Krásy Českosaského Švýcarska
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

3 - denní zájezd spojený s pěší turistikou do nádherné oblasti Labských pískovců

Program:


1. den V ranních hodinách odjezd z Prostějova do Tisé brány Labských pískovců. Navštívíme Tiské stěny, projdeme cestou do tajuplného skalního města s bizarními skalní útvary, které sloužily jako kulisy velkofilmu Letopisy Narnie. Poté přejedeme do Děčína renesanční perly a brány severu, kde po ubytování bude prohlídka s průvodcem. Návrat na ubytování a večeře.


2. den po snídani se vydáme do Hřenska a odtud pěší túrou k Pravčické bráně – symbolu NP České Švýcarsko, nejkrásnější přírodní útvar. Skalní most patří mezi 77 nejpozoruhodnějších míst planety. Cesta pokračuje k soutěskám řeky Kamenice, plavba lodičkou Divokou a Edmundovou soutěskou. Návrat na ubytování, večeře.


3. den po snídani opustíme Děčín a vydáme se do Saského Švýcarska s vyhlídkovým skalním mostem Bastei, můžete se těšit z výhledů na labské údolí, na kamenný most Basteibrücke, hrad Neurathen a skalní město. Další zastávkou budou čedičové varhany Panská skála, která byla využita jako kulisa pohádky Pyšná princezna. Je jedním nejstarších chráněných území v Evropě. Na zpáteční cestě návštěva muzea skla v Novém Boru.
Návrat do nástupních míst cca 22.00 hod.

 

 

Cena: 3.290,- Kč/os

 

Po slevě za včasný nákup do 15.2. 2021 : 2.990 Kč

 

 

V ceně zájezdu: doprava klimatizovaným autobusem, technický doprovod CK, ubytování 2 noci v hotelu*** v pokojích s vlastním sociálním zařízením, 2x polopenze
Cena nezahrnuje: Vstupy. Orientační ceny: Pravčická brána 95,- Kč, Tiské stěny 50 Kč, plavba Edmundova soutěska 120,- Kč (snížené vstupné děti do 15 let a důchodci 50,- Kč), Divoká soutěska 80,- Kč (snížené vstupné děti do 15 let a důchodci 40,- Kč), vstupné hrad Neurathen 2 €, muzeum Nový Bor 50 Kč (snížené vstupné děti do 15 let a důchodci 30,- Kč).

Program zájezdu může být přizpůsoben časovému limitu na trase, počasí, nepředvídatelným okolnostem. Změna programu vyhrazena.

POZOR vyberte si nástupní místo a nahlaste ho v CK. Nahlášené místo je závazné. Bus nezastavuje automaticky na všech uvedených místech, ale jen na těch, která jsou dopředu v CK nahlášená.
Olomouc      05.25 ul. Hynaisova – letadlo (svozovým autem do Prostějova)
Prostějov     05.45 hlavní nádraží st. H (u bývalé lokomotivy), 05.55 MHD Plumlovská sídl., 06.00 MHD Brněnská Posl. halíř
Brodek u PV 06.10 autobusová zastávka na náměstí

ck ftlZájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

3.9.2021 5.9.2021 2990 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel