Termální lázně Bukovina
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

TERMÁLNÍ LÁZNĚ BUKOVINA jsou jedním z nejmodernějších komplexů termálních bazénů v Evropě, který poskytuje zábavu a relaxaci v jednom. 20 venkovních a vnitřních bazénů je naplněno optimálně mineralizovanou termální vodou o teplotě 30-38°C a léčebných a rehabilitačních vlastnostech. Pro aktivní lidi jsou k dispozici bazény a pro ty, kteří hledají relaxaci, jsou k dispozici bazény s hydromasážemi.

Bazény:

Bulgotnik
"Bulgotnik" je bazén s hydromasáží, který nenajdete nikde jinde! Nechte se masírovat všechny části těla: od nohou k ramenům, které vám poskytnou dva kroužky s masážními tryskami. Hloubka bazénu je 1,3 m.

                                                                                                                       

Bonior basisty
Ponořte se do největšího krytého bazénu v lázních! Můžete ho snadno rozpoznat - má originální tvar basů. Díky hloubce 1,35 m můžete volně plavat a odpočívat.
Najdete zde masážní trysky, "vodní hřib", "gejzíry" a lavičky s hydromasáží.

 

vír -Jacuzzi
V lázních BUKOVINA najdete dvě velké vířivky, ve kterých budete nejen odpočívat, ale i zlepší se stav Vaší pokožky!

 

Smart Stream
Rychlá řeka BUKOVINA - "Bystry Potok". Skládá se ze dvou částí s různými hloubkami (0,4 m a 0,9 m). Díky poloze v zóně pro děti a mládež - nejmladší se mohou zbláznit, aniž by utrpěli pohodlí dospělých.

 

Mocydełko
Stejně jako jeho letní verze - je pouze 0,4 m hluboká. Pokud dáváte přednost tomu, abyste se vyhýbali hlubokým bazénům - můžete používat teplou "Mocdełku" po celý rok, kde je teplota vody 30-36oC.

 

Zostawnica
Nemůžete se rozhodnout, zda chcete být uvnitř nebo venku? Pro vodní zábavu zvolte bazén "Zostawnica"! Skládá se ze dvou částí - vnitřních i vnějších, mezi kterými můžete hladce projít. Termální voda o teplotě 30-36oC. Hloubka bazénu je 1,3 m.

 

Venkovní bazény


Nejteplejší voda v termálních lázních BUKOVINA se nachází v rekreačním bazénu "Blue Valley". Můžete zde relaxovat na hydromasážním gauči nebo používat masážní trysky na krk a záda. Hloubka bazénu je 1,35 m.

 

Cepersko Płań
Teplota vody je nižší, hloubka je 1,5. Délka bazénu je 20 m. Musíte vědět, že to není "obyčejný" bazén! Když se ponoříte pod vodu - uslyšíte hudbu!

 

Jeskyně na Poronci                                                                                                                                                                                                         Obdivujte kaskády v podobě vodopádu, prozkoumejte skalní jeskyni a nechte se unést "rychlým proudem"! Hloubka bazénu je 1,3 m.

 

Corny Pond
Líbí se vám skluzavky? dvě skluzavky: "Łostry Śwung" a "Krynconka". Nicméně, to není všechno! V tomto bazénu najdete "vodní houpačku"!

 

Gastronomie

Restaurace "Na Wiyrchu"
Každou sezónu je dobré navštívit restauraci "Na Wiyrchu"!

Restaurace se vyznačuje rychlým a profesionálním servisem (neztratíte příliš mnoho času na relaxaci a hraní v termálních bazénech) a místních produktů, které používají při přípravě sezónních jídel.
Rodiče se nemusí starat o atrakcí pro děti při jídle - je zde připraven dětský koutek, který se jim bude určitě líbit.

 

Cafe Bukovina
Po vodní zábavě chcete jíst něco zdravého? V kavárně BUKOVINA - na vás čekají čerstvě vymačkané džusy, lahodné koktejly, ovoce a různé saláty.
Pokud jste milovníci sladkého občerstvení - najde se tu také něco pro vás! V nabídce je široký výběr koláčů a dezertů.
Kromě jídla najdete prostor pro odpočinek a relaxaci.

 

Cena zahrnuje: dopravu, technického průvodce, pojištění CK
Cena nezahrnuje: vstup 
  • dospělá osoba cca 109PLN
  • dítě do 13 let  cca 89 PLN
  • mládež 14 -16 let cca 95PLN
  • senioři nad 60 let - cca 90,00 PLN
  • ck minitrans


Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

8.4.2023 950 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel