Barcelona letecky
 
Způsob dopravy: ikona_letadlo

Vydejte se s námi do pulzující metropole Katalánska, pokladnice umění a architektury, dějiště slavných olympijských her a poznejte s námi španělskou historii, kulturu i zábavu. Toto pestrobarevné město, ve kterém se snoubí starodávná i moderní atmosféra, je ideálním místem pro nevšední dovolenou. Nechte se unášet jeho temperamentem  za zvuků španělských kytar, vyzkoušejte španělské speciality. Barcelona oplývá mnoha krásami a nudit se v ní rozhodně nebudete, získá vás svým temperamentem a rozmanitostí!

1. den:

Odlet z Prahy, po příletu do Barcelony transfer na hotel a ubytování. Poté se vydáme na  podvečerní prohlídku města po známé třídě Las Ramblas, která má úžasnou atmosféru, potkáme různé pouliční umělce, živé sochy v těch nejorginálnějších kostýmech a pózách. Mezi tím vším se nachází obchůdky, kiosky s živými ptáky a barevná květinářství a množství kaváren a restaurací. Dostaneme se až do přístavu se sochou Kryštofa Kolumba a středověkými loděnicemi. V přístavu Port Vell, který navazuje na starou čtvrť Barcelonetta zažijete pravý večerní život, ulice plné bavících se lidí, a  pouličních umělců i typických katalánských hospůdek, ze kterých sálá rytmus života. Budete si moci také posedět a vychutnat si večerní atmosféru města při tradičním tapas a Sangrii. Návrat na hotel, nocleh.
 • 2. den:
  Barcelona - prohlídka historického centra začne na Placa Catalunya.Poté se vydáte do Barri Gótic - nejstarší části města, které dominuje katedrála sv. Eulálie a nádhernéKrálovské náměstís palmami.Podíváte se nakanovnické domy, královský palác, kaple sv. Agáty, Archiv koruny  Aragónské, palác Generality, radnici a další pamětihodnosti. Projdete se poznámé třídě Las Ramblas, která má úžasnou atmosféru, potkáte zde různé pouliční umělce, živé sochy v těch nejorginálnějších kostýmech a pózách. Mezi tím vším se nachází obchůdky, kiosky s živými ptáky a barevná květinářství a množství kaváren a restaurací. Návštívíte známou secesní tržnici La Boquería a uvidíte slavnou operu Gran Teatre del Liceu. Dostanete se i do starého přístavu se sochou Kryštofa Kolumba astředověkými loděnicemi. Poté osobní volno k návštěvě muzeí či nákupům. V Port Vellse můžete projít elegantní přístavní promenádou. Za návštěvu stojí unikátní podmořské akvárium, největší v Evropě. Možnost procházky k basilice Santa Maria del Mar,Picassovu muzeu,Parku de la Citadella. Nocleh. 
 • 3. den:
  Barcelona - vydáte se po stopách geniálního architekta A. Gaudího, uvidíte velkolepý chrám Sagrada Familia, Gaudího domy a park Güel. Přesun ke standionu Camp NouFC Barcelonas možností navštívit sportovně nákupní centrum klubu FC Barcelona nebo samotný stadión.Dále navštívíte Placa d´Espaňase známou fontánou. Vystoupáte kolem Národního paláce, Puebla Espaňol na Montjüich sespoustou muzeí a galerií na jehož vrcholu leží hrad, ze kterého je jedinečný výhled na metropoli a zajímavý je olympijský stadion. Přesun do centra Barcelony, osobní volno. Večer můžete žívat bohatý noční život. Nocleh. 
 • 4. den:
  Dle možnosti osobní volno před odletem. Pak transfer na letiště, odlet zpět.

Ceny Last minute

KódTurnusTermínPokoj 1/3Pokoj 1/2Doprava
834 1 (Čt) 22.4 – (Ne) 25.4.2021 11.990 Kč 12.990 Kč Doprava Letecky
834 2 (Čt) 16.9 – (Ne) 19.9.2021 11.990 Kč 12.990 Kč Doprava Letecky

Cena zahrnuje

 • Letenku Praha - Barcelona - Praha
 • Letištní taxy a poplatky
 • Kabinová zavazadla dle podmínek letecké společnosti
 • 3 x ubytování v hotelu typu IBIS nebo podobném v dostupnosti MHD
 • Česky mluvícího průvodce po celou dobu zájezdu
 • Zákonné pojištění CK, DPH

Cena nezahrnuje

 • Transfery a dopravu metrem, vstupy, místní taxy
 • 3 x snídaně 1290 Kč
 • Za příplatek je možné provést rezervaci sousedících sedadel v rámci turistické třídy
 • Odbavené zavazadlo 20-23 kg dle podmínek letecké společnosti 1800 Kč

 

 

      
           
           
           

Odlety

Odlety z Prahy

Program může být přizpůsoben aktuálním podmínkám a  okolnostem na místě. Časy odletu a příletu budou upřesněny v pokynech zájezdu  před odjezdem.

V případě individuálního zájmu můžete absolvovat jen vybranou část programu a po domluvě s průvodcem  se sejít  na určeném místě srazu. Průvodce neprovádí klienty uvnitř památek.

 

ck wisnar

 Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena
22.4.2021 25.4.2021 od 11990 Kčobjednat
16.9.2021 19.9.2021 od 11990 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel