Rakousko - Nauders
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

 Již tradičně je lyžařská sezóna ve významných západotyrolských střediscích zahajována lyžováním zdarma. Pro začátek sezóny 2017/2018 Vám nabízíme ochutnat první sníh ve středisku

NAUDERS / ST. VALENTIN

 Během zájezdu bude probíhat testování nových modelů lyží ZDARMA

Popis místa: Lyžařský areál Schiparadies Reschenpass vznikl sloučením rakouského Naudersu s italskými středisky Schoneben a St. Valentin. Rozkládá se ve výšce 1400 - 2850 m a nabízí přes 117 km lyžařských terénů (42 km lehkých, 49 středních a 26 km pro náročné lyžaře), z toho lze 84 km uměle zasněžovat. Bohatý výběr volných prašanových terénů uspokojí lyžaře carverů či snowboardery. Skibus projíždí pravidelně po trase mezi středisky, která jsou od sebe vzdálena pouhých 5 km.

 

 

Ubytování: je zajištěno v apartmánovém domě Ledi v st.Valentin ve 2, 4 a 6ti lůžkových apartmánech s jednou ložnicí, obytnou místností s kuchyňským koutem (el. sporák, el. trouba, lednice a veškeré nádobí k vaření a stolování) a dalšími dvěma lůžky, vlastním sociálním zařízením (koupelna+WC), televizorem a balkonem. V residenci Ledi je nabídka doplňkových služeb - například bazén, který je dispozici pro všechny ubytované, ping-pong a to vše uprostřed nádherné přírody.

 

Program: Odjíždíme 12.12.2021 v 4:30 z Olomouce, z parkoviště „U letadla“ a v 5:00 z Prostějova, Školní ul. Po příjezdu do Nauders v podvečer proběhne ubytování účastníků. Následující 3 dny jsou vyhrazeny k volnému lyžování. Odjíždět se bude po přenocování a předání apartmánů dne 16.12.2021 v cca 09:00 hod. Předpokládaný příjezd domů ve večerních hodinách.

 

Cena cca 210,- EUR

 

 

Cena zahrnuje: • 4x nocleh v apartmánech. Včetně skipasu na 3 dny. Platí se až na místě. Cena nezahrnuje: •Stravu, žádnou formu pojištění (proto je podmínkou účasti sjednat si kvalitní pojištění léčebných výloh v zahraničí pro zimní sporty). Doprava: • Na základě požadavků můžeme zajistit dopravu zahraničním busem (podle počtu účastníků) Pro dopravu je zajištěn luxusní autobus s teplými a studenými nápoji za Kč na palubě. V ceně jízdenky je přeprava 1 páru lyží, 1 příruční zavazadlo a 1 velkého zavazadla (pokud možno ne batohy a krosny). cena dopravy2.100,- Kč

ck minitransZájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

12.12.2021 16.12.2021 210 EURobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel