Silvestr v Hustopečích
 
Způsob dopravy: ikona_auto

Amande Hotel je zajímavým komplexem budov, kde se snoubí moderní architektura s architekturou italské renesance – Domem pánů z Vizovic.

V Česku můžete ochutnat skvělé víno ve 384 vinařských obcích. Ale jen jedna z nich se může kromě vinohradů pyšnit také mandloňovým sadem. Mandle a vinice se v Hustopečích každý rok na jeden den spojí v události, která přiláká tisíce návštěvníků: Slavnostech mandloní a vína. U nás ve Wine Wellness Hotelu Amande takovou slavností může být každý den.
V Saunovém světě se dokonale uvolníte ve čtyřech saunách (bylinná, solná, finská a parní), k dispozici je i ochlazující vědro i sprchy se závalovým deštěm. Těžkým nohám necháte odpočinout v Kneippově vinařské stezce.
Ponořte se do naší koupelové vany a objevte sílu relaxačních koupelí. Koupele připravujeme s mořskou solí obohacenou vonnými látkami a esenciálními oleji.
Dopřejte si masáž obličeje, peeling rozdrcenými hroznovými jádry nebo matolinový zábal.

V Amande restauraci pod taktovkou šéfkuchaře se servírují pokrmy z čerstvých lokálních surovin, a to vždy s důrazem na sezónnost. Každý chod skvělé doplní výběr vín z jihomoravských vinařství. Čas po obědě můžete strávit u šálku kávy a některým z domácích dortů od cukrářky.

Wine club – kombinace moderní architektury a přírodních materiálů vytváří příjemnou atmosféru pro uspořádání svateb, rodinných oslav, vánočních nebo firemních večírků. Je ideálním místem pro milovníky vín, v nabídce je jich hned 120 z celé jižní Moravy, a gurmány, kteří mohou při přípravě jídel nahlédnout pod šikovné ruce kuchařů.

V hotelů můžete dále využít domácí produkty a vinnou kosmetiku, hotelovou kolárnu, zapůjčení cyklistických kol a nordic walking holí, piknikové koše s dekou, konferenční salonky a sály, teambuildingové balíčky mezi vinicemi i v mandloňovém sadu.

 

Stravování

V ceně pobytu snídaně nebo polopenze (snídaně formou rautu, večeře tříchodová nebo pětichodová dle pobytu. Možnost dokoupení tříchodové večeře 390 Kč / osoba a večeře, 290 Kč / dítě do 12 let a večeře.

Slevy

Dítě do 3 let bez nároku na lůžko zdarma.
BONUS:
Volný přístup na Wi-Fi, parkovné na hotelovém parkovišti, které je monitorované kamerovým systémem.
Vstup do Saunového světa a Whirlpool je možný pouze od 12 let.

Příplatky

Dvoulůžkový pokoj Superior 500 Kč / pokoj a noc, Dvoulůžkový Mezonet 900 Kč / mezonet a noc. Pobyt se psem 300 Kč/noc. Rekreační poplatek 16 Kč / osoba a den, platba na místě. Dětská postýlka 200 Kč / noc.

 

29.12.2022 – 01.01.2023
(pobyt je na 3 noci a 4 dny, pobyt čtvrtek - neděle)


7 295 Kč/osoba a 3 noci ve dvoulůžkovém pokoji s polopenzí
8 450 Kč/osoba a 3 noci v jednolůžkovém pokoji s polopenzí

 

ck rekreaZájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

29.12.2022 1.1.2023 7295 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel