Bulharsko Bansko
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Bansko ski

Oceněné (World Ski Awards „Nejlepší skiresort Bulharska“) lyžařské středisko Bansko, které leží v bulharském pohoří Pirin, prošlo v posledních letech rozsáhlými rekonstrukcemi a dnes jde o moderní středisko se 75 km perfektních tratí. O kvalitě lyžování svědčí pořádání Světového poháru v lyžování (již od sezóny 2007) a snowboardingu. V roce 2021 hostí středisko Světový pohár v alpském lyžování mužů (Super-G a obří slalom). Lyžařské středisko se dá povahou popsat jako "větší Paganella v Itálii", i když svou náročností není vhodná pro úplné začátečníky. Oblast nabízí nebývale rozsáhlé možnosti freeride jízdy v prašanu, který je v Bulharsku sušší a jízda v něm je specificky snazší. Na své si přijdou i vyznavači jízdy na snowboardu, středisko nabízí Fun Park s množstvím kvalitních překážek (dějiště Evropského snowboardového poháru). 

Lyžování bude! Zájezdy do Bulharska trhají rekordy
 
Cesty do zahraničí jsou povolené i od 1. 3. 2021
 
italská vláda včera na poslední chvíli změnila rozhodnutí a lyžařská střediska v Itálii zůstanou do 5. 3. 2021 zavřená. Lyžování v Rakousku a Slovinsku je možné pouze pro místní a lyžařské areály v Polsku jsou přeplněné. Nejlepší lyžování zůstává v Bulharsku v moderním středisku Bansko. Nově tam napadlo půl metru prašanu, panuje azuro a sjezdovky jsou poloprázdné (75 km tratí). Vzhledem ke zrušené Itálii a obrovskému zájemu klientů přidáváme do Bulharská další termíny a navyšujeme kapacity zájezdů. V nabídce máme špičkové wellness hotely v nejbližším okolí nástupu na lanovku. Rezervujte autobusový zájezd se skipasem nebo ubytování na vlastní dopravu. Lepší nabídku na českém trhu nenajdete!
 
Testy od Českého kormidla a laboratoří Spadia
 
Za všechny testy potřebné do Bulharska a zpět zaplatíte celkem jen 1 000 Kč! První PCR test před odjezdem se slevou jen za 1 000 Kč, antigenní test před odjezdem z Bulharska platíme my, stejně jako PCR test po návratu.
 
Nejbližší odjezdy | 6denní zájezdy se skipasem
 
Velikonoční lyžování v Bulharsku
 
1. 4. 2021 jedeme na poslední bulharský turnus!
 
Využijte prodloužený víkend (státní svátek v pátek a v pondělí), na velikonoční balíček si můžete vybrat jeden z deseti nej hotelů, které máme v nabídce.
V kamarádské ceně (od 4 999 Kč/os.) 6denního zájezdu je autobusová doprava, hotel s polopenzí, vstupy do hotelových wellness a dva nepovinné výlety. Skipasy budeme kupovat na místě (podle obsazenosti a počasí je možné získat výraznou slevu)
 
Hotel Elegant Lux****
Doprava, ubytování, polopenze
od 5 299 Kč
 
Grand Hotel Bansko****
Doprava, ubytování, polopenze
od 5 499 Kč
 
Hotel Casa Karina****
Doprava, ubytování, polopenze
od 4 299 Kč
 
Hotel Maria Antoaneta****
Doprava, ubytování, polopenze
od 4 999 Kč
ck č.kormidlo


Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

1.4.2021 od 5990 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel