Vánoce,  Silvestr  ve Slovinsku
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

 

Terme Vivat se staly nejlepším bazénovým komplexem ve Slovinsku pro rok 2021!! Nejenom plavci, ale i posluchači rádia Slovenija během letní kampaně rozhodli, že právě Terme Vivat mají ten "nejlepší bazénový komplex" ve Slovinsku, nejlépe vybavený a s nejpřátelštějším prostředím. První místo získal v kategorii středně - velkých bazénových komplexů, na což jsme patřičně hrdí!

 

Vzdálenost: Ostrava - Moravské Toplice - 511 km, Brno - Moravské Toplice - 347 km, Praha - Moravské Toplice - 544 km

 

Ubytování: hotel Vivat 4* - hotelové pokoje v hlavní nebo vedlejší budově spojené koridorem

Strava: snidaně a večeře formou bufetu, salátový bufet

 

Nástupní místa: Ostrava, Frýdek – Místek, Hranice, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno.

 

27.12.-30.12.2023    6590 Kč

 

Balíčková cena zahrnuje:

  • autobusová doprava
  • 3x nebo 4x v 1/2 nebo v 1/2+1 pokoji
  • 3x nebo 4x polopenze formou bufetu
  • pobytová taxa, přihlášení
  •  wi-fi
  • župan
  • neomezené celodenní koupání v termálním komplexu hotelu Vivat (vnitřní i venkovní bazény s termální vodou, menší bazén s černou léčivou termální vodou)
  • delegát a průvodce

V hotelu jsou všechny bazény s termominerální vodou.

 

TERMÁLNÍ RADOVÁNKY - BAZÉNOVÝ KOMPLEX

Z hlubin termálních vřídel vyvěrá pramen Vivat, který je jedinečný svou bílou a černou termální vodou. Bazénový komplex Terme Vivat čítá 2.000 m2 vodních ploch - venkovní a vnitřní bazény. Vnitřní část obsahuje rekreační bazén spojený kanálem s termální vodou, vířivky, dětský bazén.

JEDINEČNÝ BAZÉNOVÝ KOMPLEX, VHODNÝ POUZE PRO DOSPĚLÉ OSOBY

Samostatný vnitřní bazénový komplex s černou a bílou termální vodou a nesčetnými podvodními masážemi a pohodlnými odpočívárnami je určen pouze pro dospělé osoby a slouží k úplnému uvolnění v krásném prostředí.

VENKOVNÍ BAZÉNOVÝ KOMPLEX

Ve venkovní části se nachází olympijský bazén s termální vodou o teplotě 26 °C, přírodní bazén s černou termální léčivou vodou a dětský bazén.

SAUNA

 

Svět saun zahrnuje jak venkovní, tak i vnitřní sauny - finská, turecká, infra, bylinná a tilarium sauna. V komplexu saun také najdete venkovní bazén s kneippovými lázněmi a krásná odpočívadla.  Naučíte se zde kultuře saunování a také, jak odpočinout tělu, mysli a ducha.

WELLNESS CENTRUM VIVAT

 

Welness centrum je založené na pěti čínských prvcích (voda, dřevo, oheň, země a kov), které jsou spojené s místními elementy (slunečnice a mak, kámen a hlína). Tyto prvky a elementy zdůrazňují pohodu a krásu těla a mysli. Můžete si zde vybrat ze široké nabídky masáží, lázní, péčí o tělo (terapie rybičkami garra rufa), programů, jak se zbavit celulitidy a programů na hubnutí.

SALON THAJSKÝCH MASÁŽÍ TAWAN

 

V salonu thajských masáží Tawan zažijete nádech Orientu, do kterého Vás zavedou thajské masérky, které Vám představí řadu thajských masáží a přiblíží Vám tradici thajských masáží, která je stará 2.500 let a která povzbudí jak Vaše tělo, tak Vašeho ducha.

ck relaxadriatic

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

HOTEL THERMAL ****

 

Hotel se nachází v areálu termálního komplexu Terme 3000 a je propojen novou krytou spojovací chodbou s vnitřními bazény Terme 3000. Hotel je též propojen s léčebným centrem Thermalium. V blízkosti hotelu se nachází 18-ti jamkové golfové hřiště.

Hotel nabízí 1 a 2 lůžk. pokoje (20 m?) s možností přistýlky, vybavené klimatizací, koupelnou s vanou nebo sprchou, WC, fénem, SAT-TV, Wi-Fi, telefonem, mini-barem, většina pokojů s balkonem.

ECONOMY pokoje (18 m?) s francouzskou postelí (140 cm), bez možnosti přistýlky, vybavené klimatizací, koupelnou se sprchou, WC, fénem, SAT-TV, Wi-Fi, telefonem, mini-barem, s balkonem.

 

 

Moravske Toplice - hotel Termal **** - Termíny a ceny

Termín Počet nocí Stravování Doprava Akce Ubytování Cena    
21. 12. – 26. 12. 2023 5 nocí polopenze     řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji 10 890 Kč  
  Trasa B2: Praha - Strančice - Všechromy (čerpací stanice KM PRONA) - Humpolec - Jihlava - Velké Meziříčí - Brno

 CK HUNGARIAZájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

21.12.2023 26.12.2023 od 10890 Kčobjednat
27.12.2023 30.12.2023 6590 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


hotel Vivat
pokoj Vivat
Copyright © 2017  VARIETA Travel