Londýn a Harry Potter
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Jedinečný poznávací zájezd s průvodcem, který vám ukáže to nejzajímavější z Londýna jako nikdo jiný. Uvidíte hlavní památky, projedete se doubledeckerem a vydáte se po stopách Harryho Pottera. Navštívíte studia Warner Bros. i univerzitní Oxford, kde se slavný film natáčel. Zažijte s námi filmový svět Harryho Pottera v Londýně a Oxfordu na vlastní kůži! 

 

Program zájezdu

1. den:

Ráno odjezd z Brna (předpokládaný odjezd v 03:30) a Jihlavy svozem do Prahy (předpokládaný odjezd 06:00). Další nástupní místa České Budějovice 400 Kč, Vodňany 400 Kč, Písek 400 Kč, Tábor 400 Kč, Hradec Králové 400 Kč, Pardubice 400 Kč, Chrudim 400 Kč, Poděbrady 400 Kč, Kolín 400 Kč. Odjezd z Prahy přes Plzeň a Německo na nocleh ve Francii.

2. den

Ranní trajekt nebo Eurotunnel do Anglie. Návštěva Warner Bros Studio v Leavesdeanu, jedinečná příležitost si prozkoumat kouzlo filmů o Harry Potterovi, místa kde se natáčela nejúspěšnější filmová série všech dob. Budete mít zde čest poznat zákulisí z filmů, prohlídku nádherných kostýmů, nejrůznějších rekvizit a animace. Dozvíte se zde, jak se v jednotlivých filmech dělaly speciální efekty a záběry. Projít se můžete po hlavní bradavické hale, Brumbálově pracovně nebo Příčné ulici. Navštívit můžete Chroptící chýši nebo Ollivanderův obchod s kouzelnickými hůlkami. Odpoledne v Londýně a možnost návštěvy muzeí (muzeum voskových figurín Madame Tussaud‘s, Britské národní muzeum aj.). Ubytování v hotelu.

3. den:

Snídaně. Celodenní návštěva Londýna – autobus bude mít bezpečnostní přestávku 9 hod..Královská čtvrť Westminster – Westminster Abbey, Houses of Parliament s věží Big Ben. Slavnostní ceremonie střídání královských gard na Whitehall či u Buckinghamského paláce. Trafalgar Square a náměstí Picadilli Circus. Odpoledne individuální volno. Přejezd metrem do muzea voskových figurín Madame Tussaud’s nebo individuální prohlídka muzeí: Britské muzeum, Národní galerie, Science muzeum, Victoria and Albert Muzeum, případně individuální návštěva Londýnského oka nebo akvária Sea Life. Večerní odjezd. Noční trajekt/tunel do Francie.

4. den:

Odpoledne návrat do ČR.

 

cena zahrnuje

dopravu autobusem
• 2× ubytování v hotelu
• 1× snídaní
• Eurotunnel nebo trajekt přes kanál La Manche
• průvodcovské služby

 

cena nezahrnuje

Warner Bros Studio 1 720 Kč (děti 5–15 let 1 390 Kč, děti do 5 let zdarma)
• Muzeum Madame Tussaud‘s 1 390 Kč (děti 4–15 let 1260 Kč)
• Příplatek za jednolůžkový pokoj 2 400 Kč

Předpokládaná částka na vstupy 25 GBP.
 

komplex.cest.poj.

 

 

 
 

 

strava dle popisu
1/2(+2)
7 242 Kč

 

strava dle popisu
1/2(+2)
7 390,-
VYPRODÁNO
 

 

strava dle popisu
7 242 Kč

 

7 242 Kč

 

CK EMMA

 

zájezd nabízíme v mnoha termínech i letecky z PRAHY,BRNA,OSTRAVY, INFO V NAŠÍ CK VARIETATRAVEL

 

 
 
 
 
Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

13.7.2023 29.10.2023 7242 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel