Krajem Posázaví
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

3 denní poznávací zájezd spojený s putováním oblastí Posázaví, krajinou plnou pamětihodností, malebných městeček a krásné přírody kterou se line „zlatá“ řeka Sázava. Krajinu si zamilovali již před sto lety trampové a vodáci a hojně navštěvovaná je pro své krásy dodnes. 

 

PROGRAM ZÁJEZDU

 

 1.den: Odjezd zájezdu časně ráno. Poutní kostel SV. JANA NEPOMUCKÉHO NA ZELENÉ HOŘE (UNESCO, světoznámá Santiniho stavba) HAVLÍČKŮV BROD (historické centrum s měšťanskými domy, památková zóna). Přírodní rezervace STVOŘIDLA (nejkrásnější úsek Sázavy s balvanovitým korytem a peřejemi, s turistickou stezkou kolem břehu. Pěšky cca 4 km) LEDEČ NAD SÁZAVOU (historické posázavské město s dominantou mohutného hradu, jednoho z nejstarších šlechtických hradů v Čechách, kostel sv. Petra a Pavla z 14. stol., židovský hřbitov ze 17. stol.). Přejezd na ubytování. Nocleh.

 

 2.den:  Snídaně, ZRUČ NAD SÁZAVOU (romantický zámek mocného rodu Kolowratů a Schebků, město, kde se točil legendární Formanův film „Lásky jedné plavovlásky“. Vodácké muzeum). Přejezd na ČESKÝ ŠTERNBERK (mohutná dominanta gotického hradu nad řekou Sázavou, který je dodnes v držení rodu Šternberků, prohlídka). SÁZAVSKÝ KLÁŠTER (rozsáhlý areál bývalého benediktinského kláštera založený v 11. stol. v gotickém, později barokním stylu, v 18. stol. přestavěn na zámek. Prohlídka). Odjezd na ubytování. Nocleh.

 

 3.den:  Po snídani cesta legendární lokálkou POSÁZAVSKÝ PACIFIK (jízda nádhernou divočinou, kaňonem řeky Sázavy). VELKÉ POPOVICE (návštěva slavného českého pivovaru VELKOPOPOVICKÝ KOZEL spojená s prohlídkou současné i historické varny, ležáckých sklepů, maskotem kozlem Oldou a na závěr ochutnávka). Odpoledne odjezd a návrat do nástupních míst v pozdních večerních hodinách.
 

UBYTOVÁNÍ A STRAVOVÁNÍ:

Ubytování v turistickém hotelu (2 lůžkové pokoje s příslušenstvím) se snídaní.

 

CENA ZAHRNUJE:

- doprava autobusem
- parkovné a poplatky
- 2x ubytování se snídaní
- průvodce
- zákonné pojištění CK proti úpadku.

CENA NEZAHRNUJE:

- vstupné do placených objektů, připojištění storna zájezdu 60,- Kč, dále pak vše co není uvedeno v „CENA ZAHRNUJE“


PŘÍPLATKY:

- jednolůžkový pokoj 1020,- Kč

 PRŮVODCE ZÁJEZDU

 

Doporučené kapesné na vstupy: 800,- Kč

Nástupní místa

Ostrava, Frýdek-Místek, Frenštát p. R., Rožnov p. R., Valašské Meziřičí, Vsetín, Zlín, Otrokovice, Přerov, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Brno

Jednotlivé termíny  ck vsacan

kód datum odjezdu datum příjezdu cena možnosti
CZE-28/22 27.7.2022 29.7.2022 Cena: 3 990,- KčCena pro nového klienta: 3840,- Kč *Cena pro stálého klienta: 3790,- Kč **(Cena po slevě za včasné přihlášení do 31.01.2022)

 Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

27.7.2022 29.7.2022 3990 kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel