Capri - Sorrento - Neapol - Pompeje - Vesuv - Řím
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

V průběhu zájezdu navštívíme nejznámější města a památky Itálie

1. den:

Odjezd z ČR přes SRN, Rakousko do Itálie.
 
2. den:
Ráno příjezd do Říma – prohlídka města s průvodcem začne na Piazza di Popolo, kolem Augustova mausolea a  jedné z nejslavnějších památek ve Starém Římě Ara Pacis. Na břehu řeky Tibery Vás okouzlí historizující budova Justičního paláce a prohlídete si Andělský hrad, kruhovitou  stavbu, která byla postavena císařem Hadriánem. Poté Vatikán,centrum katolické víry s bohatou historií a neuvěřitelným kulturním bohatstvím. Osobní volno k návštěvě Baziliky sv. Petra, nalézající se  na  Náměstí sv. Petra. Zde možnost výstupu na Michelangelovu kopuli, odkud je nádherný výhled do okolí. Pro milovníky umění bude opravdovým zážitkem  návštěva Vatikánského muzea se Sixtinskou kaplí. Nocleh.
 
4. den:
Po ránu výjezd na sopku Vesuv, procházka kolem kráteru s nádherným výhledem na Neapolský záliv a ostrovy Capri, Ischia a Procida. V poledne příjezd do Pompejí, prohlídka  unikátního archeologického areálu, s Forem, chrámy, vilami (např. Vila mystérií), domy, divadlem, nevěstincem, arénou. Návrat k Sorrentu, volno, možnost koupání, nocleh...
 
5. den:
Celodenní výlet lodí na ostrov  Capri. Zde možnost navštívit lodí Azurovou jeskyni,  lanovkou vyjet do hlavního centra Capri s krásnými výhledy na ostrov, na útesy  Faraglioni. Krásné jsou Augustovy zahrady. Můžete navštívit  i  Anacapri s vilou San Michele, případně  vyjet  lanovkou na  nejvyšší vrchol ostrova  Monte Solaro (589 m n. m.). Milovníci moře mohou navštívit pláže v Marina Piccola., koupání je možné i v Marina Grande. V podvečer návrat do Sorrenta,  možnost nákupů  (typická keramika, olivový olej, sýry a další produkty, atd.), osobní volno.  Večer odjezd. Zpáteční cesta Itálií do Rakouska
 
6. den:
Návrat do ČR.
 

First minute do 30.9.2019

KódTurnusTermínPokoj 1/2 infoDoprava
666 1 2.6.2020 - 7.6.2020 7 462 Kč Doprava autokarem

Cena zájezdu zahrnuje:

  • 2x ubytování v hotelu, 1x v bungalovu ve dvoulůžkových pokojích, 2 x snídani, dopravu moderním klimatizovaným autokarem, průvodce, zákonné pojištění CK, DPH.

Cena zájezdu nezahrnuje:

  • Cena nezahrnuje: vstupy, místní taxy, hromadnou dopravu na přesuny po Římě, vjezd na Vesuv, trajekt na Capri
  • Cena lístků na MHD = cca 3 € na osobu a den.

Doprava autokarem - odjezdová místa

Bez příplatku: Brno, Jihlava-Pávov, Humpolec, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov
Příplatek 100 Kč: Olomouc, Prostějov, Vyškov
Příplatek 200 Kč: Ostrava, Frýdek – Místek, Kopřivnice, Nový Jičín, Hranice, Lipník nad Bečvou, Přerov
Příplatek 300 Kč: Opava, Zlín, Uherské Hradiště, Žďár n/S, Hradec Králové, Pardubice

CK si vyhrazuje právo na určení nástupního místa podle počtu osob (bez příplatku min. 8 osob / příplatková místa min. 15 osob). V případě malého zájmu bude svoz proveden linkovými autokary nebo jinými spoji.

ck wisnar

 Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

2.6.2020 7.6.2020 7462 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel