Maďarsko - Lenti
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Ubytování

Nově otevřený hotel je propojen s termálními lázněmi krytou spojovací chodbou, kde si hosté mohou bez omezení užívat služby lázní.

Hotel nabízí 94 pokojů, které jsou moderně zařízené. Všechny pokoje jsou prostorné, mají možnost přistýlek nebo dětských postýlek.

Pokoje SUPERIOR (klimatizace, koupelna se sprchou, fén, župan, TV, safe, mini-bar, balkon).

Pokoje SUPERIOR PLUS (klimatizace, koupelna s vanou, fén, župan, TV, safe, mini-bar, balkon).

2 velké luxusní apartmány (SUITE) v nejvyšším patře hotelu (klimatizace, koupelna s vanou, WC s bidetem, fén, župan, TV, safe, jídelní stůl, mini-bar, velká terasa s možností propojení s panoramatickou zimní zahradou a vlastní vířivkou).

Hotelové služby

Restaurace nabízí vydatné bufetové snídaně s čerstvými bioprodukty, odpolední nabídka dezertů. Večeře s menu o 5 chodech (čerstvé saláty a semínka, předkrmy, 2 druhy polévek, 3 hlavní jídla, která zahrnují chutné maso, zdravou rybu a chutný vegetariánský chod, dezert, mezinárodní nabídka sýrů). Recepce, bar, dětský koutek, úschovna zavazadel. Zdarma: parkoviště, Wifi, půjčovna kol, hole nordic walking, vibrační kruhy Smovey.

Možnost zapůjčení elektrokola, rezervace předem. Cena 15 EUR / 3 hod., 30 EUR / den.

 

Wellness

Hosté mohou využívat:

- hotelové wellness umístěné ve 4. patře (zážitkový bazén, 4 různé sauny, možnost masáží za poplatek)

- veřejné lázně Lenti Parke Energie Szent György (krytá část lázní nabízí plavecký bazén 28 °C, léčebný bazén 38 °C, hydromasážní bazén 38 °C, bazén pro cvičení 34 °C, dětský bazén 34 °C., venkovní část lázní nabízí plavecký bazén, dětský bazén, léčebný bazén, částečně krytý hydromasážní zážitkový bazén, největší zážitkový bazén lázní poskytuje jedinečné zážitky prostřednictvím divokého proudu vody, krční masážní sprchy, masážních vodních lehátek a 74 m dlouhé skluzavky tzv. Anakondy, svět sauny (za poplatek) se nachází v krytých lázních v samostatné části – 2x finská sauna, 1x aromatická sauna, 1x infra sauna, vnitřní a venkovní relaxační prostory pro odpočinek s lehátky)

- nový krytý zážitkový svět (zážitkový bazén 33 °C určený pro mladší generaci, brouzdaliště a skluzavka pro nejmenší, masážní lůžka, široká skluzavka, vodní hřib, gejzíry; zážitkový bazén 34-36 °C určený pro generaci středního a staršího věku masážní lůžka, masážní lavice, 4 krční sprchy, jacuzzi, gejzíry)

 

 

Lenti - Thermal Hotel Balance **** - Termíny a ceny

 

Termín Počet nocí Stravování Doprava Akce Ubytování Cena    
23. 03. – 27. 03. 2022 4 noci polopenze     řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji - Superior 7 990 Kč  
  Trasa E: Plzeň - Beroun - Praha - Benešov - Humpolec - Jihlava - Velké Meziříčí - Brno
12. 10. – 16. 10. 2022 4 noci polopenze     řádné lůžko ve 2 lůžk. pokoji - Superior 8 490 Kč  
  Trasa C: Praha - Benešov - Tábor - České Budějovice - Třeboň

 

Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel