Beskydy - hotel RELAX
 
Způsob dopravy: ikona_auto

Beskydský hotel Relax *** se nachází na severovýchodě České republiky – na severní Moravě, na okraji malebného valašského městečka Rožnova pod Radhoštěm.
Je situován na kopečku uprostřed lesoparku asi 20 minut pěší chůze z centra města.

V okruhu několika kilometrů v pohoří Beskydy je řada možností pro lyžování, cyklistiku, letní i zimní turistiku. Nabízí se také řada možností relaxace formou výletů do zajímavých míst (Valašské muzeum v přírodě, Pustevny) i návštěvou sportovních zařízení města (Rožnovské pivní lázně, krytý bazén s tobogánem, venkovní vyhřívané bazény, tenisové kurty, minigolf, kuželna, golfové hřiště, zimní stadion).

pobytové balíčky

 

Relax víkend

nástup kterýkoliv den v týdnu za 2 200 Kč / os.

Cena zahrnuje: ubytování v pokoji s koupelnou, WC, televizí a balkónem – snídaně, večeře – 1x bylinková vířivá masáž – 1x uhličité koupel – volný vstup do hotelového vyhřívaného bazénu po celou dobu pobytu

 

Romantika pro zamilované 

3 dny/2 noci za 5 540 Kč / 2 os. 

Cena zahrnuje: Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s balkónem,TV, koupelnou a WC, přivítání lahví sektu na pokoji, růže, bonbóny, 2 x večeři při svíčkách a láhev vína, 2x snídani. Během pobytu pro každého 1 x bylinková vířivá masáž, 1 x částečná podvodní masáž, 1 x uhličitá koupel. Vstup do bazénu a parkoviště zdarma.

 

Valentýnský pobyt 

2 DNY/1 NOC  2 700,-Kč/ os. 

Překvapte svou drahou polovičku a objednejte si romantickou noc v Beskydském Hotelu Relax***. Vychutnejte si společnou večeři při svíčkách s lahví dobrého vína. Poté si můžete dopřát relaxační uhličitou koupel v našem rehabilitačním centru. 

Cena zahrnuje:
Ubytování ve dvoulůžkovém pokoji s balkónem,TV, koupelnou a WC, snídaně, 3chodová večeře /předkrm, hlavní chod, dezert/, 2 x uhličitá koupel, vstup do bazénu a parkoviště zdarma. 

K pobytu je možno na místě přikoupit další procedury z nabídky rehabilitačního centra.

 

Relaxační pobyt vícedenní 

Cena pobytu vždy zahrnuje: ubytování s polopenzí ve dvoulůžkovém pokoji s balkónem,TV, koupelnou a WC Vstup do bazénu a parkoviště zdarma.
Cena nezahrnuje: rekreační poplatek 15,- Kč/dosp. os./noc, který se platí při příjezdu hotově Termín pobytu je nutno si domluvit předem!

 

5 dnů/4 noci za 4 500 Kč / os. 

V ceně pobytu: 1 x vířivá masáž bylinková, 1 x uhličitá koupel, 1 x podvodní masáž částečná, 1 x klasická masáž zad a šíje, využití vyhřívaného bazénu po celou dobu pobytu. 

 

6 dnů/5 nocí za 5 140 Kč / os. 

V ceně pobytu: 1 x vířivá masáž bylinková, 1 x uhličitá koupel, 1 x podvodní masáž částečná, 1 x klasická masáž zad a šíje, využití vyhřívaného bazénu po celou dobu pobytu. 

 

7 dnů/6 nocí za 6 060 Kč / os. 

V ceně pobytu:  1 x vířivá masáž bylinková, 1 x uhličitá koupel, 1 x podvodní masáž částečná, 1 x klasická masáž zad a šíje, využití vyhřívaného bazénu po celou dobu pobytu. 

 

8 dnů/7 nocí za 6 980 Kč / os. 

V ceně pobytu:  1 x vířivá masáž bylinková, 1 x uhličitá koupel, 1 x podvodní masáž částečná, 1 x klasická masáž zad a šíje, využití vyhřívaného bazénu po celou dobu pobytu.

 

Velikonoční pobyt 

4 dny/ 3 noci 30.března – 2.dubna 2018 

Cena 2 970,-Kč/os. zahrnuje:                                                      

3 noci ve dvoulůžkovém pokoji, 3x snídaně, 3x večeře. 

5 dnů/ 4 noci 29.března – 2.dubna 2018 

Cena 3 960,-Kč/os. zahrnuje:                                                      

 4 noci ve dvoulůžkovém pokoji, 4x snídaně, 4x večeře. 

Zdarma vstup do vnitřního bazénu, připojení k internetu a parkování.

 

Pohodová dovolení vícedenní

Cena pobytu vždy zahrnuje: ubytování s polopenzí ve dvoulůžkovém pokoji s balkónem,TV, koupelnou a WC. Vstup do bazénu a parkoviště zdarma. Cena nezahrnuje: rekreační poplatek 15,- Kč/dosp. os./noc, který se platí při příjezdu hotově. Za příplatek: kuželky, fitcentrum, sauna, masáže a další procedury. Termín pobytu je nutno si domluvit předem!

Šestidenní pobyty (6 dnů / 5 nocí)

Dospělý – 4 600,- Kč / os.

Dítě na přistýlce – 2 650,- Kč / os.
Dítě na lůžku – 3 150,- Kč / os.

 

Sedmidenní pobyty (7 dnů / 6 nocí)

Dospělý – 5 520,- Kč / os.
Dítě na přistýlce – 3 180,- Kč / os.
Dítě na lůžku – 3 780,- Kč / os.

 

Osmidenní pobyty (8 dnů / 7 nocí)

Dospělý – 6 440,- Kč / os.
Dítě na přistýlce – 3 710,- Kč / os.
Dítě na lůžku – 4 410,- Kč / os.

 

 

 

 Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

1.1.2018 31.12.2018 objednat


Nezávazná objednávka


hot.Relax Rožnov
pokoj hot. Relax Rož.
welness Relax Rož.
Copyright © 2017  VARIETA Travel