Slovinsko- Mor.Toplice - THERME 3000
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Cítím se skvěle na duši i na těle! Říkají rádi a s úsměvem obyvatelé Slovinska a vědí, proč to říkají. Neboť jejich malá země oplývá termálními prameny, které rozpouštějí každodenní starosti a přinášejí novou energii. Jejich vinice patří k nejstarším v Evropě a rodí ta nejlepší vína, která Vám vrátí chuť do života. Ochutnejte malou relaxační dovolenou tentokrát v oblíbených slovinských lázních Moravske Toplice. Jsou Vám od nás na dosah.

SLOVINSKO

TERMÁLNÍ LÁZNĚ

 

MORAVSKÉ TOPLICE

hotel TERMAL 4*

 

Termín: 3.-6.7.2021 (sobota-úterý, PONDĚLÍ A ÚTERÝ = STÁTNÍ SVÁTEK) - v provozu jsou všechny bazény a tobogány

 

FIRST MINUTE CENA ZA OSOBU AUTOBUSEM: 5.999 Kč 5.819 Kč/3 noci

FIRST MINUTE CENA ZA OSOBU S VLASTNÍ DOPRAVOU: 5.199 Kč 5.043 Kč/3 noci

First minute ceny jsou platné při rezervaci do 31.1.2021 nebo do vyprodání.

 

CENA ZÁJEZDU ZAHRNUJE:

  • 3x ubytování v 1/2
  • 3 x polopenze formou bufetu
  • autobusovou nebo vlastní dopravu
  • pobytová taxa, přihlášení
  • wi-fi na recepci
  • župan
  • sauna v hotelu Termal
  • neomezené celodenní koupání v hotelových bazénech
  • delegát a průvodce

 

PROGRAM ZÁJEZDU:

1. DEN:

Vyjedeme po půlnoci z Ostravy a pokračujeme dále po trase dle nástupních míst. V dopoledních hodinách přijedeme do městečka Moravské Toplice, klienti si dají zavazadla na vyhrazené místo a mohou se jít již koupat do termálů. Nejpozději ve 14 hodin jsou všechny pokoje připravené a klienti se mohou ubytovat. Využívat termálních bazénů a saun mohou celý den, nebo se jen tak mohou projít po městečku, půjčit si kola nebo si zajít na vynikající zákusky. Večer mají klienti večeři formou bohatých a hlavně vynikajících švédských stolů. Nocleh v hotelu Termal 4*.

2. DEN:

Klienti mají vynikající snídani a celý den se mohou koupat v hotelových termálních bazénech a v komplexu TERME 3000. Večeře a nocleh.

3. DEN:

Klienti mají vynikající snídani a celý den se mohou koupat v hotelových termálních bazénech a v komplexu TERME 3000. Večeře a nocleh.

4. DEN:

Snídaně, vyklízení pokojů do 11 hod. Klienti se mohou ještě koupat až do odjezdu. Nejpozději ve 14 hod. je odjezd zpět do ČR. Výstupní místa jsou stejná jako nástupní. Pravděpodobný příjezd do Ostravy mezi 22-23 hod. (časy se mohou lišit dle situace na silnicích a dle počtu nástupních míst).

Změna programu vyhrazena.

 

PŘÍPLATKY: Pojištění 36 Kč/osoba/den, dítě do 15 let 25 Kč/osoba/den. Jednolůžkový pokoj 550 Kč/noc.

 

Více se dozvíte na: https://www.relaxslovinsko.cz/dovolena-zajezdy-termalni-lazne/prodlouzeny-vikend-v-termalnich-laznich-hotel-termal-4-moravske-toplice-2/ 

 

NAVÍC PŘI REZERVACI DO 31.1.2021 SE AUTOMATICKY ZAPOJÍTE DO SOUTĚŽE O POBYT PRO 4 OSOBY NA 3 DNY V APARTMÁNECH RELAX VIVAT V  MORAVSKÝCH TOPLICÍCH VE SLOVINSKU

ck relaadriaticZájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

3.7.2021 6.7.2021 5999 kČobjednat


Nezávazná objednávka


terme 3000
terme 3000
Copyright © 2017  VARIETA Travel