víkend v Římě
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Vydejte se s námi za krásami hlavního města Itálie, a zažijte atmosféru moderního města s bohatou historií, rozmanitou kulturou a pestrou kuchyní. 

Prohlédněte si Koloseum, Forum Romanum, Pantheon, Andělský hrad, Fontana di Trevi, Španělské schody, Vatikán, Svatopetrské náměstí, Sixtinskou kapli a mnoho dalších míst a památek

Program

1. den: Odjezd z Hodonína v odpoledních hodinách
2. den: Dopoledne příjezd do Říma, přestup MHD a přejezd do centra, návštěva Vatikánského státu, prohlídka Nám. Sv. Petra, chrámu Sv. Petra, Andělský hrad a Vatikánská muzea se Sixtinskou kaplí. Odpoledne podle časových možností individuální volno. Večer přejezd na ubytování.
3. den: po snídani pokračujeme prohlídkou Říma -  Forum Romanum, Kapitol, Benátské nám., Panteon, fontána di Trevi, Španělské schody a odpoledne volno k návštěvě některé z restaurací a kaváren. V podvečerních hodinách odjezd busem zpět do ČR
4. den: příjezd do ČR v odpoledních hodinách.

Cena zahrnuje

 

  • autobusovou dopravu, nástupní místo Hodonín, Břeclav, ubytování na 1 noc, 1 x snídani, služby průvodce, pojištění CK proti úpadku.

 

Cena nezahrnuje

 

  • vstupy, nástupní místo z jiných měst, cestovní pojištění.
  • Orientační cena vstupů (cca 85 EUR), jízdenka MHD cca 15 EUR.
  • Minimální počet účastníků z jednotlivých nástupních míst je 8 osob. Při nižším počtu nemusí být nástupní místo realizováno.

 

Poznámka

Prosím, dodržujte instrukce a pokyny průvodce během zájezdu, domluvené časy a místa srazu. Nedodržením daných pokynů vám zaniká nárok na kompenzaci dodatečných nákladů ze strany CK.

KM TRAVELZájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

2.11.2023 5.11.2023 4311 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel