Budapešť pro děti
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Tentokrát uvidíme Budapešť trochu jinak, čeká nás  svět  zvířat  a exotickýh rostlin. ZOO v Budapešti má zvláštní ráz pavilonů, některé z nich patří mezi architektonické památky. Řada z nich je postavená ve stylech upomínajících na architekturu různých koutů světa. Budapešťská zoologická zahrada patří k jedněm z nejkrásnějších na světě, kde uvidíte 700 druhů chovaných živočichů, 2 000 druhů evropských i tropických rostlin, 16 pavilonů plus motýlí expozice. V Tropicariu a Oceanariu vám prohlídka rozšíří poznání rozmanitosti tropického života v celém průřezu, budete mít možnost nahlédnout pod hladinu moří. První hala: ryby maďarských vod, druhá hala: volně se pohybující kosmani běločelí, bezbariérový výhled na leguány zelené či kosmany zakrslé, sedm terárií světa hadů, třetí hala: má podobu tropické říční laguny, kde žijí velcí aligátoři američtí. Nádrží vede akrylátový tunel dlouhý jedenáct metrů, kde můžete sledovat kolem sebe i nad sebou proplouvající žraloky skvrnité a mnoho druhů útesových ryb, nevyjímaje rejnoky a dravé piraně. Zkrátka nezapomenutelný zážitek pro malé i velké.

 

Program:

Odjezd autobusu z ČR v ranních hodinách dle svozové trasy. Plánovaný příjezd do Budapešti je v dopoledních hodinách, kde vystoupíme u Tropicaria. Dopoledne si prohlédneme Tropicarium, zde se naladíte na krásný podmořský svět a odpoledne se přesuneme do zoologické a botanické zahrady. V podvečerních hodinách plánovaný odjezd z Budapešti. Ve večerních hodinách plánovaný příjezd do Hodonína. Následuje rozvoz zpět do nástupních míst.

Cena 680 Kč zahrnuje: autobusovou dopravu z Hodonína a Břeclavi, průvodce, pojištění CK proti úpadku.

 

Cena zahrnuje:

 

autobusovou dopravu z Hodonína a Břeclavi, průvodce, pojištění CK proti úpadku.

 

Cena nezahrnuje:

 

příplatky za nástupní místa Kyjov 50 Kč, Uherské Hradiště 100 Kč, Otrokovice, Hulín a Přerov 150 Kč, Olomouc 200 Kč,  cestovní pojištění 18 Kč/osoba,  vstupy.

 

Vstupy:

 

Tropicarium: dospělá osoba (18 - 62 let) 2 300 HUF, děti, studenti, senioři 1 600 HUF
ZOO:  dospělá osoba (14 - 62 let) 2 500 HUF, senioři 2 200 HUF, děti (2-14 let) 1 800 HUF
Doporučené kapesné na osobu 5 000 HUF / cca 600 Kč.

ck km travel

 Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

8.5.2021 od 630 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Budapešť4
Copyright © 2017  VARIETA Travel