Maďarsko Heviz
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Hévíz je jedním z nejvýznamnějších lázeňských a turistických středisek. Světoznámé jezero Hevíz je největší přírodní termální jezero na světě. Voda v jezeře dosahuje až 35 °C a ani v zimních měsících neklesá pod 22 °C. Účinky jezera se v první řadě projevují při léčení revmatických problémů a chorob pohybového ústrojí.

Hotel FIT **** se nachází v centru Hevízu přibližně 300 metrů od termálního jezera Hévíz. Rodinný lázeňský hotel nabízí 52 příjemných, klimatizovaných pokojů s balkonem, restauraci, bar, wellness a terapeutický areál. Hotel Fit je ideálním místem pro ty, kteří si chtějí odpočinout od každodenních starostí, nebo pro páry, které hledají klidnou odpočinkovou dovolenou. Voda z jezera léčí nemoci pohybového ústrojí například kloubní onemocnění, revma a pomáhá i při gynekologických potížích. Jako pitná kúra pomáhá při léčení poruch zažívání. K léčebným účelům se používá také bahno ze dna jezera. Teplota vody v jezeře dosahuje v létě 33-35 °C a v zimě 24-26 °C, proto je provoz lázní celoroční. Voda v jezeře se vymění každých 72 hodin a je v neustálém pohybu.

 

Pokoj pro 2 osoby (P2) :

standardně vybaven. Jeho součástí je manželská postel, nebo dvě pevná lůžka, sociální zařízení (WC, sprcha nebo vana), klimatizace, TV, fén, ručníky, župan.

 

Vybavení:

hostům je k dispozici recepce, restaurace, lobby bar, trezor, výtah, wellness centrum (krytý bazén, parní sauna, solná komora, vířivka, relexační místnost, fitness centrum, masáže, fyzioterapie, masáže lávovými kameny), wi-fi ve všech prostorách zdarma, pokojová služba.

 

Stravování:

snídaně a večeře formou bufetu (maďarská mezinárodní kuchyně).

Zábava a sport:

využití wellness centra bez omezení, vodní sporty, výlety po okolí.

 

Cena zahrnuje:

autobusovou dopravu, 2x ubytování dle popisu, polopenzi, využití wellness centra, župan.

Cena nezahrnuje:

rekreační poplatek 1,7 EUR/noc/osoba, hrazený na místě, cestovní pojištění, svozové nástupní místo.

 

nást.místa:

Kyjov + 50 Kč

Uh.Hradiště, Otrokovice, Hulín + 150 Kč

Přerov +200 Kč

Olomouc + 250 Kč

Brno, Prostějov + 300 Kč

Ostrava, F.Místek + 400 Kč

ck km travel

Nezávazná objednávka


Heviz
Copyright © 2017  VARIETA Travel