Způsob dopravy: ikona_autobus

Původní cena na osobu: 5.990 Kč/osoba
AKČNÍ CENA NA OSOBU je 5.690 Kč/osoba


Cena zahrnuje:

 • Ubytování na 2 noci ve dvoulůžkovém pokoji s možností přistýlky
 • Polopenzi formou bufetu
 • Autobusová doprava z našich nástupních míst
 • Neomezené koupání v hotelových bazénech s termální vodou
 • 2 x denně vstup do bazénu a saun v Termálním parku
 • Koupání v den příjezdu a odjezdu
 • Župan
 • Animace dle programu
 • Wi-fi
 • Pobytová taxa a přihlašovací poplatek

Po kom je pojmenován Grand Hotel Primus?

V roce 69 n. l. se v místě, kde dnes stojí Grand Hotel Primus, konala vojenská rada, která rozhodovala o novém císaři Římské říše. A právě Marcus Antonius Primus, velitel legie, měl rozhodující vliv na zvolení císaře Vespasiána. Byl zapálený pro to, čemu věřil. Byl nezávislý, zručný a talentovaný, nikdy neochvějný a vždy připravený k akci. Byl rozený motivátor s vynikajícími rétorickými schopnostmi. Říká se o něm, že "mluvil se zářícíma očima a hromovým hlasem", čímž si získal důvěru a respekt svých vojáků. Je správné, aby každý z nás byl primusem a stavěl se na první místo.

Grand Hotel Primus je útočištěm pro všechny, kteří chtějí znovu načerpat životní energii a obklopit se zdravím, harmonií a pohodou. To jsou dary, které poznamenávají kvalitu našeho života. Jejich společným rysem je, že vycházejí zevnitř, a proto vás v Grand Hotelu Primus vybízíme, abyste se vrátili sami k sobě a obnovili svou vnitřní rovnováhu prostřednictvím zdravé výživy, aktivního odpočinku a wellness procedur. V Grand Hotelu Primus jste na prvním místě. Je čas dát si novou chuť do života!

Objevte exkluzivní bazény Vespasianus v Grand Hotelu Primus!

Vychutnejte si klidnou atmosféru bazénu a uklidňující účinky ptujských termálních vod, zaplavte si ve velkém bazénu s průchodem do venkovního bazénu nebo si užijte radost z bublinek ve dvou vířivkách. Nejmenší plavce potěší dětský bazén. Nápoje, občerstvení a dezerty si můžete vychutnat v baru u bazénu.

Teplé uvolnění pro snadnější pohyb.

Přijměte svou hédonistickou stránku a ponořte se do luxusu ptujských termálních pramenů. Teplá přírodní termální minerální voda vás okamžitě zbaví neduhů každodenního života a navrátí vám zdraví a pohodu. Už po krátkém ponoření budou vaše myšlenky harmoničtější a pohyby díky výjimečné síle vody mnohem snazší.

Mírné složení s výjimečnou pevností.

Z hloubky 1100 m vyvěrá v Terme Ptuj uklidňující přírodní termální voda o teplotě 56 ?C. Teplá termální voda má mírné složení, ale silně povzbuzuje tělo. Je zvláště prospěšný při nápravě problémů pohybového aparátu. Kromě této vody a hlavně díky ní Terme Ptuj vyvinuly řadu zdravotních a wellness programů, které se zaměřují právě na zmírnění pohybových problémů.

Terapie s termo-minerální vodou Ptuj

Doporučeno pro:

 • Poranění a operace pohybového aparátu
 • Degenerativní onemocnění
 • Estetická medicína
 • Revmatická onemocnění

"Když nás postihne nemoc, chceme se co nejdříve uzdravit. Hledáme nejlepší zdravotnický personál a nejlepší zdravotnické vybavení. V centru Terme Ptuj Medico najdete obojí. Specializujeme se na rehabilitaci po úrazech a operacích pohybového aparátu, zejména v oblasti sportovní ortopedie. Získáte zde také něco, co pacienti v běžných rehabilitačních centrech neočekávají: krásné prostředí, kde i duše získá novou sílu k překonání zdravotních potíží. Naši lázeňští hosté často zmiňují, že na tak krásném místě ještě nikdy nebyli a že jim pomáhá rychleji se uzdravit. K rychlé regeneraci přispívá také uklidňující termální voda (56 °C u pramene), která má mírné složení, ale velmi povzbuzuje svaly."

Hýčkání s nádechem starého Říma

Staří Římané si cenili zdraví, klidu, odpočinku a relaxace. Ve starověkém Římě bylo zdravé a upravené tělo známkou omiky a každý Říman, který "ze sebe něco dal", pravidelně navštěvoval lázně. Veřejné lázně (thermae) se skládaly z několika typů koupelen, potní místnosti, lázní s teplou a studenou vodou, masážní místnosti, místa pro odpočinek a dokonce i zahrady, tělocvičny, knihovny a kuchyně. Stejně jako celá oblast Ptuj jsou i Terme Ptuj inspirovány hédonistickým římským duchem. Pociťte pozitivní účinky termální vody ve stylu pravé římské dekadence.

ck relaxadr.

 Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

6.10.2023 8.10.2023 5690 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel