Jaro v Holandsku- 

Květinové korzo a Park Keukenhof
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

návštěva největší aukce květin na světě ? ochutnávka vynikajících holandských sýrů ? exkurze do brusírny diamantů

PROGRAM ZÁJEZDU

: 1. den: odjezd z Plzně ve 20.00 hod. (z Prahy 18.30 hod.), tranzit Německem do Nizozemska.

 

2. den: navštívíte největší květinovou aukci na světě v Aalsmeru, který je centrem holandského květinářství. Z vyvýšených ochozů se Vám naskytne jedinečná podívaná na miliony květin, jejich aukci a distribuci do celého světa. Dopoledne strávíte v květinovém parku Keukenhof s hektary květin, překrásnými jezírky a potůčky, tematickými zahradami, kde vás čeká fascinující jarní podívaná. Odpoledne přejezd do skanzenu Zaanse Schans, kde si prohlédnete holandské větrné mlýny a typická stavení ze 17. a 18. století. Uvidíte tradiční výrobu dřeváků a ochutnáte znamenité sýry Edam a Gouda – možnost nákupů. Odjezd do hotelu, nocleh.

 

3. den: po snídani zhlédnete unikátní sýrovou burzu na náměstí v Alkmaaru, malebném historickém městě s okruhem grachtů. Odpoledne si prohlédnete historický Delft, půvabné městečko, světově proslulé výrobou modrobílé keramiky (delftská fajáns). Na závěr dne navštívíte královský Haag, kde vás čeká nejdříve park Madurodam – areál miniaturních modelů nizozemských pamětihodností. Potom odjedete na předměstí Haagu, do Scheveningenu, bývalé rybářské vesnice, dnes luxusních přímořských lázní. Večer návrat do hotelu, nocleh.

 

 

4. den: celodenní Amsterdam – pěší prohlídka historického centra města (třída Damrak, náměstí Dam, Královský palác, Nový kostel, Mincovní věž...), pro zájemce možnost návštěvy Muzea voskových figurín Madame Tussaud’s, Rijksmusea nebo Van Gogh Musea, volno k toulkám po Amsterdamu. Pro zájemce exkurze do brusírny diamantů. Doporučujeme též projížďku po amsterdamských kanálech (grachtech). Ve večerních hodinách odjezd z Amsterdamu do ČR.

 

5. den: předpokládaný návrat do 8.00 hod

 

 

Cena zahrnuje: dopravu pohodlným luxusním autobusem (WC, klima, DVD, bar), 2 noci se snídaní v hotelu (2lůžk. pokoje s příslušenstvím), služby průvodce Cena nezahrnuje: cestovní pojištění včetně storna + 205,- Kč, jednolůžkový pokoj + 2 360,- Kč Sleva: 3. osoba na přistýlce sleva 200,- Kč/zájezd Doporučená částka na vstupy: 60,- EUR 

ck intertransZájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

5.5.2022 9.5.2022 6690 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel