Velikonoce v Rožmberku nad Vltavou
 
Způsob dopravy: ikona_auto

čtyři dny plné zážitků v historickém Rožmberku s krásným ubytováním, wellness, skvělým jídlem a možností řady výletů…

Ubytování:

komfortní dvoulůžkové pokoje (k dispozici jsou i vícelůžkové na přání) v hlavní budově hotelu U Martina, dependanci Kocábka a minipenzionu u Martina. Každý pokoj je vybaven vlastním soc. zařízením. V pokojích minipenzionu u Martina je také lednička a rychlovarná konvice na přípravu kávy/čaje. V hlavní budově se nachází restaurace, recepce a wellness centrum. Wifi zdarma ve všech prostorách, parkování zdarma u ubytování. Zdarma k dispozici stolní fotbálek a stolní tenis.

 

Stravování: 3 x snídaně formou švédských stolů, 3 x večeře z toho 1x slavnostní (játra na cibulce s rozpečenou bagetkou, slepičí vývar s domácími nudlemi, ? pečené kachny, bramborový knedlík, bílé zelí nebo 2 ks pečeného kuřecího stehna s medovou kůrkou a kmínkem podávané s tradiční lepenicí – šťouchané brambory s cibulkou a kysaným zelím), 1x palačinka se zmrzlinou a káva Piacetto pro dvě osoby Wellness: zdarma privátní wellness - 55 minut infrasauna nebo sauně, nebo 30 minut Whirlpool nebo láhev sektu Dárek: pomlázka a 2 barvená velikonoční vajíčka, zdarma zapůjčení holí Nordic-walking /2 dny/2 os.

 

Cena zahrnuje: 3 x ubytování s polopenzí, wellness dle popisu, parkování, Wi-Fi, kávu a palačinku, úschovnu kol, Lipnocard (vratná záloha 100 Kč za čip).

 

Cena nezahrnuje: pobytovou taxu 21,- Kč/os./noc Prodloužení pobytu o další noc se snídaní + 500,- Kč/os

ck bonton

Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel