Termály - Jednodenní
 
gyor exterier

Maďarsko - Györ

Relaxace pro dospělé, vodní radovánky pro děti, levné stupné.

moson

Maďarsko - Mosonmagyaróvár

Oblíbené lázně pro kvalitu vody, klidnou atmosféru a levné vstupné.

Termín: 13.5.2023 - 31.12.2023
Cena: od 561 Kč

Sárvár

Maďarsko - Sárvár

 

Lázně Sárvár otevřené v roce 2002 se pyšní mnoha oceněními a bývají označovány jako „lázně 3 generací“, protože na své si přijdou všechny věkové kategorie. Kromě léčivých bazénů se zde nachází i zážitkový bazén s jacuzzi, skluzavkami a tobogány, plavecký bazén a bazén pro děti. Exkluzivní saunový svět se širokou nabídkou wellness služeb nabízí finské i soft sauny, aromaterapeutické kabiny, Kneippův chodník a parní lázeň. Zdejší zásaditá minerální voda s teplotou až 38 °C se vyznačuje vysokým obsahem solí a je proto vynikající pro léčbu onemocnění pohybového ústrojí, neurologických potíží a uvolnění svalstva.

Termín: 11.2.2023
Cena: od 798 Kč

Termín: 9.4.2023
Cena: od 798 Kč

Termín: 11.11.2023
Cena: od 798 Kč

Termín: 18.11.2023
Cena: od 798 Kč

 

Maďarsko Bukfurdo

 

Lázeňský komplex Bükfürdö je jedním z nejmodernějších v Maďarsku. 34 bazénů s léčivými účinky nebo zážitkové bazény, jacuzzi, Kneippův bazén, moderní saunový svět a wellness centrum – aromatická parní a finská kamenná sauna, bylinná sauna, římská dřevěná sauna a další. Pro rodiny s dětmi jsou zde připraveny dětské bazény, hřiště, venkovní i kryté skluzavky a dětský koutek. Zdejší termální voda má 25–39°C a napomáhá léčit poruchy pohybového aparátu, nemoci páteře, poúrazové a pooperační stavy, nemoci dýchacích cest i choroby trávicího traktu. Perfektní relaxace pro všechny generace.

Termín: 11.2.2023
Cena: od 751 Kč

Termín: 9.4.2023
Cena: od 751 Kč

Termín: 11.11.2023
Cena: od 751 Kč

Termín: 18.11.2023
Cena: od 751 Kč

Bukovina

Polsko Bukovina

Bukowina Tatrzańska je malebné městečko, ležící na úpatí pohoří Polska, okouzlující nádhernou krajinou a divokou přírodou. Termální voda se získává z hloubky 2400m od severozápadního svahu Wysokie Wierch. V hloubce 3780m je horká tekutá magma, která ohřívá termální vodu. Termální lázně BUKOVINA má vynikající terapeutický a rehabilitační opatření. Termální voda obsahuje celkem 28 minerálů. Koupání v této vysoce mineralizované vodě má příznivý účinek na celý organismus a především na muskuloskeletální systém a kardiovaskulární systém. Také pomáhá eliminovat bolesti, záněty, chrání před srdečními chorobami a reguluje hormonální rovnováhu těla. Kromě toho výrazně zrychluje metabolismus a rekonvalescenci po mnoha léčebných a četných onemocněních. Pomáhá také snižovat bolesti hlavy. Koupání v lázních BUKOVINA pozitivně ovlivňuje náladu, zlepšuje psychologický komfort, snižuje stres, stabilizuje nervový systém. Použití termálních vod je také doporučeno pro malé děti a těhotné ženy, a proto je komplex BUKOVINA ideálním místem pro celou rodinu

Termín: 8.4.2023
Cena: 990 Kč

Termín: 23.9.2023
Cena: 990 kč

bukfurdo

Polsko Chocholowské termální lázně

 

Polsko Termální lázně Bania

Komplex Terma Bania se nachází v Polsku skládá se z vnitřních a venkovních rekreačních bazénů, naplněných termální vodou o teplotě 34 - 38 ° C.

Voda použitá v Terma Bania se získává z hloubky 2500 metrů a její počáteční teplota je 72 ° C.

Do bazénů jde poté, co se vzdá části tepelné energie, a přitom zachová cenné mikroživiny.

Voda v bazénech termálních lázní Bania je minerální voda, která díky energii Země dosahuje vysoké teploty, čímž se stává termální vodou. Obsahuje: sulfidy, oxid křemičitý, draslík, vápník, hořčík a železo. Zvýšená teplota a mírně kyselá reakce usnadňují vstřebávání těchto cenných látek tělem. Koupele v termální vodě: snižují hladinu stresu, usnadňují relaxaci a obnovují psychofyzickou rovnováhu, zlepšují krevní tlak a metabolismus, podporují proces hubnutí, odstraňují bolesti hlavy při nespavosti, urychlují rekonvalescenci, odstraňují stavy a nedokonalosti pokožky, výrazně zlepšují její vzhled.

 

  • 14 bazénů, skluzavky o celkové délce přes 300 metrů, gejzíry, vodní děla, jacuzzi, umělé vlny zaručují super relaxaci a vodní zábavu na nejvyšší úrovni v Terma Bania. A všechny tyto atrakce fungují bez ohledu na počasí a teplotu venku.

Termín: 10.6.2023
Cena: 990 Kč

Termín: 14.10.2023
Cena: 990 kč

Laa 1

Rakousko - Laa an der Thaya

nejmodernější termální lázně Rakouska, svět plný vody, tepla, světla a hudby. jedinečný desing, luxusní odpočinkové prostory. Odpočinek pro tělo i duši.

Termín: 25.2.2023
Cena: 449 Kč

Termín: 18.3.2023
Cena: 449 Kč

Termín: 29.4.2023
Cena: 449 Kč

Termín: 20.5.2023
Cena: 449 Kč

Termín: 17.6.2023
Cena: 449 Kč

podhajská

Slovensko - Podhájská

termálná lázně Podhajská si vysloužili označení " slovenské Mrtvé moře" , díky obdobnému chemickému složení místních pramenů. Slaná termální voda působí přímo zázračně na revmatická onemocnění, bolesti zad a kloubů, cévní nemoci, dýchací potíže. Teplota vody ve venkovním sedacím bazenu je 38C, v areálu možnost stavování, využití masáží, perličkových koupelí. Od roku 2013 nově v provozu krytý zážitkový komplex s bazeny, saunový svět.

 

Slovensko Dunajská Streda

V Thermalparku Dunajská Streda je využívána termální voda s vysokou koncentrací minerálních látek z vrtu vyvěrajícího z hloubky 1.600 metrů, jejíž teplota dosahuje až 57 °C. Pro návštěvníky, kteří si chtějí užít blahodárné účinky termální vody, nabízí se relaxace na úplně nové úrovni. Sedací část relaxačního bazénu s horkou léčivou vodou byla rozšířena o nové pohodlné sedací plochy. Celé prostředí bazénu dostalo příjemný jižanský charakter s přátelskými teplými barvami. Pro koupání chtivé, kteří hledají vodní zábavu, doporučujeme rekreační bazén s mnoha vodními atrakcemi a příjemným výhledem na jezero se zeleným ostrovem. Ve venkovním areálu naleznete také velký plavecký bazén a o trošku menší italský bazén a jacuzzi. Absolutním favoritem ratolestí je skluzavka uprostřed dětského bazénu s novou technologií. Pro starší děti a samozřejmě i pro jejich rodiče je otevřený nový toboganový systém se sedmi tobogány

therme wien

Slovensko Rajecké Teplice

 

Lázně Rajecké Teplice byly prvními lázněmi na Slovensku, které vybudovaly moderní vodní svět s vnitřními a venkovními termálními bazény a saunový svět - komplex saun s prostornou relaxační odpočívárnou.Termální rajská voda je klasifikována jako přírodní droga, středně mineralizovaná, hypotonická, hydrogen hydrogenu hořečnatého s teplotou 38 stupňů. Léčí onemocnění pohybového aparátu, zánětlivá onemocnění centrálního nervového systému, degenerativní onemocnění nervových svalů a nemoci z povolání – onemocnění kostí, kloubů, svalů a šlach.

 

  • Vnitřní rehabilitační/plavecký bazén 30 – 32° C
  • Vnitřní léčebný/relaxační bazén 37 – 38° C
  • Venkovní termální areál: venkovní termální areál: sedací kruhový bazén, bazén s vodopádem,
    2 bazény tureckých lázní a plavecký bazén

 

Velký meder

Slovensko Velký Meder

Celoroční koupání za každého počasí, nízké ceny, mořská koupel.

Thermal Corvinus - oblíbené slovenské termální lázně v nádherném lesoparku. Rozsáhlý a moderní rekreační komplex s celoročním využitím. Celkem 9 bazénů včetně plaveckého, tobogány v ceně vstupného, sauny, mořské koupele, lanová dráha Tarzania. Bazény jsou 3 venkovní, 2 polokryté a 4 vnitřní bazény s teplotou termální vody 26–37 °C s velmi příznivými léčivými účinky na pohybové ústrojí. Kromě koupání mohou návštěvníci relaxovat  při animačních programech, v odpočinkových prostorách, v sauna centru, welnes centru, v solné jeskyni, dopřát si mohou mořskou koupel vířivý bazén, perličkovou koupel. K dispozici jsou také v restaurace a bary.                      

Termín: 24.6.2023
Cena: 620 Kč

Termín: 5.8.2023
Cena: 620 kč

Termín: 19.8.2023
Cena: 620 kč

Termín:
Cena:

Termín: 22.7.2023
Cena: 620 KČ

benatky_obr1

Termální lázně uprostřed přírody - Meander

Termín: 6.5.2023
Cena: 950 Kč

 

Termální lázně Velké Losiny

 
Copyright © 2017  VARIETA Travel