SILVESTR V TATRÁCH
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

NÍZKÉ TATRY

Popis:

Hotel Heľpa je rodinný hotel v srdci Horehroní v malebné obci Heľpa pod majestátní Kráľovou hoľou. V tomto krásném koutě Slovenska se nachází tři národní parky: Národní park Nízké Tatry, Muránská planina a Slovenský ráj. Hotel a jeho okolí nabízí skvělé možnosti pro trávení aktivní dovolené, včetně příjemného relaxu v nově vybudovaném wellness centru. Samotný hotel prošel několika rekonstrukcemi. V podkroví byly také vybudovány pokoje s krásnými výhledy na okolní hory. 

Z hotelu lze podnikat menší i náročnější túry do okolních hor, kde se hosté mohou pokochat krásou přírody a nadýchat se čistého horského vzduchu.
Mezi nejoblíbenější výlety pravých turistů patří výšlap na majestátní Kráľovu Hoľu, pod kterou pramení Hron, což je druhá nejdelší řeka Slovenska.
Samotná obec Heľpa je pěkným a zajímavým místem, kde stále žije tradiční lidová kultura. Nad obcí se tyčí krásný římskokatolický kostel z roku 1800. Mezi další místa, kde se dají podnikat výlety patří například Dobšinská ledová jeskyně, Slovenský ráj, Muránský hrad, Černohronská železnice, pramen Hronu, salaše, minerální pramen Boženy Němcové apod. V blízkosti hotelu se nachází lyžařský svah.

 

Vybavení hotelu a pokojů:

 

V hotelu je možné ubytování ve dvoulůžkových, třílůžkových, čtyřlůžkových, případně pětilůžkových pokojích s možností přistýlky. Každý pokoj disponuje vlastním sociálním zařízením, fénem, TV a wifi. Hotel má také výtah.

 

Wellness centrum:

 

Wellness centrum disponuje bazénem s hydromasážními prvky, třemi druhy saun (inhalační, finská – suchá, turecká – parní) a solnou jeskyní. Hosté si zde mohou vyzkoušet také kneippovu koupel nohou, která je vhodná po túře nebo po lyžování. Jedná se o střídavou koupel ve studené a v teplé vodě. Koupel je balzámem pro unavené končetiny a má velmi dobrý vliv na celé tělo i mysl. Součástí je také thepidárium s vyhřívanými lehátky.

 

Stravování:

 

- polopenze

 

 

 

Program :

 

28.12. odjezd v dopoledních hodinách z Havířova, cestou zastávka na Kozím vršku - oběd, nákupy (sýry...), příjezd do Tater, ubytování, večeře

 

 

29.12. výlet k minerálnímu prameni Boženy Němcové (v ceně zájezdu) + návštěva místního ZVONKÁRA (5euro / os.)

 

 

30.12. výlet do TATRANSKÉ LOMNICE (Štrbské pleso) - cena 15Euro

 

 

31.12. turnaj v bowlingu o pěkné ceny. Večer silvestrovská zábava.

 

1.1. po pozdní snídaní odjezd domů (možnost dokoupení obědů)

 

 

 

Cena zahrnuje:

 

  • ubytování
  • autobusovou dopravu (sleva za vlastní dopravu  - 200,- Kč
  • stravování formou polopenze
  • wellness
  • výlet k minerálnímu prameni Boženy Němcové (doporučujeme láhve pro nabrání si léčivé vody)

 

Cena nezahrnuje:

 

  • komplexní cestovní pojištění (45,- Kč / osoba / den)
  • Silvestrovskou vstupenku za 650,- Kč (dítě do 12 let zdarma), která obsahuje:

 

             -  silvestovskou večeři

 

             -  štamrlička na přípitek

 

             - tombola (s hlavní cenou na zájezd do Chorvatska)

 

             - živá hudba

 

             - druhá večeře atd..

ck gattom

Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel