Playmobil Fun Park
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

PLAYMOBIL FUN PARK

leží u bavorského města Zirndorf a představuje naprosto fantastický a jedinečný svět her, pohybu a příjemných zážitků pro celou rodinu. Právě na tomto místě ožívají oblíbené figurky ze sérií, které jsou v nabídce firmy Playmobil. Nečekají vás zde žádné fronty na atrakce - Playmobil je totiž jedno obrovské dětské hřiště. Jedná se o jeden z nejoblíbenějšíh rodinných parků v Německu, kde si děti užijou skvělou zábavu jako např. lezení, balancování, skákání, houpání nebo šplhání. Rytíři zde mají svůj Hrad, princezny Zámek, panenky Viktoriánský dům, Vikingové loď atd. V tomto parku se ponoříte nejen do světa panáčka Playmobil. Najdete zde například velké pirátské jezero s 17 m dlouhou pirátskou lodí, rytířský hrad, westernové městečko s ukrytým zlatem, bagrovací centrum, vodní plochy s lodičkami a mlýnky, lanové věže, skluzavky a mnoho dalšího. Nově byl otevřen dinosauří šplhající park a rytíří atrakce. Čeká na vás velký rytířský hrad v novém vzhledu s lvími rytíři. Byl také otevřen nový areál o dinosaurech. Dinosauři v životní velikosti, každý druh dinosaura, který je znám a šplhací atrakce čekají na objevení a vyzkoušení. 

 

PROGRAM

1. DEN:
Odjezd ráno z ČR, přejezd do Německa k Norimberku. Před polednem příjezd k Playmobil Fun Parku, zde celodenní pobyt. Děti i dospělí si zde užijí skvělou zábavu v areálu se spoustou možností ke šplhání, lezení, hraní... Jedná se o fantastický areál, kde se děti nezastaví a s nadšením budou objevovat další a další zábavu. Mohou se vydat na rytířský hrad, na divoký západ do westernového městečka, vyčesat si koníka nebo podojit krávu. Holčičky ocení přítomnost jednorožců a kluci zase policejní stanici s vězením a vrtulníkem... A mnohem více! Při teplém počasí si děti užijí i originální vodní radovánky. Při nepříznivém počasí děti ocení možnost vyzkoušet všechny hrací série z Playmobilu v kryté částí. Nechybí zde část pro princezny, hasiče, policisty nebo milovníky zvířátek. Součástí je i velké lezecké centrum. Vše je zahrnuto v ceně vstupného. Každý si najde své! Playmobil Fun Park je místo, které děti milují a i my ho velmi doporučujeme. Ideální věk je od nejmenších po cca cca 8 let. Při odchodu se nabízí velký obchod s oblíbenou stavebnicí... V podvečer odjezd zpět, návrat ve večerních hodinách.

TERMÍNY

27.05.2023OBJEDNAT19.08.2023OBJEDNAT

KONEČNÉ CENY

Dítě (do 2 let)   800 Kč
Dítě (3-10 let)   1300 Kč
Dospělý (od11 let)   1500 Kč

CENY JSOU KONEČNÉ A ZAHRNUJÍ

Autobusová doprava, vstupné do Playmobilu, průvodce

ODJEZDOVÁ MÍSTA

Praha (7:45), Beroun (8:00), Rokycany (8:30), Plzeň (8:45), Rozvadov (Sv. Kateřina)

ZA PŘÍPLATEK

Cestovní pojištění Pandemic:
50 Kč / dítě / den
70 Kč / dospělý / den

 

PLAYMOBIL FUN PARK

leží u bavorského města Zirndorf v blízkosti Norimberka  a představuje naprosto fantastický a jedinečný svět her, pohybu a příjemných zážitků pro celou rodinu. Právě na tomto místě ožívají oblíbené figurky ze sérií, které jsou v nabídce firmy Playmobil. Nečekají vás zde žádné fronty na atrakce - Playmobil je totiž jedno obrovské dětské hřiště. Jedná se o jeden z nejoblíbenějšíh rodinných parků v Německu, kde si děti užijou skvělou zábavu jako např. lezení, balancování, skákání, houpání nebo šplhání. Rytíři zde mají svůj Hrad, princezny Zámek, panenky Viktoriánský dům, Vikingové loď atd.

V tomto parku se ponoříte nejen do světa panáčka Playmobil. Najdete zde například velké pirátské jezero s 17 m dlouhou pirátskou lodí, rytířský hrad, westernové městečko s ukrytým zlatem, bagrovací centrum, vodní plochy s lodičkami a mlýnky, lanové věže, skluzavky a mnoho dalšího. 

Při horkém letním dni je k dispozici spousta míst, kde si děti hrají ve vodě nebo s vodou - plavky a suché náhradní oblečení s sebou!
Naopak v případě nepříznivého počasí se lze schovat ve velkém šplhacím centru, kde si svoji trasu najdou větší i menší děti.

V areálu je několik občerstvení a obchodů. Zábava je zde pro děti od nejútlejšího věku a doporučujeme cca do 8 až 10 let. Návštěvu doporučujeme, park patří mezi TOP v zábavě pro menší děti a nemá konkurenci!

zájezdy pro dětiZájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

27.5.2023 1500 Kčobjednat
19.8.2023 1500 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel