Petra Vraspírová, Anna Slováčková, Andrej Hryc, Tomáš Trapl, Ernesto Čekan, Martin Pošta, Vojtěch Drahokoupil, Hana Křížková, Renata Podlipská, Vlastimil Korec, Jiří Zonyga, Ladislav Korbel, Františka Stropnická, Lukáš Randák, David Uličník a další.

Divadlo Hybernia (nedaleko Václavského nám), odpolední představení 14.00

 

Fantom Opery

S ŽIVÝM ORCHESTREM OD ZÁŘÍ 2018 V PRAZE V DIVADLE GOJA MUSIC HALL!

Fascinující příběh s hudbou Andrew Lloyd Webbera, spolu s ohromující scénou a úchvatnými speciálními efekty, tvořenými jako máchnutím kouzelné hůlky, probouzí tento velký příběh tragické lásky každý večer k životu… Historicky světově nejúspěšnější divadelní muzikál (vedle Les Misérables) bude FANTOM OPERY v Čechách uveden v Praze v monumentální dekoraci a v nádherných oslnivých kostýmech.

Termín: 18.5.2019
Cena: od 1129 Kč

 

Jesus Christ Superstar

divadlo Karlín

 

Kleopatra

 jeden z nejúspěšnějších a nejoblíbenějších českých muzikálů s hudbou Michala Davida, na který se můžete těšit v brněnském Bobycentru.

Termín: 12.5.2019
Cena: 799 Kč

 

Legenda jménem Holmes

Termín: 11.5.2019
Cena: 1529 Kč

 

Mefisto

velkolepý muzikál k 10.výročí dovalda Hybernia

Kvítek mandragory

muzikál Kvítek mandragory

 

Divadlo Broadway uvede v premiéře 13. března 2019 muzikál s hity Heleny Vondráčkové Kvítek mandragory.

 

Po obrovském úspěchu muzikálu Mýdlový princ přichází autor scénáře a režisér Radek Balaš s hitmuzikálem z písní Heleny Vondráčkové – Kvítek mandragory. Kromě muzikálových stálic nově obohatí soubor Divadla Broadway například Jana Boušková nebo Adéla Gondíková, po několika letech se na prkna Divadla Broadwaye vrací opět Richard Genzer nebo Yvetta Blanarovičová

muž se želez.maskou

Muž se železnou maskou

nejnovější muzikál Michala Davida, divadlo Broadway Praha

odpolední představení od 14 hod.

 

mýdlový princ

Mýdlový Princ

muzikál Mýdlový Princ-  je muzikálová komedie, celým dílem nás budou provázet hity V.Neckáře 

BOBY CENTRUM BRNO

Vyprodáno !!!

 

Ples upírů

Ples upírů

romantický příběh lásky ....  

Divadlo Goja Music Hall Holešovice, odpolední představení 14.00

 

 

 

Sestra v akci

Sestra v akci

Americká muzikálová komedie

hudební divadlo Karlín, odpolední představení od 15hod

 

 

Trhák

Divadlo Broadway vás zve na nový muzikál TRHÁK, původních autorů Zdeňka Svěráka a Ladislava Smoljaka s hudbou Vítězslava Hádla. Slavnostní premiéra se uskuteční v říjnu 2018 v divadelní adaptaci a režii Radka Balaše.  Dejme tomu, že jste dramatik a podařilo se vám napsat skvělou hru. Zkrátka "trhák". V takové chvíli není nic jednoduššího, než dát text k dispozici proslulé scéně, aby jej realizovala. Jenže divadlo je po čertech živý organismus, kde má každý z inscenátorů o tom, co je to trhák zcela odlišné představy. Zuřivý producent šetří každou korunu, zatímco bohémský režisér by nejradši vytvořil výpravnou show světových parametrů. Když k tomu ještě připočteme různorodou partu herců a hereček, z nichž někteří se snaží prosadit na úkor těch druhých a inspicienta před nervovým zhroucením, který se marně snaží tyto protiklady smířit, napadne vás jistě zcela zásadní otázka. Může za těchto bláznivých okolností vzniknout strhující divadelní hit?

Hrají: Lenský, řezník – Martin Dejdar, Petr Vondráček, Josef Kalina, hajný - Josef Vojtek, Bořek Slezáček, Sváťa Kohoutek, režisér – Miroslav Etzler, Oldřich Navrátil, Zdeněk Jíša, scénárista – Václav Kopta, Josef Polášek, Eliška Veverková, učitelka – Iva Kubelková, Alžbeta Stanková, Jaroslav Ticháček, agronom – Robert Urban, Peter Pecha, Oldřich Šus, producent – Igor Bareš, Láďa Zacharník, inspicient – Jaromír Nosek, Lukáš Pečenka, Zuzana Ticháčková, listonoška – Dana Morávková, Sandra Pogodová, Antonín Líbal, herec - Josef Carda, Michal Kavalčík, Zdena, číšnice – Andrea Holá, Tereza Nekudová

Divadlo Broadway, odpolední představení 14.00

Termín: 18.5.2019
Cena: od 929 Kč

 

Tři mušketýři

 

 legendární historický muzikál s hudbou Michala Davida, na který se můžete těšit v únoru a březnu 2019 v brněnském Bobycentru v limitované sérii - POUZE 12 PŘEDSTAVENÍ!!!

 

Začátek v 19.00 Bobycentrum Brno, délka představení cca 2 hodiny 

Tři oříšky pro Popelku

Tři oříšky pro Popelku

Originální rodinná show Tři oříšky pro Popelku vás přenese přímo do notoricky známého pohádkového příběhu nejen prostřednictvím hereckých výkonů známých osobností v čele s Pavlem Trávníčkem, ale také díky jedinečné výpravě s množstvím kostýmů, kouzel a jevištích efektů.

obsazení:Popelka – Nikola Ďuricová / Kateřina Klausová / Sabina Rojková, Princ – David Gránský / Karel Heřmánek jr. / Štěpán Komárek / Milan Peroutka, Král – Pavel Trávníček / Oldřich Kříž / Jan Rosák, Královna – Mahulena Bočanová / Dana Morávková / Dagmar Zázvůrková, Macecha – Jitka Sedláčková / Jana Švandová / Veronika Žilková, Sestra Dora – Kamila Nývltová / Kateřina Sedláková / Anna Slováčková, Vincek – Karel Heřmánek st. / Václav Vydra / Vlastimil Zavřel, Preceptor – Milan Šteindler / Vít Levinský, Vítek – Lukáš Adam / Martin Kraus / Lukáš Kofroň, Kamil – Vít Levinský / Jindřich Žampa

Kongresové centrum, odpolední představení 14.00

 
Copyright © 2017  VARIETA Travel