víkend v Římě
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Vydejte se s námi za krásami hlavního města Itálie, a zažijte atmosféru moderního města s bohatou historií, rozmanitou kulturou a pestrou kuchyní. 

Prohlédněte si Koloseum, Forum Romanum, Pantheon, Andělský hrad, Fontana di Trevi, Španělské schody, Vatikán, Svatopetrské náměstí, Sixtinskou kapli a mnoho dalších míst a památek

Program

1. den: Odjezd z Hodonína v odpoledních hodinách
2. den: Dopoledne příjezd do Říma, přestup MHD a přejezd do centra, návštěva Vatikánského státu, prohlídka Nám. Sv. Petra, chrámu Sv. Petra, Andělský hrad a Vatikánská muzea se Sixtinskou kaplí. Odpoledne podle časových možností individuální volno. Večer přejezd na ubytování.
3. den: po snídani pokračujeme prohlídkou Říma -  Forum Romanum, Kapitol, Benátské nám., Panteon, fontána di Trevi, Španělské schody a odpoledne volno k návštěvě některé z restaurací a kaváren. V podvečerních hodinách odjezd busem zpět do ČR
4. den: příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Cena zahrnuje

autobusovou dopravu z Hodonína, Břeclavi a Mikulova, ubytování se snídaní, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.

Cena nezahrnuje

nástupní místo Kyjov (50 kč ),U.Hradiště,Otrokovice, Hulín (+150 Kč ),Přerov (+200 Kč ), Olomouc (+250 kč ), Prostějov (+300 Kč ), F.Místek, Ostrava (+400 kč ). vstupy (cca 70 EUR), jízdenka MHD cca 6 EUR, cestovní pojištění.

CK KM travel

Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel