Maďarsko Bukfurdo

 

 
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

 hotel Répce Gold ****

 

Hotelové služby

 

Klimatizovaná restaurace s letní terasou k podávání jídel formou bufetu, lobby bar, drogerie, dětský koutek, billiard, šipky, klimatizace ve společných prostorách pro hosty, business center, konferenční sál s kapacitou 100 míst, uzavřené parkoviště ZDARMA.
Uskladnění kol v uzamykatelné garáži 30 EUR / pokoj / pobyt - platba na místě. 


 

Wellness

 

V hotelové budově se nachází Wellness ostrov (plavecký bazén, jacuzzi, sauna, whirlpool, parní kabina), posilovna, kosmetika, manikúra, pedikúra, masáže, solná komora, solárium. Hoteloví hosté navštěvují termální lázně vytápěnou spojovací chodbou.

Kryté lázně a koupaliště s léčivou termální a pitnou vodou se rozprostírají na 13 ha a jeho vodní plocha je více než 5 000 m2. Komplex s 27 bazény očekává návštěvníky po celý rok, aby zde léčili a zregenerovali své tělo. V květnu a září může být provoz venkovních bazénů omezen z důvodu nestálého počasí.

 

 

 

Bükfürdő – hotel Répce Gold****

Program: 1. den odjezd v ranních hodinách, příjezd do Bükfürdő, od cca 14,00 ubytování a koupání v termálních lázních včetně zážitkové části (kromě světa sauny), večeře v hotelu.

2. a 3. den / 2. den – 4. den / 2. den – 6. den snídaně, koupání a relaxace, večeře v hotelu.

4. den / 5. den /

7. den snídaně, koupání a relaxace ve wellness centru hotelu.

V den odjezdu již není vstup do termálních lázní v ceně. Pokoje jsou k dispozici do 10,00. V cca 10,15 – 12,15 odjezd. V odpoledních hodinách příjezd do ČR

 

 

 

 

Cena zahrnuje: 3x/4x/6x ubytování s polopenzí formou bufetu, 1x minerální vodu (0,25 l) / osoba / večeře, neomezený vstup do termálních lázní a do zážitkové části, (v den příjezdu vstup do termálních lázní od cca 14,00, v den odjezdu již vstup do termálních lázní není v ceně), neomezený vstup do wellness centra hotelu, dopravu, zapůjčení županu, služby delegáta. Cena nezahrnuje: vstup do světa sauny, pojištění léčebných výloh a storno zájezdu. Poznámka: povinný příplatek – pobytová taxa 60 Kč / noc / osoby nad 18 let. Z organizačních důvodů bude u skupin stanoven čas večeře vedoucím restaurace hotelu a bude upřesněn delegátem CK Hungariatour v místě.

NÁSTUPNÍ MÍSTA – 

TRASA C: Praha – Benešov – Tábor – České Budějovice – Třeboň

ck hungaria

 Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

29.3.2020 4.4.2020 10990 Kčobjednat


301 Moved Permanently

301 Moved Permanently


nginx
Copyright © 2017  VARIETA Travel