Europa Park a vodní svět Rulantica
 
Způsob dopravy: ikona_letadlo

EUROPA PARK 

je největší německý zábavní park, nachází se v blízkosti německého města Rust a pyšní se oceněním "Nejoblíbenější evropský zábavní park". Naleznete zde atrakce a show jak pod širým nebem, tak i v uzavřených prostorách - právě proto se Europa Park těší oblibě po celý rok a je možné zde zažít i různá sváteční období jako např. Halloween a advent. Čísla mluví zcela jasně - za rok 2016 přivítal park 4,5 milionu návštěvníků... Opravdu si zde přijdou na své všichni. Nadchne milovníky adrenalinových atrakcí, rychlosti a výšek i rodiny s dětmi, pro které je určena také značná část zábavy. Většina atrakcí navíc funguje celoročně, pro případ nevlídného počasí je značná část atrakcí kryta.  Ke své dokonalosti otevírá v listopadu 2019 Europa Park vodní svět Rulantica, který dává nový rozměr vodním radovánkám...


TY NEJ ATRAKCE :

PROJECT V- novinka 2017! - tzv. létající divadlo... Sen o létání se stane skutečností, konečně se proletíte...a uvidíte to nejkrásnější, co nabízí Evropa...
WODAN - novější atrakce parku,dřevěná horská dráha dlouhá 1050m, vysoká 35m s přetížením 3,5G...
EUROSAT - je simulace cesty kosmickou lodí a zvenčí vypadá docela nevinně. Vozíky  jezdí po vnitřních stěnách velké stříbrné sféry. Budete se řítit v naprosté tmě a cestou si užijete různých zvukových efektů.
MATTERHORN-BLITZ - zajímavá jízda ve vozíku pro horníky, která vyniká prudkými zatáčkami
ALPSKÝ EXPRESS- první horská dráh v  parku, určena pro celou rodinu. proveze vás rakouskými horami.
EURO-MIR - 1000m dlouhá jízda kolem futuristických skleněných věží na vozíkách, které se točí dokola... Dosáhnete rychlosti až 50km/hod.
MAGICKÉ KINO 4D - nové filmové dobrodružství. Užijte si "Happy family"
PEGASUS- rodinná horská dráha s rychlostí až 65km/hod.
WHALE ADVENTURES - nevšední plavba lodí
BOBOVÁ DRÁHA - 487m dlouhý sjezd na bobech z výšky 20m
ARENA OF FOOTBALL - oblíbená pouťová autíčka hrají fotbal, pro celou rodinu
EUROPA PARK EXPRESS - jízda vlakem kolem parku
EUROPA-PARK HISTORAMA - toto otáčející se divadlo Vás zavede od léta 2010 do minulosti. 

RULANTICA EUROPA PARK

- zcela nový vodní svět Europa Parku se otevírá v listopadu 2019. Určitě nezklame svojí dokonalostí, stejně jako samotný park. Areál je inspirovaný Skandinávií, nabídne to nejlepší z vodní zábavy a předčí veškerá očekávání. Nikde Vás nečekají zážitky, které připravila Rulantica... V tomto zcela novém tématickém světě nás zavede zlobivá chobotnice na tajemný ostrov Rulantica. Užijete si barevný podmořský život, oslavu trollů nebo i věčný led... 

Celkem 25 atrakcí včetně 17 tobogánů pro malé i velké, křišťálová voda, která teče různou různou rychlostí, 32.600 metrů čtverečních... Rulantica je jen jedna.

SÁGA SNORRI - maskot celého areálu, chobotnice Snorri, Vás doprovodí na pohodové cestě divokou řekou. Prozkoumáte potopený ostrov Rulantica a dozvíte se více o jeho historii. Společníky budou skřítci i trollové. Během putování na velké nafukovací pneumatice narazíte na barevné korály i velkou ledovou jeskyni se zmrzlým mořským hadem. 
LUMAFALLF - země vodopádů a ochránců ostrova Rulantica. V této jeskyni se budete cítit jako mořští tvorové.
TROLLDALL - tajemná země trolů, kteří kdysi bránili ostrov Rulantica. Zde s enejmenší návštěvníci stanou trolly, užijou si na skluzavkách a vodním hřišti...
LAGUNA SKOG - se svými stromy a kmeny zve k odpočinku
RANGNAKOR - město na chůdách a jeden z dalších vrcholů Rulanticy poskytuje jedinečný výhled na celý vodní svět. Bylo vystaveno domorodci na 4m vysokých chůdách. Zde si můžete vyzkoušet volný pád do vody ve speciální zkumavce.
MRAZIVÝ SEVER
 - v okolí gigantického ledovce zažijete spoustu dobrodružství. Je libo volný pád do vody? Nebo postačí velkolepé vodní skluzavky? Připravte se i na Tornado Wawe , kdy na pneumatice pro 4 bsolvujete hodně vertikální sjezd..

PROGRAM

1. DEN:
Odjezd po půlnoci, přejezd přes Německo k areálu vodního světa Rulantica, zde celodenní pobyt. Wasserwelt Rulantica prvně otvírá své brány 28.11.2019 a kombinace skandinávského stylu, krajin a mystických scén zde vytváří obzvláště jedinečnou a působivou atmosféru. Celkem 25 atrakcí, včetně 17 skluzavek, slibuje zábavu pro všechny. V krytém parku o rozloze 32 600 metrů čtverečních si užijete na 9 zajímavých tematických oblastí. V podvečer přejezd na ubytování v Hotel am Park 3*. Hotel se nachází přímo u vstupní brány do Europa Parku. Nocleh.
2. DEN:
Snídaně, celodenní volno v nejoblíbenějším evropském zábavním parku, který sbírá každoročně ocenění za kvalitu ve všech ohledech. Na své si zde přijdou jak menší návštěvníci, tak i milovníci adrenalinu. Mezi TOP atrakce patří např. nově otevřené Voletarium, kde se létání stává skutečností a čeká vás fantastická cesta nad Evropou. Na ocelové horské dráze "Silver Star" nakombinujete výšku 73m, rychlost až 130km/hod a přetížení 4G - tento klenot technologie slibuje perfektní kombinaci vzrušení, rychlosti a stavu beztíže. Extra dávku adrenalinu představuje propojení dřevěné horské dráhy Wodan s Blue Fire Megacoaster, kde je zrychlení z 0 na 100km/hod. za 2,5 s. Pozadu nezůstávají ani vodní dráhy, různá představení a show a atrakce pro děti a rodiny. Europa Park nabízí ale mnohem více a určitě si zde užijete den plný jedinečné zábavy a neopakovatelných zážitků. V celém areálu je velké množství restaurací a fast foodů k občerstvení a obchody se suvenýry. Večer odjezd zpět. Návrat ve velmi pozdních nočních hodinách.

TERMÍNY

26.07.2021 - 27.07.2021
27.09.2021 - 28.09.2021

KONEČNÉ CENY

Dítě (3-11 let)   5500 Kč
Dospělý (od12 let)   6000 Kč

CENY JSOU KONEČNÉ A ZAHRNUJÍ

Autobusovou dopravu, vstupné Europa Park a Rulantica, 1x nocleh se snídaní v Hotel am Park 3*, průvodce

ODJEZDOVÁ MÍSTA

Praha, Beroun, Rokycany, Plzeň

ZA PŘÍPLATEK

Cestovní pojištění: 24 Kč / os. / den.

ck zajezdy pro dětiZájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

26.7.2021 27.7.2021 6000 Kčobjednat
27.9.2021 28.9.2021 6000 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel