Poznávací zájezdy Slovinsko - Přehled zájezdů
 
Postojna jama

Krásy Slovinska

Termín: 22.5.2019 - 26.5.2019
Cena: 6304 Kč

jezero Bled

Od Julských Alp k Jaderskému moři

Slovinsko – od Julských Alp k Jaderskému moři

Bled • Bohinj • Postojna • Koper • Piran • Lublaň

Benátky

Perly Slovinska s návštěvou Benátek

Ljubljana • Postojna • Poreč • Pula • Motovun • Rovinj • Benátky

Piran

Slovinské přímoří a Benátky

Izola, Piran, Portorož, Terst, Benátky

Termín: 26.9.2018 - 30.9.2018
Cena: 6499 Kč

 

Slovinsko Od Triglavu k moři

V této nádherné zemi pod Alpami plné pokladů se divoká příroda snoubí s křišťálově čistými jezery, termálními prameny a zajímavou historií.  Prohlédnete si nádheru hor, užijete si relax v termálech, nakouknete do krasového podzemí, projdete se městy a osvěžíte se také u mořského pobřeží. Poznáte tak všechny čtyři podoby Slovinska, kterými je tato malá země známá.

Termín: 14.8.2019 - 18.8.2019
Cena: od 4142 Kč

karneval Slovinsko

Slovinsko - karneval a relax

Prožijte Kurent jako malovaný v nejstarším městě Slovinska v Ptuji. Objevte největší karnevalovou slavnost, která Vás okouzlí originálními maskami a jedinečnou atmosférou a široko daleko nemá obdoby. Seznamte se s Kurenty! Poznáte je snadno a rychle. Dělají totiž nepřeslechnutelný rámus, jsou oblečeni do ovčí kůže a peří, mají podivnou hlavu s barevným zobákem, velkými zuby a dlouhým červeným jazykem. Kdo si Kurenta pohladí, bude mít štěstí po celý rok. A co si přát víc? Snad jen víno a termály v lázeňském resortu Terme 3000. Ať žije KURENTOVANJE! 

Termín: 2.3.2019 - 4.3.2019
Cena: 4490 Kč

jezero Bled

Slovinsko a relax v Mořské Laguně

Krása nedotčené přírody, kouzlo jadranského pobřeží, horské velikány Julských Alp, nejkrásnější krápníková jeskyně Evropy, věhlasný hřebčín s lipicány a k tomu na závěr kouzelné město Lublaň. Co si přát víc? Snad jenom ochutnat slovinské dobroty a lahodná vína a každý den relaxovat ve vyhřívané MOŘSKÉ LAGUNĚ u Portorože!

Postojna jama

Slovinsko- hory, moře, přírodní zajímavosti

lanovkou na horu Vogel s výhledem na Bohinské jezero, sedačkovou lanovkou na Orlovou Glavu, jezero Bled,jeskyně Postojna jama, hrad Predjama, Bohinské jezero ,Triglavský nár.park, plavba po jezeře Bled ke kostelíku Sv.Marie, soutěska Vintgar....

predjam.hrad

Slovinsko- turistika v Julských Alpách

Triglavský národní park, jeskyně Postojna jama, romantické večery u jezera Bled - ubytování v hotelu*** s polopenzí v ceně !!!

pohodová turistika

Termín: 3.5.2019 - 7.5.2019
Cena: 5990 Kč

jezero Bled

Slovinsko-Kranjska Gora, krásy Julský Alp

Termín: 26.9.2019 - 29.9.2019
Cena: 6499 Kč

hrad Bled

To nejlepší ze Slovinska

 

Relaxační poznávací zájezd s průvodcem, který vás zkušeně a spolehlivě provede krásami Slovinska. Navštívíte jezera Bohinj a Bled i náherné Škocjanské jeskyně. Projdete se soutěskou Vintgar i jedinečnou pasteveckou osadou Velká Planina. A na závěr si užijete relax v termálních lázních v Moravských Toplicích. Prožijte s námi Slovinsko od přírody až po wellness!

jedinný termín pro rok 2019

 

nást.místo: Ostrava, Olomouc, Brno...

Termín: 11.6.2019 - 16.6.2019
Cena: 9690 Kč

Predjama

Velký okruh Slovinskem

letovisko BLED, překrásná soutěska VINTGAR, BOHINJSKÉ JEZERO, nejvyšší hora Slovinska TRIGLAV, POSTOJENSKÉ JESKYNĚ, LIPICA, TERST, zámek MIRAMARE, národní park ŠKOCJANSKÉ JESKYNĚ, PIRAN, PORTOROŽ, hlavní město LUBLAŇ, MARIBOR, aj.

Piran

Za krásami Slovinska

Ljubljana-Piran-Portorož-Koper-Hrastovlje-Lipica-Postojna-jezero Bohinj-Savica-jezero Bled-soutěska Vintgar

 
Copyright © 2017  VARIETA Travel