Safari, Serengeti Park
 
Způsob dopravy: ikona_autobus
 

 Popis parku

Představuje jedinečný komplex, který se nachází v Dolním Sasku v Němcku a je plný zábavy a dobrodružství. Je zcela inspirovaný Afrikou. Vydejte se na safari a zažijte divoká dobrodružství!Největší a jedinečný safari park v Evropě je uznávaný jako zoologická zahrada a nabízí možnost vydat se po stopách přírody a zažít 1 500 divokých a exotických zvířat z různých zemí v přírodním prostředí Serengeti Safari! Zvláštní pozornost je věnována chovu a ochraně mnoha ohrožených druhů zvířat. V četných prostorných a průchozích krajinných zařízeních můžete pocítit soužití lidí a zvířat a vědomě zažít kus přírody. 

Park Serengeti je zážitkem mezi národním parkem a zoologickou zahradou. Součástí areálu je Zábavní park s mnoha atrakcemi a show programem. Na stopách velkých badatelů a dobrodruhů a obyvatel našeho zvířecího parku objevíte zcela nový svět. 

 Serengeti-Park nadchne zaručeně každého svým bezprostředním kontaktem se zvířaty. Z většiny zoologických zahrad jsme zvyklí krmit ovce, kozy, nanejvýš lamy, tady si můžete nakrmit třeba i slony!

Čeká vás zde 10 km dlouhá Safari bus tour - vyhlídková jízda originálním safari busem (double deckerem). Během této cesty objevíte na 1500 volně žijících exotických zvířat včetně těch nejvzácnějších a největších savců naší planety (např. bizony, nosorožce, žirafy, zebry, bílé lvy, tygry, slony...). Safari tour je již zahrnuta v ceně zájezdu.

Na místě lze během pobytu za příplatek rezervovat další zážitkové projížďky, které vřele doporučujeme:
- Ranger Express k žirafám a antilopám
 45 minut, cca 20eur, od 3 let
- Safari Express k nosorožcům
 90 minut, cca 25eur
- Big Five Express k nosorožců, lvům, tygrům a leopardům. Nakrmíte slony a žirafy
 Cca 26eur

Část safari je dostupná pěšky. Je to především rozsáhlý areál s různými druhy opic, do jejichž výběhů můžete vstoupit a určitě si s nimi užijete spoustu legrace. Vynechat byste neměli ani procházku ke slonům. Velkým lákadlem jsou beze sporu také Bílí tygři v obrovském výběhu 3200m2, které můžete pozorovat z krásné vyhlídky.
Zavedeme vás až do těch nejzapadlejších koutů naší zelené planety, kde ucítíte vůni divočiny... Mnoho ze zdejších zvířat patří mezi nejohroženější druhy ve volné přírodě.

Dále můžete absolvovat tzv. Jungle Tour, což je jakási zážitková jízda otevřeným busem džunglí, kde kromě výhledu na žirafy a nosorožce na vás čekají různá neobvyklá překvapení... Můžete si také dopřát trochu adrenalinu při jízdě v jeepech. Zkrátka každý si zde přijde na své! A vše je v ceně vstupenky!

-----------------------------------------------------------------------------------------

Rozdělení celkem 17 částí areálu safari o rozloze 200 hektarů :
1. SAVANA - žirafa, pakůň hřivnatý, antilopa, africká antilopa, lemur vari, plameňák, gibon...
2. ZULULAND - antilopa vraná, antilopa bahenní, kudu velký, jihoafrický jeřáb paví, voduška abok, antilopa impala...
3. EVROPA - daňek, koza, osel, poník, tuleň... farma, kde si můžete zvířata pohladit.
4. ANGOLA - antilopa koňská, gazela Nanger dama, antilopa nyala nížinná, voduška červená, antilopa přímorožec arabský...
5. SEVERNÍ AMERIKA - jelen wapiti, bizon, lama...
6. RUSKO - levhart mandžuský, jelen sika, Antilopa jelenní, lama alpaka...
7. JIŽNÍ AMERIKA - tapír, opice chapán, nelétavý pták nandu, lama guanako, skot zebu, kapibara...
8. ASIE - jelen Axis indický, jelen milu, tur Jak divoký, antilopa Nilgau pestrý, gibon běloruký, tygr...
9. BÍLÍ LVI - venkovní výběh pro lvy...
10. KRÁLOVSTVÍ LVŮ - venkovní výběh pro lvy...
11. BENGÁLSKO - venkovní výběh pro tygry...
12. BÍLÍ TYGŘI - venkovní výběh pro tygry...
13. KALAHARI - medvěd černý, pavián pláštíkový, pštros, osel kulan, velbloud dvouhrbý, paovce hřivnatá, gepard...
14. GEPARDI
15. BOTSWANA - nosorožec tuponosý, Vahumský skot, zebra stepní, velbloud jednohrbý (dromedár), pouštní antilopa dax...
16. SLONI - chov slonů je zde jedním z největších v Evropě
17. SAFARI "PO SVÝCH" - novinka 2015 - 200 opic dvaceti druhů zde dovádí v otevřených výbězích, do kterých lze vstoupit. V této části můžete pozorovat opice buď v rezervaci, nebo se vydat přímo mezi ně. U opic se můžete i naobědvat, a to ve stylové restauraci Zanzibar.

 

ADVENTURE SAFARI

Budete-li potřebovat oddych od zvířat, je pro vás připraveno další dobrodružství plné skvělé zábavy a zážitků. Představuje spoustu atrakcí a zábavní program nejen pro děti. Pokud vás přestane bavit pozorovat zvířata a honit se za žirafami a slony, můžete zakotvit právě tady. V parku je totiž velké množství atrakcí pro všechny věkové kategorie. Vše však decentně laděné do prostředí safari, poklidné a bez většího hluku.
Napínavé okamžiky prožijete např. při jízdě během Aqua Safari, nebo při divoké jízdě po Black Mamba River. Pro odvážnější je pak kyvadlo Kumba Twister nebo volný pád z věže Victoria. Nechybí vodní dráha, horská dráha, obrovské kryté lanové centrum, různé kolotoče a atrakce pro malé děti, trampolíny, obří kolo, velká houpací loď, vláček po areálu Afrika-express atd...


SAFARI LODGES 3*

Komfortní ubytování v chatkách přímo v areálu. Comfort Lodge nabízí kromě obývacího pokoje a koupelny samostatnou ložnici se dvěma samostatnými lůžky nebo samostatným lůžkem a palandou (lehací plocha vždy 90 cm x 200 cm). V obývací části je rozkládací pohovka a je ideální pro dvě až čtyři osoby. Všechny chaty jsou vytápěny a vybaveny lednicí, fénem, ??TV, rádiem a WiFi. V ceně je zahrnut úklid, povlečení, ručníky a polopenze. 

Restaurace Savanne:
Snídaně formou bufetu.
Večeře formou bufetu - nezahrnuje nápoje

ck zajezdy pro detiZájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

23.5.2024 24.5.2024 7300 kčobjednat
14.7.2024 15.7.2024 7300 kčobjednat
18.8.2024 19.8.2024 7300 kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel