To nejlepší z Holandska
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Poznávací zájezd se zkušeným průvodcem, během kterého objevíte to nejkrásnější ze země tulipánů. Projdete se miniaturním Holandskem i úchvatným skanzenem s větrnými mlýny v Zaanse Schans, budete obdivovat zahradu Evropy Keukenhof a projedete se po amsterodamských kanálech. Připravte se na květinové dobrodružství a vydejte se s námi zažít Holandsko!

program:

 

1.den  V odpoledních až večerních hodinách odjezd autobusem Radynacestu z ČR dle jednotlivých nástupních míst.

Odjezd z Ostravy, Brna ,Olomouce nebo Prahy

 

2.den  Dnes nás čeká prohlídka nejkrásnějších koutů Amsterdamu.

Prohlídku Nizozemska zahájíme v ranních hodinách v jeho hlavním městě Amsterdamu. Vedle architektonických skvostů, jako je hlavní nádraží, královský palác na náměstí Dam či kostel sv. Mikuláše, budeme obdivovat i květinový trh, neuvěřitelné množství kol, ale i slavnou čtvrť červených luceren.

Amsterdam je znám jako město přímo protkané grachty (kanály), domy kolem nich a jejich rozmanité štíty si prohlédneme také z jiné perspektivy při projíždce lodí. Najdeme si i příležitost ochutnat holandskou specialitu – herinka.

Navečer příjezd na hotel a ubytování.

 

3.den  Tento den bude věnován objevování tradičního Holandska a největší zahrady Evropy.

Ráno začneme prohlídkou skanzenu v Zaanse Schans. K řece Zaan bylo svezeno šest větrných mlýnů a množství městských budov z různých koutů Holandska. Podíváme se také na proces výroby a zrání sýrů, které tu můžeme ochutnat a následně nakoupit domů stejně jako typické nizozemské dřeváky.

Poté se vypravíme do jedné z nejkrásnějších jarních zahrad na světě, Keukenhofu. Tento jedinečný areál, kterému se přezdívá zahrada Evropy, se rozprostírá na ploše 32 hektarů a zejména v jarních měsících hýří neuvěřitelnými barvami. Můžeme zde obdivovat milióny rozkvetlých tulipánů, orchidejí, lilií, narcisů, hyacintů, kosatců, krokusů a dalších květin. Projdeme se mezi barevnými záhony, skleníky a vodními plochami a určitě nakoupíme nespočet zajímavých cibulek domů.

Čerstvé ryby můžeme ochutnat ve vesničce Volendam, rozkládající se na břehu jezera Ijsmelmeer, které bývalo dříve mořem.

Návrat na hotel ve večerních hodinách.

 

4.den  Celodenní výlet do majestátního města Den Haag (s návštěvou Madurodamu) a večerní rozloučení se s Nizozemskem výhledem na Rotterdam.

Ráno nás  vyloží u nejnavštěvovanější atrakce Nizozemska, kterou je Madurodam v Den Haagu. V tomto „zmenšeném Holandsku“ si můžeme prohlédnout modely důležitých staveb celé země, jako jsou letiště, ropné plošiny, květinová pole, královský palác, grachty s loděmi a další. Kolem poledne se městskou dopravou přesuneme do centra města, kde si uděláme procházku kolem Binnenhof (sídla vlády), obrazárny Mauritshuis, brány se stupňovitým štítem Gevangespoor a dojdeme také ke kostelu královské rodiny Grote Kerk.

Odpoledne dojedeme opět městskou dopravou na jedno z předměstí Haagu, do Scheveningenu. Lázeňské město nám nabídne noblesu časů, kdy se sem sjížděli pacienti z celé Evropy, aby tu nabyli ztracené zdraví. Neopomeneme ani 381 metrů dlouhé molo, známý hotel Kurhaus a mořské akvárium.

Ve večerních hodinách se vydáme do největšího přístavního evropského města, Rotterdamu. Tam speciálním skleněným výtahem vyjedeme na vrchol 185 metrů vysoké věže Euromast, abychom se s Nizozemskem rozloučili pohledem na večerní Rotterdam.

Odjezd do ČR.

 

5.den  Příjezd do ČR v ranních až poledních hodinách.

 

Co už máte v ceně?

doprava autobusem Radynacestu autobusová doprava 2x ubytování v hotelu 2x snídaně průvodce po celou dobu zájezdu (mimo volný program ve městě) tištěný průvodce Holandsko od Radynacestu.cz zdarma pojištění záruky pro případ úpadku CK

 

Co cena nezahrnuje? cestovní pojištění vstupné (cca 50 €) příplatek za jednolůžkový pokoj: 3 000 Kč Podrobnosti na: https://www.radynacestu.cz/zajezd/to-nejlepsi-z-holandska-kvetinove-korzo-autobusem/

CK RADY NA CESTUZájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena
19.4.2023 23.4.2023 10990 kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel