Velikonoce v termálech Miškolc a Holloko
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

4denní poznávací zájezd do Maďarska v období Velikonočních svátků. Pojďte s námi strávit Velikonoce jinak! Užít můžete vodu v léčivých termálních lázních, které vám nabídnou i více než jen koupání, vyzkoušejte sklenku skvělého vína v jedné z nejzajímavějších vinařských lokalit a pokochejte se krásou přírody, jež nabídne národní park či stavby vesničky, o jejíž existenci ví jen málokdo a to i přes skutečnost, že byla zařazena na seznam UNESCO.

program

 

1.den

Odjezd z nástupních míst brzy ráno přes Bratislavu do Maďarska. První zastávka v LÁZNĚ EGERSZALÓK (termální pramen v hloubce 410 metrů s teplotou 68 stupňů, vnitřní, vnější bazény, bazénky se skluzavkami pro děti, perličkové koupele či tobogány. Na úbočí kopce vysrážené soli zformovaly solný kopec s plochými jezírky, tzv. „malou maďarskou Pamukkale“). Cestou na ubytování zastávka v ÚDOLÍ KRÁSNÝCH PANEN (více než 200 sklípků s vynikajícími víny, jejichž vlajkovou lodí je víno Egri bikaver, a jejichž produkty budete moci při procházce ochutnat). Přejezd na ubytování. Večeře a nocleh.

 

2.den

Snídaně, prohlídka historického města MIŠKOLC (gotický kostel Avas se zvonicí, řada městských domů a návštěva hradu Diosgyör, jenž byl v minulosti i sídlem maďarské královny). Poté koupání v jeskynních lázních MISCOLC TAPOLCA (netradiční zážitek koupání v zákrutách jeskyně, pro milovníky plavání k dispozici i plavecký bazén). Večeře a nocleh.

 

3.den

Po snídani vláčkem z Miskolce do LILLAFÜRED (úchvatné výhledy při průjezdu Národním parkem Bükk, procházka okolo nádherné neogotické stavby hotelu přes terasovité zahrady do jeskyně Anna, kde u nás jednu takovou nenajdete, až k největšímu vodopádu Maďarska), návrat vláčkem do MISKOLCE (koupání v termálním bazénu). Večeře a nocleh.

 

4.den

Po snídani přejezd do HOLLÓKÖ (návštěva vesničky s historickou částí 55 krásných domečků z počátku 20. století. Tato byla jako jedna z prvních památek Maďarska zapsána na seznam světového dědictví UNESCO). Odjezd do ČR, návrat ve večerních hodinách.

 

 

Ubytování a strava

Ubytování v Maďarsku v hotelu (2lůžkové pokoje s příslušenstvím), součástí noclehů je polopenze.

Cena zahrnuje

Doprava zájezdovým autobusem, poplatky a parkovné, 3x nocleh, 3x polopenze, průvodce, kompletní cestovní pojištění včetně připojištění léčebných výloh, zákonné pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

vstupné do placených objektů, dále pak vše co není uvedeno v „CENA ZAHRNUJE“.

 

Doporučené kapesné

20 000,- HUF.

Nástupní místa

Ostrava, Frýdek-Místek, Frenštát p. R., Rožnov p. R., Val. Meziříčí, Vsetín, Vizovice, Zlín, Otrokovice, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno, Bratislava

 

ck vsacanZájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

7.4.2023 10.4.2023 7990 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel