Safari, Serengeti Park
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

PROGRAM

1. DEN:
V brzkých hodinách odjezd, kolem poledne příjezd k jedinečnému areálu Serengeti Park, který nadchne každého svým bezprostředním kontaktem se zvířaty. Čekají vás zde zážitky z divočiny, 10km dlouhá Safari Tour, 1500 volně žijících exotických zvířat, možnost krmení slonů, dovádění s opičkami.. Skvělým zážitkem je určitě i zážitková Jungle Tour se spoustou nečekaných překvapení... zábavu si užijete jak mezi zvířaty, tak na originálních atrakcích pro všechny věkové kategorie. Mezi TOP patří plavba Aqua Safari a divoká jízda Black Mamba River. Veškěré atrakce jsou již zahrnuty v ceně vstupenky. Serengeti Park představuje jedinečný areál, který vás zavede do Afriky plné dobrodružství a zábavy. V pozdním odpoledni krátký přejezd na ubytování do komfortního areálu hotelu Heide Kröpke 4+*. Po zbytek dne volno - lze využít bazén k relaxu, restauraci k večeři či okolní přírodu k procházce. Nocleh.
2. DEN:
Po snídani krátký přejezd k areálu Serengeti Parku, zde po zbytek dne volno. Na místě lze za příplatek (15-30 eur) rezervovat další zážitkové projížďky - Ranger Express k žirafám a antilopám, Safari Express k nosorožcům a Big Five Express k nosorožců, lvům, tygrům a leopardům a nakrmíte žirafy a slony... Doporučujeme. V podvečer odjezd směr ČR. Návrat v pozdních nočních/brzkých ranních hodinách dle výstupního místa.

TERMÍNY

13.07.2023 - 14.07.2023OBJEDNAT

KONEČNÉ CENY

Dítě (do 2 let)   3500 Kč
Dítě (3-12 let)   6000 Kč
Dospělý (od13 let)   6800 Kč

CENY JSOU KONEČNÉ A ZAHRNUJÍ

Autobusovou dopravu, vstupné do Serengeti Parku dle programu (zahrnuje vstupy na atrakce), Safari Bus Tour, 1x nocleh v Heide Kröpke 4+*, 1x snídaně formou švédských stolů, pobytovou taxu, průvodce, pojištění CK proti úpadku

ODJEZDOVÁ MÍSTA

Plzeň (03:00), Rokycany (03:15), Beroun (03:50), Praha (04:20), Ústí nad Labem (05:30)

ZA PŘÍPLATEK

Cestovní pojištění Pandemic:
50 Kč / dítě / den
70 Kč / dospělý / den

 

SERENGETI PARK, SAFARI

- leží mezi Hamburkem a Hannoverem a jedná se o naprosto jedinečný komplex v Evropě, který je zcela inspirovaný Afrikou. Serengeti-Park nadchne zaručeně každého svým bezprostředním kontaktem se zvířaty. Z většiny zoologických zahrad jsme zvyklí krmit ovce, kozy, nanejvýš lamy, tady si můžete nakrmit třeba i slony!
Čeká vás zde 10 km dlouhá Safari bus tour - vyhlídková jízda originálním safari busem (double deckerem) pod vedením zkušených safari průvodců. Během této cesty objevíte na 1500 volně žijících exotických zvířat včetně těch nejvzácnějších a největších savců naší planety (např. bizony, nosorožce, žirafy, zebry, bílé lvy, tygry, slony...). Safari tour je již zahrnuta v ceně zájezdu.

Na místě lze během pobytu za příplatek (15-40 eur) rezervovat další zážitkové projížďky, které včřele doporučujeme:
- Ranger Express k žirafám a antilopám
- Safari Express k nosorožcům
- Big Five Express k nosorožců, lvům, tygrům a leopardům. Nakrmíte slony a žirafy.

Část safari je dostupná pěšky. Je to především rozsáhlý areál s různými druhy opic, do jejichž výběhů můžete vstoupit a určitě si s nimi užijete spoustu legrace. Vynechat byste neměli ani procházku ke slonům. Velkým lákadlem jsou beze sporu také Bílí tygři v obrovském výběhu 3200m2, které můžete pozorovat z krásné vyhlídky.
Zavedeme vás až do těch nejzapadlejších koutů naší zelené planety, kde ucítíte vůni divočiny... Mnoho ze zdejších zvířat patří mezi nejohroženější druhy ve volné přírodě.

Dále můžete absolvovat tzv. Jungle Tour, což je jakási zážitková jízda otevřeným busem džunglí, kde kromě výhledu na žirafy a nosorožce na vás čekají různá neobvyklá překvapení... Můžete si také dopřát trochu adrenalinu při jízdě v jeepech. Zkrátka každý si zde přijde na své! A vše je v ceně vstupenky!


ADVENTURE SAFARI

Budete-li potřebovat oddych od zvířat, je pro vás připraveno další dobrodružství plné skvělé zábavy a zážitků. Představuje spoustu atrakcí a zábavní program nejen pro děti. Pokud vás přestane bavit pozorovat zvířata a honit se za žirafami a slony, můžete zakotvit právě tady. V parku je totiž velké množství atrakcí pro všechny věkové kategorie. Vše však decentně laděné do prostředí safari, poklidné a bez většího hluku.
Napínavé okamžiky prožijete např. při jízdě během Aqua Safari, nebo při divoké jízdě po Black Mamba River. Pro odvážnější je pak kyvadlo Kumba Twister nebo volný pád z věže Victoria. Nechybí vodní dráha, horská dráha, obrovské kryté lanové centrum, různé kolotoče a atrakce pro malé děti, trampolíny, obří kolo, velká houpací loď, vláček po areálu Afrika-express atd...

Posilnit se můžete v restauracích Zanzibar, Savanne, Crocodile a Leo. V areálu je rovněž několik obchůdků.

HOTEL HEIDE KRÖPKE 4+*:

Ubytování pouhých 20 minut jízdy od parku v nádherné přírodě. Hotel disponuje pokoji pro 2 až 4 osoby. K dispozici je zdarma bazén, wellness za příplatek.
Snídaně formou bufetu. K večeři lze využít hotelovou resstauraci.


-----------------------------------------------------------------------------------------
Rozdělení celkem 17 částí areálu safari o rozloze 200 hektarů :
1. SAVANA - žirafa, pakůň hřivnatý, antilopa, africká antilopa, lemur vari, plameňák, gibon...
2. ZULULAND - antilopa vraná, antilopa bahenní, kudu velký, jihoafrický jeřáb paví, voduška abok, antilopa impala...
3. EVROPA - daňek, koza, osel, poník, tuleň... farma, kde si můžete zvířata pohladit.
4. ANGOLA - antilopa koňská, gazela Nanger dama, antilopa nyala nížinná, voduška červená, antilopa přímorožec arabský...
5. SEVERNÍ AMERIKA - jelen wapiti, bizon, lama...
6. RUSKO - levhart mandžuský, jelen sika, Antilopa jelenní, lama alpaka...
7. JIŽNÍ AMERIKA - tapír, opice chapán, nelétavý pták nandu, lama guanako, skot zebu, kapibara...
8. ASIE - jelen Axis indický, jelen milu, tur Jak divoký, antilopa Nilgau pestrý, gibon běloruký, tygr...
9. BÍLÍ LVI - venkovní výběh pro lvy...
10. KRÁLOVSTVÍ LVŮ - venkovní výběh pro lvy...
11. BENGÁLSKO - venkovní výběh pro tygry...
12. BÍLÍ TYGŘI - venkovní výběh pro tygry...
13. KALAHARI - medvěd černý, pavián pláštíkový, pštros, osel kulan, velbloud dvouhrbý, paovce hřivnatá, gepard...
14. GEPARDI
15. BOTSWANA - nosorožec tuponosý, Vahumský skot, zebra stepní, velbloud jednohrbý (dromedár), pouštní antilopa dax...
16. SLONI - chov slonů je zde jedním z největších v Evropě
17. SAFARI "PO SVÝCH" - novinka 2015 - 200 opic dvaceti druhů zde dovádí v otevřených výbězích, do kterých lze vstoupit. V této části můžete pozorovat opice buď v rezervaci, nebo se vydat přímo mezi ně. U opic se můžete i naobědvat, a to ve stylové restauraci Zanzibar.

ck zájezdy pro dětiZájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

13.7.2023 14.7.2023 6800 kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel