24 hodin v Le Mans
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Zájezd pro milovníky rychlých kol

19. ROČNÍK OBLÍBENÉHO ZÁJEZDU.

ZÁJEZD VYPRODÁN.

1. den:

Odjezd. Přejezd přes ČR, SRN do Francie
 • 2.den  Ráno příjezd do Le Mans. Výstup z autokaru u hlavního vstupu do závodního areálu, přechod na blízké tábořiště poblíž závodní dráhy. Osobní volno. Tento den, v pátek odpoledne je otevřený přístup do boxové uličky (pit-walk), kde se presentují týmy, vozy,  jezdci, hostesky… Vstup i na trať. Pak v podvečer v ulicích města je tzv.“PARADE“ – průvod, kdy v historických vozech projíždějí jednotlivé posádky, hostesky rozdávají reklamní materiály, hrají hudby, mažoretky, průjezdy automobilů… Večer u trati je ve village bohatý program.
 •  
  3.den  Volno v arálu, rámcové závody: veterání, Ferrari či Porsche Challenge, zahřívací kolo…. Řazení  na startovním roštu, presentace. V 15:00  start 96. ročníku - 86 edice - 24 HEURES DU MANS (16.-17.6.2018). Během celého závodu se lze pohybovat kolem trati a sledovat dění z různých míst.  K zatáčce Porsche, do Arnage a Mulsane pak jezdí kyvadlová přeprava (tzv.Navette) – v ceně vstupenky. Během pobytu lze zajít i do musea závodních automobilů…
   
 • 4.den Sledování závodu, dojezd do cíle v 15:00. Podium, vyhlášení vítězů (i jednotlivých kategorií, volný přístup do boxové uličky). Sraz výpravy k večeru po konci závodu. Zpáteční cesta (přes Paříž, Remeš, SRN).
       
  5.den Návrat do ČR.

 

 

Ceny First minute

KódTurnusTermínPokojDoprava
180 1   (Čt) 8.6.2023 - (Po) 12.6.2023 6.990 Kč Doprava Autobus

Cena zahrnuje

 • dopravu moderním klimatizovaným autokarem
 • průvodce, zákonné pojištění CK, DPH

Cena nezahrnuje

 • vstupy, místní poplatky

 

 

Ubytování v Le Mans: Doporučujeme vzít vlastní malý stan, spací pytel.Tábořiště je pro příchozí poblíž  trati, kousek od Village a Espace ACO.  Vstupné na celý závod je cca 82 eur (slevy pro studenty a členy ACO). Na místě lze koupit i vstup na tribunu.     Více na  www.lemans.org

Doprava autokarem - odjezdová místa

Bez příplatku: Brno, Jihlava-Pávov, Humpolec, Praha, Beroun, Plzeň, Rozvadov
Příplatek 150 Kč: Olomouc, Prostějov, Vyškov
Příplatek 250 Kč: Ostrava, Frýdek – Místek, Kopřivnice, Nový Jičín, Hranice, Lipník nad Bečvou, Přerov
Příplatek 300 Kč: Opava, Zlín, Uherské Hradiště, Žďár n/S, Hradec Králové, Pardubice

CK si vyhrazuje právo na určení nástupního místa podle počtu osob (bez příplatku min. 8 osob / příplatková místa min. 15 osob). V případě malého zájmu bude svoz proveden linkovými autokary nebo jinými spoji.

 

CK WISNAR

 Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

VYPRODÁNO

8.6.2023 12.6.2023 6990 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel