Europa Park
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

EUROPAPARK

je největší německý zábavní park, nachází se v blízkosti německého města Rust a je zde rozdělen do 13 tématických čtvrtí. Každá má svoji architekturu, gastronomii a kulturu dle dané země (Německo, Francie, Rusko, Itálie, Švýcarsko,Řecko, Norsko, Španělsko, Holandsko, Rakousko, Anglie, Island, Portugalsko). Čeká Vás zde více jak 100 atrakcí a různých včetně představení Ice Show a muzikálů. Nadchne milovníky horských drah, vodních horských drah a spousty dalších adrenalinových atrakcí... Celý areál je možno objet vlakem s fantastickými výhledy. Menší návštěvníky určitě zaujme Dětský svět

 

 Popis parku

Pojeďte za zábavou tam, kde je to nej... Europa Park každoročně získává ocenění kvality, ale především se pyšní celkem 8 tituly "Nejlepší zábavní park na světě"...  Za rok 2022 si odnesl "Nejlepší evropský zábavní park".
Každoročně ho navštíví více jak 5 miliónů návštěvníků. Areál je určen všem - rodinám s dětmi i mládeži, která hledá dobrodružství a adrenalinové zážitky. Bez povšimnutí zde nemůže zůstat ani gastronomie - nachází se zde na 45 restaurací a občerstvení. Každý den se představí více jak 20 různých show.

 

Europa Park

je největší německý zábavní park, nachází se v blízkosti německého města Rust, nedaleko francouzského Štrasburku, a je rozdělen do několika tématických zemí. Každá má svoji architekturu, gastronomii a kulturu (Německo, Francie, Rusko, Itálie, Švýcarsko,Řecko, Norsko, Španělsko, Holandsko, Rakousko, Anglie, Island, Portugalsko, Lichtenštejnsko). Čeká Vás zde více jak 100 atrakcí a různých Show včetně představení Ice Show a muzikálů - vše v té nejvyšší kvalitě.
Nadchne nejen milovníky horských a vodních drah. Celý areál je možno objet vlakem s fantastickými výhledy. Pro menší návštěvníky jsou zde desítky atrakcí.


TO NEJ:

VOLETARIUM - novější atrakce - sen o létání se stává skutečností! Největší atrakce svého druhu v Evropě pojme na 1400 osob za hodinu. Čeká vás fantastická cesta nad Evropou během které navštívíte známá místa.
WODAN - novější atrakce parku,dřevěná horská dráha dlouhá 1050m, vysoká 35m s přetížením 3,5G...
BLUE FIRE MEGACOASTER - vystřelí Vás z 0 na 100km/h za 2,5s! Výška - 40m, celková délka horské dráhy - 1.056m, max. rychlost - více jak 100km/hod., doba jízdy - 3min. 20s, přetížení - 3,8G.
SILVER STAR - jedna z nejvyšších v Evropě! Nejprve vyjedete do 70m výšky a pak se spustíte dolů téměř střemhlav rychlostí až 130km.! Pak zase vyjedete nahoru a znovu... Celá jízda trvá 3 minuty. Přetížení v dolním oblouku má hodnotu 4G (čtyřnásobek zemské gravitace) a spolehlivě Vás přiková do sedadla...
EUROSAT - je simulace cesty kosmickou lodí a na pohled vypadá docela nevinně. Vozíky jezdí po vnitřních stěnách velké stříbrné sféry. Budete se řítit v naprosté tmě a cestou si užijete různých zvukových efektů.
POSEIDON - velmi oblíbená vodní horská dráha
MATTERHORN-BLITZ - zajímavá jízda ve vozíku pro horníky, která vyniká prudkými zatáčkami
MIR - orbitální stanice, která byla ve vesmíru 14 let
ATLANTICA SUPER SPLASH- vodní horská dráha, na které se nejede pouze popředu... Rychlost až 80km/hod.
MAGICKÉ KINO 4D - nová filmová dobrodružství, která vás nenechají jen tak posedět
WHALE WATCHING - Splash Tours, na rybářské lodi se vydáte na oceán, kde Vás čeká vodní bitva.

Menší děti zaujme spousta dokonale tématicky propracovaných atrakcí - zde se nikdo nenudí.

Europa Park je do posledního detailu propracovaný a fungující areál. A stojí za návštěvu, je to jedinečný žážitek.

ck zajezdy pro dětiZájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena
21.6.2024 3000 kčobjednat
23.8.2024 3000 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel