Termály - Relaxační pobyty
 
 

Maďarsko Bukfurdo

 hotel Répce Gold ****

 

Hotelové služby

 

Klimatizovaná restaurace s letní terasou k podávání jídel formou bufetu, lobby bar, drogerie, dětský koutek, billiard, šipky, klimatizace ve společných prostorách pro hosty, business center, konferenční sál s kapacitou 100 míst, uzavřené parkoviště ZDARMA.
Uskladnění kol v uzamykatelné garáži 30 EUR / pokoj / pobyt - platba na místě. 


 

Wellness

 

V hotelové budově se nachází Wellness ostrov (plavecký bazén, jacuzzi, sauna, whirlpool, parní kabina), posilovna, kosmetika, manikúra, pedikúra, masáže, solná komora, solárium. Hoteloví hosté navštěvují termální lázně vytápěnou spojovací chodbou.

Kryté lázně a koupaliště s léčivou termální a pitnou vodou se rozprostírají na 13 ha a jeho vodní plocha je více než 5 000 m2. Komplex s 27 bazény očekává návštěvníky po celý rok, aby zde léčili a zregenerovali své tělo. V květnu a září může být provoz venkovních bazénů omezen z důvodu nestálého počasí.

 

 

 

Termín: 29.3.2020 - 4.4.2020
Cena: 10990 Kč

 

Maďarsko Eger

Termín: 5.7.2020 - 12.7.2020
Cena: 11990 Kč

Heviz

Maďarsko Hevíz - hot. DANUBIUS SPA RESORT

Jen 6 km od severního pobřeží Balatonu je vzdáleno nejznámější a nejstarší maďarské lázeňské městečko, které se od 18. století rozrůstá kolem největšího teplovodního termálního jezera, nejenom Evropy, ale i světa.
Vzájemně se mísící studené a teplé prameny vody vyvěrají z hlouby země prasklinou, ve 38 metrech pod hladinou jezera a zaplňují prostor kráteru. Teplota vody dosahuje v létě 32–35 ?C, v zimě, i při venkovní teplotě -10 ?C, neklesá pod 23 ?C. Na hladině rozkvetlý egyptský lotos a indický leknín dodávají jezeru kouzlo romantiky

Bazény
Termální jezero, dětský plavecký bazén, baby bazén. V případě nepříznivého počasí a v zimních měsících mohou návštěvníci využít koupání v revmatologicko-rehabilitačních lázních „Szent András“. Zde se nachází 7 krytých bazénů: termální bazén 35-36 ?C, trakční lázeň 34,5 ?C, 2x sedací termální bazén 37 ?C, 38 ?C, zážitkový bazén 32-34 ?C, 2x léčebný tělocvičný bazén (v odpoledních hodinách funguje jako jacuzzi) 32 ?C, 32-34 ?C, dále je možnost využívat bazény v hotelu Spa Hévíz**** (terapeutický bazén 35 ?C, jacuzzi 35 ?C).

Tapolca

Maďarsko Topolca

RELAX pobyt v termálech                

a léčebné jeskyni TAPOLCA 

Jeskyně jako žádná jiná! Prožijte nezapomenutelný týden v malebné krajině pod čedičovými horami a úrodnými vinicemi, pouhých 12 km od Balatonského jezera ve městě Tapolca. Ve městě, které se stalo maďarským unikátem a vyrostlo na krasovém podloží, můžete jezdit na lodičkách nebo relaxovat v jedinečné léčebné jeskyni. Mimořádně čisté ovzduší a blahodárné termály budou příznivě působit i na Vás!

 

Maďarsko- Budapešť vlakem nebo letadlem

 

Zvýhodněný pobyt na 4 noci

 

VLAKOVÁ DOPRAVA

-  výhodné pobytové balíčky s dopravou RegioJet

-  odjezd každý čtvrtek od května do října na 4 dny (pobyt vč. dopravy ČT - NE) 

-  odjezdová místa: Praha (hl. nádraží), Kolín, Havlíčkův Brod, Žďár nad Sázavou, Brno, Břeclav

-  v ceně transfer nádraží - hotel - nádraží

-  nabízíme k těmto hotelům:
 
Hotel BUDAPEST 
Hotel INTERCITY 
AQUAWORLD RESORT BUDAPEST 

 

Hotel BOUTIQUE

 

 

LETECKÁ DOPRAVA

-  výhodné pobytové balíčky s leteckou společností Ryanair

-  odlety z Prahy každý čtvrtek od května do října na 4 dny (pobyt vč. dopravy ČT - NE) 

-  předběžný letový řád: PRG - 21:05    BUD - 22:15

                                            BUD - 15:50    PGR - 17:00

 

-  v ceně transfer letiště - hotel - letiště

 

-  nabízíme k těmto hotelům:

 

Hotel BUDAPEST

Hotel BOUTIQUE

   

Termín: 1.5.2022 - 30.10.2022
Cena:

 

Maďarsko-Moson

ROMANTICKÝ POBYT

 

Maďarsko – Mosonmagyaróvár

Aqua Hotel Termál *** 

Hotel nabízí moderně zařízené pokoje, léčebný a wellness sektor, restauraci a bar. Hotel má vlastní krytý bazén s termální vodou, finskou a infra saunu. Mosonmagyaróvár leží u severo-západních hranic, při hlavní bráně romantické krajiny Žitného ostrova. Bio Flexum termální lázně nabízí celoročně otevřené i kryté bazény, denně napouštěné vodou z vysoce kvalitních léčebných termálních pramenů s obsahem minerálních solí, bez obsahu přidávaných chemických látek.

 

Slovensko Podhajská

Podhájska

- místní voda léčebně působí podobně jako voda z Mrtvého moře a je také slaná. Na povrch vyvěrá z hloubky 1900 m v silném prameni při teplotě 80o C, teploty bazénů jsou regulovány na 35-38o C. Areál se rozkládá na ploše 12 ha a je tvořen 7 bazény. Nedůležitějšími prvky složení vody jsou: lítium, soli (chloridy, bromidy, jodidy…), sírany, vápník a mnoho dalších. Městečko - ležící na jih od Nitry - ožívá v letní sezóně ze zimního spánku i když i v zimní sezóně jsou služby venkovních lázní bohatě využívány. V letní sezóně, která trvá od května do října, zde funguje množství restaurací, jídelen a rychlého občerstvení, zmrzlina, za poplatek lze objednávat masáže a další služby. Zázemí tvoří vnitřní šatny se sprchami, přírodní solária, sportovní hřiště. Funguje zde letní kino, tobogán, suvenýry a další.

 

terme 3000

Slovinsko Mor.Toplice THERME 3000

Objevte s námi Moravské Toplice, které se nacházejí na severu země a pyšní se nevšedním lázeňským komplexem 3.tisíciletí Terme 3000. Horké termální prameny dosahující 72°C tu byly objeveny v polovině minulého století, spíše náhodou a to při pokusných vrtech při hledání ropy. Místo ropy vytryskla z hloubky téměř 1500 metrů horká voda. Největší zvláštností je její unikátní černá barva s výjimečnými léčebnými vlastnostmi. Pomáhá především při léčbě pohybového ústrojí a revmatismu, ale také kožních a dýchacích potížích. Celková vodní plocha je 5.000 m2 a čítá 22 venkovních a vnitřních bazénů o teplotě 30-38°C . Součástí Terme 3000 je léčebné centrum Thermalium, které poskytuje kompletní lázeňské služby.

Terme 3000 slouží k relaxaci a oddychu, ale i k zážitkům a dobrodružství. Potěší jak zralejší klientelu, tak mladé páry a rodiny s dětmi, které tu naleznou nespočet skluzavek a originálních tobogánů, jenž nejsou jinde k vidění. Nechybí ani divoká řeka, vodopády, vodotrysky a zážitkové peřeje.

 

 

 
Copyright © 2017  VARIETA Travel