krásy jižního Španělska
 
Způsob dopravy:

Malaga - Granada - Baena - Córdoba - Sevilla - Jerez - Cádiz - Ronda - Costa del Sol - Gibraltar - Marbella

Popis

1. den: Odlet z Prahy do Malagy, transfer do střediska na pobřeží Costa del Sol, ubytování, večeře a nocleh.
2. den: Po snídani odjezd na polodenní výlet do hlavního města provincie Malaga – krásné historické a moderní město, kde si mj. prohlédnete středověkou pevnost Gibralfaro, hradby Alcazaba, zbytky římského divadla, katedrálu, náměstí Plaza de Merced (rodiště malíře Picassa), procházka městem, návrat do hotelu, volno s možností koupání, večeře a nocleh.
3. den: Snídaně, odjezd na prohlídku města Granada – katedrála, Královská kaple, uličky Albaicínu, odpoledne fakultativní možnost prohlídky arabského sídelního paláce Alhambra se zahradami Generalife, volno, večeře a nocleh nedaleko Granady. Po večeři individuální možnost návštěvy představení flamenca.
4. den: Snídaně, krátká zastávka ve městečku Baena - možnost návštěvy továrny na výrobu olivového oleje (prohlídka trvá asi hodinu). Přejezd do Córdoby – prohlídka města (mešita, exteriéry Alcázaru, Židovská čtvrť, typické „květinové“ ulice s arabskými patii), pokračování do města Sevilla, volno, ubytování a večeře.
5. den: Snídaně, Sevilla – prohlídka města (katedrála, La Giralda, Zlatá věž, čtvrť Santa Cruz s typickými patii, maurský palác Alcázar), pokračování do Jerezu – krátká prohlídka městečka (chrám San Miguel, staré město) a možnost návštěvy starých bodeg (vinný sklípek), kde zraje a podává se tradiční víno neopakovatelné chuti „sherry“, ubytování v hotelu, večeře a nocleh.
6. den: Po snídani prohlídka Cádizu – okružní jízda starým městem po obvodu opevnění, dle časových možností krátká prohlídka města (Stará a Nová katedrála, věž Tavira, brána Tierra). Pokračování přes městečko Arcos de la Frontera, kdy cestou míjíte bílé vesničky, do města Ronda – prohlídka jednoho z nejpůsobivějších míst Andalusie, malebné „bílé vesnice“, místa ve skalní rozsedlině, arabský a středověký most, chrámy a paláce, býčí aréna. Odjezd zpět na pobřeží Costa del Sol, ubytování, večeře a nocleh.
7. den: Po snídani odjezd na celodenní výlet na Gibraltar – prohlídka britské kolonie, mj. procházka městem, nákupy na pěší zóně a možnost výletu místními minibusy na skály Gibraltaru. Následuje návrat zpět přes luxusní středisko Marbella – prohlídka města a atraktivního přístavu Puerto Banús, příjezd na pobřeží Costa del Sol, večeře a nocleh.
8. den: Snídaně, volno v závislosti na letovém řádu, možnost koupání, transfer na letiště Malaga a odlet zpět do ČR.

 

cena zahrnuje:

7 ubytování v hotelu *** v pokojích s příslušenstvím dle programu • 7 polopenzí dle programu • leteckou přepravu Praha-Malaga-Praha včetně tax a příplatků • transfery do/z hotelu na letiště • dopravu luxusním autokarem během programu zájezdu • prohlídky dle programu (bez vstupů) • služby průvodce • pojištění dle zákona č. 159/99 Sb.

 

cena nezahrnuje:

Fakultativní služby: • příplatek za jednolůžkový pokoj 5 290,- Kč Informace: • minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 25 osob • vstupy do objektů a památek při prohlídkách nejsou součástí ceny • prohlídka a vstupné do Alhambry a zahrad Generalife (lze zakoupit na místě u průvodce), orientační cena je cca 35,- EUR • doporučujeme počítat s částkou cca 100,- EUR na vstupy • změna programu dle aktuální situace vyhrazena • pro vstup na Gibraltar je nutný platný cestovní pas Cena nezahrnuje: K odletu a příletu do Prahy lze využít přepravu autokarem Čedok Expres, trasa z Hradce Králové, Ústí nad Labem a z Opavy, bližší informace sdělí prodejce. Účtujeme jednotnou cenu 600 Kč za obousměrnou jízdenku. Realizaci přepravy garantujeme při obsazení autokaru nejméně 6 osobami

Ck ČEDOkZájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

25.5.2020 1.6.2020 19779 Kčobjednat
15.6.2020 22.6.2020 21619 Kčobjednat
29.6.2020 6.7.2020 22999 Kčobjednat
13.7.2020 20.7.2020 22999 Kčobjednat
7.9.2020 14.9.2020 22535 Kčobjednat
21.9.2020 28.9.2020 22079 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel