Řím,Neapol ,Pompeje,Vesuv
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Poznáte Řím, navštívíte Vatikán, prohlédnete si Neapol a poznáte pravý temperament Italů. Navštívíte Pompeje a vyvezeme Vás na vrchol činné sopky Vesuv, kde budete moct vystoupat až na samotný okraj kráteru! Ohromující umění, vzrušující víno a vynikající kuchyni - to vše můžete objevit s námi na tomto skvělém zájezdu.

 

termíny pro rok 2019 již v prodeji za FIRST MINUTE CENY

1. den:

Odjezd, cesta přes SRN a Rakousko do Itálie.
 
 • 2.den Ráno příjezd do Říma, prohlídka města začne na Piazza di Popolo, kolem Augustova mausolea a jedné z nejslavnějších památek ve Starém Římě Ara Pacis. Po břehu řeky Tibery kolem Justičního paláce dojdete k Andělskému hradu. Poté si prohlédnete Vatikán. Zde v rámci osobního volna budete mít dostatek času k návštěvě Baziliky sv. Petra. Můžete vystoupat na Michelangelovu kupoli, odkud je nádherný výhled do okolí. Pro milovníky umění bude opravdovým zážitkem návštěva Vatikánského muzea se Sixtovou kaplí. Nocleh.
 • 3.den  Brzy ráno odjezd na jih se zastávkou na snídani. Výjezd na sopku Vesuv, procházka kolem kráteru vulkánu s nádherným výhledem na Neapolský záliv a ostrovy Capri, Ischia a Procida. Poté přesun do nedalekých Pompejí, antického města, které bylo r. 79 zasypáno sopečným popelem. Osobní volno na prohlídku tohoto unikátního archeologického areálu. Pak návštěva Neapole, historické jádro města je zapsáno do UNESCO. Procházka kolem hradu Castel Nuovo, Galerie Umberto, Teatro San Carlo, nejstarší činné operní scény v Evropě. Na Piazza del Plebiscito uvidíte královský palác - Palazzo Reale a kostel San Francesco di Paola zajímavý tím, že se podobá římskému Pantheonu. Pak vyhlídka Santa Lucia, ze které je pěkný výhled na přístav a hrad Castel dell‘Ovo. Osobní volno. Návrat na nocleh.
 •  
  4.den Řím - pokračování prohlídky: Piazza Espagna, Španělské schody, zde se konají slavné módní přehlídky, kostel Santisima Trinita, Fontána La Barccia. Poté proslulá Fontána di Trevi, zde budete mít možnost ochutnat nejlepší zmzlinu v Římě. Přes Piazza Colona, se sloupem Marca Aurelia a Montecitorio k Pantheonu, ohromujícímu chrámu, jedné z nejzachovalejších antických památek. Poté Piazza Navona, která patří k nejkrásnějším náměstím. Zde ve stínu nádherných uměleckých děl budete pozorovat místní malíře, kteří zde nabízí své výtvory a pochutnat si na dobrém jídle. Poté Santa Andrea del Valle, Teatro Marcello a Kapitol. Z Kapitolu spatříte nádherný výhled na Forum Romanum, které v dobách starověkého Říma bylo centrem všeho dění. Pak Piazza Venezia, na kterém se nalézá Monument sjednocení Itálie Viktora Emanuela II. – největší památník v Itálii, vytvořený z bílého mramoru. Nedaleko odtud stojí Trajanovo fórum, Vespasianovo a Augustovo fórum. Prohlídku zakončíme u architektonické dominanty Říma - Kolosea. Zde osobní volno na prohlídku pamětihodností, či možnost posezení v některé z místních pizzerií nebo nákupy na Via del Corso, kde zažijete pravý ruch Říma. Večer odjezd.
 •  
  5.den Přes Rakousko, SRN, návrat do ČR.

First minute

KódTurnusTermínPokoj 1/4 infoPokoj 1/2 infoDoprava
691 1 24.4.2019 - 28.4.2019 4 308 Kč 4 723 Kč Doprava autokarem
691 2 12.6.2019 - 16.6.2019 4 308 Kč 4 723 Kč Doprava autokarem
691 3 21.8.2019 - 25.8.2019 4 308 Kč 4 723 Kč Doprava autokarem

Cena zájezdu zahrnuje:

 • 2x ubytování ve 2lůžkových nebo 4lůžkových pokojích v BGV (v areálu restaurace s pizzeríí - možnost večeře , obchod, bazén), dopravu moderním klimatizovaným autokarem, průvodce, zákonné pojištění CK, DPH.

Cena zájezdu nezahrnuje:

 • vstupy a hromadnou dopravu na přesuny po Římě organizované společně s průvodcem, místní taxy, poplatek spojený s vjezdem na Vesuv. Cena lístků na MHD = cca 3€ na osobu a den.
 • samostatné ubytování 1 osoby na vícelůžkovém pokoji na přání klienta: 1.500 Kč (připočítává se k ceně 2 lůžkového pokoje). Tyto pokoje jsou pouze na vyžádání !

Doprava autokarem - odjezdová místa

Bez příplatku: Brno, Jihlava-Pávov, Humpolec, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov
Příplatek 100 Kč: Olomouc, Prostějov, Vyškov
Příplatek 200 Kč: Ostrava, Frýdek – Místek, Kopřivnice, Nový Jičín, Hranice, Lipník nad Bečvou, Přerov
Příplatek 300 Kč: Opava, Zlín, Uherské Hradiště, Žďár n/S, Hradec Králové, Pardubice

CK si vyhrazuje právo na určení nástupního místa podle počtu osob (bez příplatku min. 8 osob / příplatková místa min. 15 osob). V případě malého zájmu bude svoz proveden linkovými autokary nebo jinými spoji.

CK WISNAR

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

termíny:  

                    3.10.- 7.10.2018  6990 Kč

 

 

5 - denní zájezd 

Poznávací zájezd za památkami antického Říma s návštěvou Pompejí i a jejich zkázy, Vesuvu s nádechem středověku v podobě prohlídky Neapole. Navštívíte s námi Koloseum, Forum Romanum, Pantheon, Andělský hrad, Fontana di Trevi, Vatikán, Svatopetrské náměstí, Sixtinskou kapli, v Pompejích antické památky, kráter sopky Vesuv i Neapol a její krásné památky.


Program :

1. den: Odjezd v odpoledních hodinách z Prahy

2. den: Dopoledne příjezd do Říma, přejezd do centra MHD, návštěva Vatikánu, prohlídka města odpoledne individuální volno. Večer se přesuneme na ubytování.

3. den: Po snídani odjedeme na návštěvu Pompejí a sopky Vesuv, odpoledne návštěva Neapole. Pak se přesuneme zpět na ubytování.

4. den: Po snídani přejedeme zpět do Říma, kde dokončíme prohlídku města. Ve večerních hodinách se vydáme na cestu zpět do ČR.

5. den: V odpoledních hodinách návrat do ČR. 

Cena zahrnuje 

 • Autobusovou přepravu
 • 2 x ubytování se snídaní
 • 1 zavazadlo a 1 palubní tašku k přepravě
 • Služby průvodce
 • Cena nezahrnuje
 • Vstupy do objektů
 • MHD 3 eura
 • Příplatek za jednolůžkový pokoj
 • Cestovní a úrazové pojištění (během pobytu) bez pojištění storna 27,- Kč / den
 • Cestovní a úrazové pojištění během pobytu) s (pojištěním storna 30,- Kč / den 

 

Nástup / Výstup : PRAHA – 14:00 HOD PROTI HLAVNÍMU VLAKOVÉMU NÁDRAŽÍ, PARKOVIŠTĚ U SKLENĚNÝCH KOPULÍ BEROUN - 14:45 ČERPACÍ STANICE OMV (U KAUFLANDU) PLZEŇ – 15:30 ZASTÁVKA MHD ČERNICE ROZVADOV - 16:30 HOD SVATÁ KATEŘINA, ČERPACÍ STANICE MOL ČASY ODJEZDŮ JSOU POUZE ORIENTAČNÍ. CESTOVNÍ KANCELÁŘ SI VYHRAZUJE PRÁVO NA ZMĚNY ČASŮ ODJEZDŮ Důležité upozornění: Pro pořádání zájezdu je stanoven minimální počet účastníků zájezdu na 32 osob, pokud není ve smlouvě o zájezdu, nebo v potvrzení o zájezdu uvedeno jinak. CK má právo zrušit zájezd do 7 dní před nástupem na zájezd při nenaplnění požadovaného počtu účastníků. 

CK Pohoda

 

 

 

 Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena
24.4.2019 28.4.2019 od 4308 Kčobjednat
12.6.2019 16.6.2019 od 4308 Kčobjednat
21.8.2019 25.8.2019 od 4308 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Pompeje
Vesuv
řím collosem
Copyright © 2017  VARIETA Travel