Gardaland a Lado di Garda
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

GARDALAND

se nachází v Itálii v těsné blízkosti jezera Lago di Garda. Je to jeden z největších zábavních parků v Evropě a o kvalitě atrakcí svědčí fakt, že se jedná o pátý nejnavštěvovanější park na světě, který byl zároveň v roce 2005 zařazen na pátou příčku mezi desítku nejlepších zábavních parků na světě. V Gardalandu si nasvé přijde naprosto každý, jak menší děti, tak milovníci adrenalinu. Zábava na více jak 70 atrakcích je zaručena. Park je tématicky skvěle zpracován, nechybí divoký západ, nebo pirátská loď, ale moc hezký je i dětský svět kterému dominuje obrovský pohádkový strom.

RAPTOR - největší a nejrychlejší horská dráha v parku, jízda začíná v podzemí a během 2 sekund se dostane na rychlost 100km/h a místy dosáhne rychlosti až 120km/h. Dráha je dlouhá přes 800m. Raptor patří mezi 10 nejrychlejších horských drah na světě.
BLUE TORNÁDO - zavěšená horská dráha s 5 loopingy dosahující rychlostí až 110km/hod s přetížením 5G. Tato atrakce byla jedna z prvních tohoto druhu v Evropě (1995). Patří ke špičce svého druhu a k nejrychlejším horským dráhám vůbec.
MAGIC MOUNTAIN - horská dráha se 4 lopingy a rychlostí až 90km/hod.
I CORSARI - úžasná pirátská projížďka, kde plujete v lodičce 30-40 metrů pod povrchem parku v temných jeskyních a okolo se odehrává velmi vyvedený děj. Jedná se o jedinou vodní podzemní atrakce tohoto druhu v Evropě.
COLORADO BOAT, JUNGLE RAPIDS - skvělé vodní atrakce s vodpády
MAMMUT - nejdelší rodinná horská dráha která kdy vůbec byla vyrobena na motivy filmu "Doba ledová". Jízda trvá téměř tři minuty. a dráha je dlouhá přes 1 km.
4D KINO - dokonalé a největší 4D kino v Evropě, patří mezi top atrakce parku
SEQUOIA ADVENTURE - jedinečná horská dráha, kdy jste po celou dobu hlavou dolů...
LAGO DI GARDA je největší italské jezero, které se nachází pod Alpami. Leží v nadmořské výšce 65m a jeho rozloha je 370 km2. Hladina jezera je díky teplému větru Ora takřka ideální plochou pro windsurfing a v nedávné době byla kolem jezera dostavěna nová cyklostezka, která střídá roviny kolem vinohradů či jablečných sadů s horskými stezkami mířícími do těch nejvyšších pater okolních masivů a míjí několik středověkých hradů. V okolí jezera je také mnoho kilometrů kvalitního asfaltu pro in-line bruslení. Ve městě je přístav, odkud vyjíždějí vyhlídkové lodě do okolí.
RIVA DEL GARDA je živé malebné městečko na severním břehu jezera Lago di Garda. Kromě pláží nabízí i rušný život v uličkách města se spoustou obchůdků, barů a restaurací. Město je střeženo hradební věží Bastione di Riva. Mezi hlavní památky patří Chiesa dell´Inviolata barokní kostel (ze 17. století) s osmibokým tamburem, Palazzo Municipale- radnice, vybudovaná Benátčany (v letech 1475 – 1782), Piazza III Novembre- pěkné náměstí u starého přístavu, Rocca- městský hrad přímo u jezera, Torre Apponale- věž, vybudovaná roku 1220, jako součást dřívějšího městského opevnění. odkaz na www střediska
MALCESINE leží na břehu jezera a dominantou městečka je hrad s opevněním ze 13.stol. a starou středověkou věží. Za městem se zvedá 2.218 metrů vysoká hora Monte Baldo, na kterou vás do výšky 1.753 metrů nad mořem vyveze jedna z nejmodernějších lanovek v Evropě.
MONTE BALDO je nejvyšší hora v okolí Lago di Garda a poskytne překrásný výhled na jezero a Alpy. Druhá polovina výjezdu na vrchol je tzv. rotační lanovkou, která se točí a poskytne zajímavé pohledy při výjezdu.

 

 

PROGRAM

1. DEN:
Pozdě večer odjezd z ČR, noční přejezd do Itálie.
2. DEN:
Ráno příjezd k jezeru Lago di Garda do malebného městečka Malcesine se středověkým hradem. Individuálně možnost výjezdu lanovkou na Monte Baldo do výšky 1783m. Odtud se vám naskytne jedinečný pohled na jezero a Alpy. Po poledni přejezd na severní pobřeží do letoviska Riva del Garda, ubytování na hotelu. Odpoledne volno. Večeře na hotelu.
3. DEN:
Snídaně. Celodenní volno, ketré je možné využít k procházkám, koupání, výletu lodí po jezeře nebo např. výletu na kole. Večeře na hotelu.
4. DEN:
Po snídani odjezd do Gardalndu, jednoho z nejlepších zábavních parků na světě. Celodenní volno v parku, kde vás čekají skvělé zážitky na kvalitních atrakcích - horská dráha s rychlostí až 120km/hod., zavěčená horská dráha s přetížením 5G, zavěšená horská dráha, divoká voda s 30-ti metrovým pádem do vody, největší 4D kino v Evropě a další. Odjezd před půlnocí do ČR.
5. DEN:
Návrat v dopoledních hodinách.

 

HOTEL LA PERLA 2+* - hotel s enachází ve středisku Riva del Garda u hlavní silnice s obchůdky a restauracemi, 150m od pláží. K dispozici je hotelový bazén. Pokoje jsou vybaveny koupelnou s WC, ventilátorem. Snídaně formou bufetu, večeře servírovaná. Platí zákaz vynášení hotelových ručníků na pláž. V těsné blízkosti hotelu půjčovna kol, windsurfingového vybavení, vodních šlapadel apod.

 

 

KONEČNÉ CENY

 

Dítě (3-11 let)   8000 Kč
Dospělý (od12 let)   8400 Kč

 

 

CENY JSOU KONEČNÉ A ZAHRNUJÍ

Autobusovou dopravu, 2x nocleh v Gardaland Hotel 4* (2 až 4-lůžkové pokoje), 2x snídaně, 2-denní vstupné do Gardalandu a Legoland Water Parku, průvodce, pojištění CK proti úpadku

 

ODJEZDOVÁ MÍSTA

Praha, Beroun, Rokycany, Plzeň, Rozvadov (Sv. Kateřina)

ZA PŘÍPLATEK

Cestovní pojištění: 24 Kč / os. / den.

CK zájezdy pro děti

 Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

1.8.2021 5.8.2021 8400 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


gardaland
Lago di Garda
Copyright © 2017  VARIETA Travel