Polsko Zakopané
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Polsko – Zakopané

24.7.-26.7.2023

 

Ubytování: Hotel Tatra***

5990 Kč

 

Program zájezdu:

1. den – příjezd do Zakopaného, lehká turistika k největšímu polskému jezeru ve Vysokých Tatrách - Morskie Oko, volny program, večeře

2. den – snídaně, procházka dolinou Koscieliska,  odpoledne Termy Chocholów, večeře

3. den – snídaně, ulice Krupówki a výšlap nebo výjezd pozemní lanovkou na horu Gubalóvka,

návrat do ČR

Zakopane-Krupówki- „Zakopanský Václavák“, lemovaný stánky se suvenýry a občerstvením, obchody a hlavně restauracemi, které vás budou lákat na tradiční malopolskou a podhalanskou kuchyni. Gubalówka je hora nad městem Zakopane a její největší předností jsou dechberoucí výhledy dolů na město, ale především na hřeben Tater vypínající se přímo před vašimi zraky

 

Dolina Koscieliska patří mezi jednu z nejkrásnějších a nejnavštěvovanějších dolin v oblasti polských Tater. Současně je také druhou největší dolinou, která má za sebou pestrou minulost. Přibližně od 15. století se v dolině rozvinul těžební průmysl.

 

Morskie Oko - je rozlohou největší pleso ve Vysokých Tatrách. Jeho hladina leží v nadmořské výšce 1.395 m a má plochu téměř 35 ha. Jezero je ledovcového původu a je obklopeno impozatní kulisou přibližně o tisíc metrů vyšších tatranských velikánů (Rysy a Mengusovské štíty).

 

Termály Chocholow je největším lázeňským komplexem v regionu Podhale. Čeká vás tu vodní plocha o rozloze 3000 m?, 8 vířivek, několik bazénů, saunová zóna (s velkou panoramatickou terasou 1000 m?) a atrakce pro děti i dospělé. Voda v bazénech se zde čerpá z hloubky téměř 3 600 metrů a obsahuje mnoho zdraví prospěšných látek.

 

Cena zahrnuje: dopravu lux. busem, 2xubytování v hotelu s polopenzí, k dispozici hotelové wellnes, průvodce,

Cena nezahrnuje: vstupy, místní dopravu , lanovky, vstupy do termálních lázní Chocholow

ck ValaškaZájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

24.7.2023 26.7.2023 5990 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel