Velikonoční pobyty - Přehled zájezdů
 
benatky_obr1

Benátky

Prožijte Velikonoce v romantických Benátkách.

Termín: 19.4.2019 - 22.4.2019
Cena: 4000 Kč

trop.Island 2

Německo - tropický aquapark

tropický ostrov u Berlína je největší aquapark v Evropě.. Hala je největší na světě - plocha 6000 m2., vzduch má 25 C, tropické moře 28 C, Balijská laguna 31 C, vlhkost vzduchu 50%. Zažijete zde tropický den, projdete se deštným pralesem, bílé písečné pláže,laguna indoneského ostrova Bali,největší vod. skluzavku v Německu ( v. 25 m )

Vídeň

Slovensko - Malé Karpaty

Trvale oblíbený zájezd nás zve k návratu do dob, kdy tato města ležela v jedné zemi. Není bez zajímavosti shlédnout dnešní život metropolí, tak úzce spjatých s naší historií. Prohlédneme si metropole na Dunaji - Bratislavu, Budapešť i Vídeň a odpočineme si v termálních lázních Velký Meder. 
Bratislava – Budapešť – Velký Meder – Vídeň 

Termín: 19.4.2019 - 22.4.2019
Cena: 5235 Kč

hotel Thermalpark

Slovensko Dunajská Streda

 

Přijeďte si užít pohodový velikonoční pobyt plný odpočinku a regenerace. V hotelu na Vás čekají 4 vnitřní a 6 venkovních termálních bazénů s mineralizovanou vodou. Zdejší termální voda má 26 – 39 °C a má příznivé účinky při potížích pohybového ústrojí. Najdete zde také nové masážní centrum a saunový svět.

 

Slovensko Rájecké Teplice

Přijďte oslavit příchod jara a zregenerujte svou mysl i tělo v termálních vodách Rajeckých Teplic. Nejrůznější druhy saun, termální bazény a procedury Vám dodají energii na další jarní dny.

Hotel se nachází v centru lázeňského městečka a je vzdálený cca 800 m od letního koupaliště.

Termální prameny se zde využívají na léčení zánětlivých a degenerativních chorob pohybového ústrojí, kloubů, páteře, nervových chorob a chorob z povolání. Lázeňský dům Aphrodite poskytuje léčebné a rehabilitační procedury v termálních bazénech venkovních i vnitřních – relaxačním 38°C, plaveckém 29°C, masáže, masážní vany, whirlpool, sauny a skotské střiky v překrásném antickém stylu.

Moskva

Velikonoce -eurovíkend v Moskvě

Termín: 19.4.2019 - 22.4.2019
Cena: 13390 Kč

 

Velikonoce Buk-Kehida-Sárvár

hotel Vista

Velikonoce Dolní Morava

 

ubytování v luxus.hotelu VISTA **** uprostřed krásné přírody v horách plných celoročních zážitků. hotel disponuje  2,3 l pokoji, apartmány, rodinnými pokoji Family, V.I.P apartmán Vista

 

wellness - bazen, vířivka, finská sauna, parní lázeň, Kneipuv chodník, masáže pro imunitu, koupele a spa procedury, ajuverdská masáž, manikura, pedikura, kosmetika 

největší dominantou střediska Dolní Morava je " stezka v oblacích"

 

 

 

 

 

Velikonoce

Velikonoce Horní Bečva

Oslavte velikonoční svátky a příchod jara a užijte si relax i zábavu díky animacím a programu, jenž jsou pro Vás připraveny. Můžete se těšit na zajímavé ukázky tradic a na ty nejmenší čeká sladké překvapení.

Rekreační areál „Retaso“ se nachází v obci Horní Bečva. Areál je ideálním místem pro turistiku, cykloturistiku, houbaření, lyžování, sportovní rodinné výlety a dětskou rekreaci. V areálu střediska je vybudován bowling se dvěma dráhami, infrasauna, dále možnost využít půjčovny horských kol, biliáru, kulečníku, stolního tenisu, stolního fotbalu, ruských kuželek nebo petangu.

 

Velikonoce

Velikonoce na ledovci Kaprun

Nejezděte zbytečně za kvalitním lyžováním dál než je třeba, v Zell am See najdete vše potřebné a přitom tam budete za 6 hodin jízdy autem. 16 km dlouhé údolí, lyžování 1.000 - 2.096 m.n.m, přes 200 km sjezdovek všech náročností pro všechny typy lyžařů, 7 kabin, mnoho 2-6 sedaček, vleky - celkem 55, severní i jižní svahy, 130 km běžkařských tratí, včetně Leogangu a Saalfeldenu, 4 funparky pro snowboard, přepravní kapacita vleků přes 85 tisíc osob za hodinu. Nejdelší sjezd přes 7 km, náročná černá sjezdovka z Zwoelfer, časomíra pro každého, spousty hospůdek a barů na sjezdovkách. Ledovec Kaprun pouhých 15 km, kvalitní sjezdové tratě přímo v Zell am See. Do všech těchto středisek vás dopraví skibusy jedoucí přímo od penzionu.

Athény

Velikonoce v Athénách

Prožijte Velikonoce ve slunném Řecku -Athény,Mykény, Sarónské ostrovy ( Hydra,Poros,Aegina)...

Termín: 19.4.2019 - 22.4.2019
Cena: 13159 Kč

Velikonoce

Velikonoce v Budapešti a term.lázních

 

Termín: 20.4.2019 - 21.4.2019
Cena: 1990 Kč

disneyland

Velikonoce v Diesnylandu a Paříži

Ať už je Vám pět anebo osmdesát let a stále máte duši dítěte, vydejte se do světa fantazie, pohádek a dobrodružství, do kouzelného Disneylandu, ležícího kousek od Paříže. A zároveň poznejte jedinečnou krásu francouzské metropole ležící na Seině!

dubaj

Velikonoce v Dubaji

Termín: 18.4.2019 - 22.4.2019
Cena: 26319 Kč

 

Velikonoce v Chorvatsku a Č.Hoře

Budapešť - Pécs - Harkány s koupáním - SPLIT - MAKARSKÁ - KORČULA - PLAVBA LODÍ - VARAŽDIN

Termín: 19.4.2019 - 23.4.2019
Cena: 6490 Kč

legoland

Velikonoce v legolandu

Kehida

Velikonoce v Maďarsku Kehida

Termín: 19.4.2019 - 22.4.2019
Cena: 6590 Kč

Velikonoce

Velikonoce v Piešťanech

Dopřejte si velikonoční pohodu, odpočinek a relaxaci v klidném svátečním prostředí s příjemným programem. Hotel Park leží v příjemném a tichém prostředí městského parku Piešťan, v blízkosti řeky Váh. Moderní budova hotelu Park nabízí rehabilitační a regenerační programy vysoké kvality (krytý bazén s vodními atrakcemi, restaurace, kavárna, denní bar, společenská místnost) především balneoterapie, ve které jsou zabezpečeny léčebné procedury.

Tatralandia village

Velikonoce v Tatralandii

Tatralandia Holiday Resort je největším celoročním areálem vodní zábavy s ubytováním na Slovensku, v Čechách a Polsku. Nachází se v regionu Liptov (cca 2 km od Liptovského Mikuláše) - oblasti s množstvím kulturních památek, svéráznou lidovou kulturou a folklórem, kterou obklopují největší slovenské hory - Vysoké a Nízké Tatry, Velká a Malá Fatra, Chočské vrchy. Objevte toto místo plné dobrodružství a zábavy, jehož součástí je Aquapark Tatralandia , s celoročním přímořským rájem Tropical Paradise , letní Funpark Tatralandia , i ubytovací komplex Holiday Village Tatralandia.

Spa resort Lednice

Velikonoce ve SPA RESORT LEDNICE

Spa Resort Lázně Lednice **** se nachází ve městě Lednice v těsné blízkosti Lednicko-Valtického areálu. Tento areál je rájem historických památek, překrásné přírody a jiných turistických zajímavostí Valticka a Lednice. Ubytování v hotelu tak nabízí v blízkost mnoha památek UNESCO a čekají Vás i další zajímavá místa na území jižní Moravy.

Pojetí lázeňského hotelu

Hotel se skládá ze tří samostatných, vzájemně propojených budov a nově postaveného wellness centra s bazénem. Dvě ubytovací budovy hotelu jsou orientovány do vnitřního atria se zahradní úpravou. Třetí je vstupní budovou s recepcí, restaurací se zimní zahradou, konferenční místností, balneoprovozem a vyhlídkovou terasou. Díky umístění hotelu přímo u lázeňské kolonády, máte lednicko valtický areál a Lednický zámek s největším zámeckým parkem v Evropě jako na dlani.

Léčebný dům byl projektován Ing. Arch. Martinem Ondrouchem, PhD. Design hotelu navrhl designér David Maliňák. Projekt zahrady je realizován dle návrhu zahradního architekta Ing. Jaroslava Kostrhúna.

 

Termín: 18.4.2019 - 22.4.2019
Cena: 7390 Kč

Valencie

Velikonoce ve Valencii

 

Objevte krásy Valenice- místa květin, světla a lásky. Relaxovat můžete na prosluněných plážích, poznávat historii. Z 51 m vysoké vyhlídkové věže Micalet, ke které vede 207 schodů, se Vám naskytne úchvatný pohled na celý kraj......

 

Termín: 19.4.2019 - 22.4.2019
Cena: 14490 Kč

Velikonoce

Velikonoce-Slovinsko termály

prožijte svátky jara v termálech

Termín: 18.4.2019 - 22.4.2019
Cena: od 4099 Kč

loď

Velikonoční plavba kolem Kanárských ostr.

Gran Canaria • La Gomera • Tenerife • La Palma • Lanzarote • Gran Canaria
Skvělá plavba na Kanárských ostrovech. Pět ostrovů, jeden týden, tisíce dojmů! Půvabné město, nezapomenutelné pohledy, čas na odpočinek na pláži a výlety. Mimořádně bohatý program výletů umožní poznat nejznámější a nejzajímavější místa Kanárských ostro

Heviz

Velikonoční relax na jezeře Hevíz

Vydejte se do Maďarska, do země, která je Vám blízká a k Vaší peněžence laskavá. Tam na každém kroku okusíte sklenku lahodného moku, ochutnáte kotlíkový guláš a s přáteli si zatančíte čardáš. Poznejte lázně Hévíz, kde v harmonii soužívají lidé a lekníny... a nebudete litovat! 

BONUS : 5x vstup do léčebného jezera či termálních lázní  

1x odpolední káva s dezertem, polévkový bufet ZDARMA

 

 
Copyright © 2017  VARIETA Travel