Poznávací zájezdy Rakousko - Přehled zájezdů
 
 

Baden -slavnost růží

Necháme se unášet nepřeberným množstvím květů a vůní na "Slavnosti růží" v Badenu. Čeká nás prohlídka a plavba v zatopeném sádrovcovém dole. Navštívíme největší palácový komplex Evropy, zámek Schönbrunn a romantický hrad Laxenburg.
hrad Laxenburg – zámek Franzensburg – Baden – Seegrotte – zámek Schönbrunn - ZOO Tiergarten

Termín: 3.6.2023 - 4.6.2023
Cena: 3027 Kč

 

DACHSTEINSKÝ LEDOVEC A SCHLADMINGSKÉ TAURY

Stálým ledovcem pokrytý vápencový Dachsteinský horský masív a z jihu přiléhajícími Schladmingské Taury jsou jednou z nejkrásnějších oblastí Rakouska. Příjemný hotel se znamenitou rakouskou kuchyní a zázemím k relaxaci svých návštěvníků ve středisku Schladming je skvělou základnou k výletům za poznáním zdejších přírodních krás. Letní karta Schladming-Dachstein zajistí nejen velké finanční úspory, ale skýtá i volnost přizpůsobit si program přesně podle svých představ a požadavků, případně i nezávisle na daném programu.

Eisenerz – Erzberg – Leopoldsteinersee – Dachsteinský ledovec – Schladming – Planai – Riesachwasserfall – zámek Trautenfels – Tauplitzalm

 

Krásy Solné komory

 

 

GRUNDLSEE - SALCBURK - BERCHTESGADEN - LEDOVÁ JESKYNĚ - HALLSTATT
s turistikou a s pěším výstupem na Hitlerovo "Orlí hnízdo"

 

 

Termín: 14.7.2023 - 16.7.2023
Cena: 4490 Kč

Termín: 25.8.2023 - 27.8.2023
Cena: 4490 kč

 

metropole na Dunaji

Bratislava, Budapešť, Vídeň

 

Okruh Rakouskem

Pohodový poznávací zájezd na nejzajímavější místa našich jižních sousedů

 

 

RAKOUSKO - LECHTALSKÉ ALPY

Velmi oblíbený zájezd do světa alpské přírody, vysokohorská silnice Silvretta Hochalpenstrasse s nádhernými výhledy na okolní „třítisícovky“, přehrady a vodopády, Lech am Arlberg – nejkrásnější vesnice Evropy, nenáročná turistika pro každého, Lechtalská karta, návštěva prodejny špeku, ubytování v hotelu *** s polopenzí a nápojem u večeře.

 

RAKOUSKO - STUBAITAL - SVĚT KŘIŠŤÁLOVÝCH VODOPÁDŮ

 

Údolí Stubaital – srdce Stubaiských Alp, divoká ledovcová krajina na ledovci Stubai, nenáročná turistika, hučící vodopády, rozkvetlá alpská flóra. Ubytování v hotelu **** ve Fulpmesu s wellness a bazénem, Stubaiská karta v ceně zájezdu.

 

RAKOUSKO - ŠTÝRSKO RYCHLOVLAKEM RAILJET

Komfortním rychlovlakem do Štýrska, "Zeleného srdce Rakouska", nejoblíbenějšího prázdninového regionu Rakušanů, který se pyšní neobvyklou rozmanitostí krajiny. Na řece Mur navštívíme Graz (Štýrský Hradec), lehkou turistiku si užijeme v Medvědí soutěsce, projedeme se po legendární trati Feistritztalbahn a budeme obdivovat honosný zámek Eggenberg.

Graz – Peggau - Lurgrotte – Stübing - zámek Eggenberg – Weiz – Feistritztalbahn - Birkfeld

 

RAKOUSKO - ZILLERTAL MAGICKÁ SÍLA HOR A VODY

Horské scenérie a skalnaté štíty Zillertalských Alp, nádherné výhledy na třítisícové vrcholy, turistické okruhy, vrcholy s křížky, nekonečné azalkové stráně, horské potoky a vodopády, posezení na horských chatách a salaších, postranní údolí Zillergrund s druhou nejvyšší přehradní hrází v Rakousku, výjezdy lanovkami v ceně, all inclusive.

 

Romantické údolí Wachau s plavbou po Dunaji a návštěvou Vídně

Vídeň • Melk • údolí Wachau • Dürnstein • Krems

 

ROZKVETLÁ ALPSKÁ ZAHRADA

Montafon – „malé rakouské Švýcarsko“, zájezd v době největšího květu alpské flory, horské vrcholy Rätikonu, Silvretty a Verwallu, klenoty pohoří Rätikon – jezero Lünnersee a masiv Drei Türme, „wormská jezera“, nápoje na hotelu a Montafonská karta v ceně zájezdu.

 

Salzburg

Třídenní zájezd do rakouského města Salzburg.

 

Tyrolsko a nejkrásnější místa Alp

Hall • Innsbruck • Schladming-Dachstein

 
Copyright © 2017  VARIETA Travel