Slovensko - dovolená s Andělem
 
Způsob dopravy: ikona_vlak
"Dovolená v Tatrách jako tenkrát" - v rámci retro pobytu se vrátíme do doby odborářských rekreací ROH. Ráno nás probudí řízné tóny budíčku a krev si rozproudíme rozcvičkou v tatranské ranní rose. Že vám to něco připomíná? Ten, kdo to již nezažil na vlastní kůži, to jistě zná z mnoha starých filmů. Výlety: - po bufetové snídani odjíždíme na zvolený celodenní autobusový výlet (Spišský hrad + Levoča, PIENINY - splav Dunajca + oběd v pravé Goralské Kolibě, zájezd do Polska - Nowy Targ + Zakopane aj.) Z půldenních výletů můžete zvolit Štrbské nebo Popradské Pleso, příp. individuální výlet na Skalnaté Pleso s výjezdem lanovkou na Lomnický štít a mnoho horských tras pro milovníky turistiky. Zábava: na jedno dopoledne nám sportovní referenti připraví lehkou brigádu kolem hotelu , sportovní hry na louce pod hotelem s opékáním špekáčků, někteří budou vařit gulášek v kotli. Neminou nás "seznamovací" i "rozlúčkový" večírek s živou hudbou k tanci. Bonusem je pak večerní promítání kultovních filmů odborářské dovolené u nás "Dovolená s Andělem", "Anděl na horách" - i za hranicemi: "Hříšný tanec". Uděláme i něco pro i pro Váš přehled o TAtrách - absolvujeme přednášku o historii a současnosti Vysokých Tater.
Dohled referentů jako tenkrát - po celou dobu pobytu jsou rekreantům k dispozici kulturní a sportovní referent, kteří pro zájemce garantují realizaci programu. Hotel je vyzdoben dobovými relikviemi (transparenty, vlajky, hesla, noviny aj). Vše je dobrovolné. Změna programu vyhrazena.VLAKEM DO TATER - bavíte se déle !! DOPORUČUJEME dokoupení pohodlné dopravy (bude upřesněno později) vlakem - RJ 1003 REGIOJET (nástup po trase Praha - Pardubice - Česká Třebová - Zábřeh na Moravě - Olomouc - Hranice - Ostrava - Havířov - Český Těšín - Třinec. V Popradu si za zpěvu přestoupíte do připravených autobusů, které Vás odvezou i se zavazadly, až k hotelu MORAVA v Tatranské Lomnici. Vlakovou dopravu lze dokoupit nejpozději 30 dnů před začátkem každého pobytu (není-li uvedeno jinak)!

 

POLOHA

hotel, který si stále uchovává atmosféru z dob, kdy zde trávil dovolenou "Anděl na horách", je umístěn poblíž centra Tatranské Lomnice pouhých 200 m od údolní stanice lanové dráhy na Skalnaté pleso a Lomnický štít.

VYBAVENÍ

jídelna, Retro kavárna s barem, stolní tenis, sauna, masáže, úschovna sportovních potřeb, internetový koutek a Wi-Fi připojení na internet v recepci aj. Dále v místě: kryté bazény, krytá tenisová hala, minigolf, jízda na horských koloběžkách, relaxpark s jezírkem a inlajnovou dráhou (150 m). 1 km od hotelu atrakce Tatranské Lomnice kolečková bobová dráha TATRABOB.

UBYTOVÁNÍ

a) 2 - lůžkové pokoje TWIN ( oddělená lůžka) Spr.+WC, SAT/TV - severní strana, směrem na Lomnický štít
b) 2 - lůžkové pokoje DOUBLE (manželské lůžko ) s možností přistýlky  Spr.+WC, SAT/TV, balkon - jižní strana
c) 2 - lůžkové 2-pokoje s možností 2 přistýlek,Spr.+WC, SAT/TV - severní strana (min. obsazenost 3 osoby) / ( manželské lůžko + oddělená lůžka )
d) 2 - lůžkové 2-pokoje s možností 3 přistýlek, Spr.+WC, SAT/TV, balkon - jižní strana (min. obsazenost 4 osoby) ( manželské lůžko + oddělená lůžka )

Pokoje s balkonem (jižní strana) za příplatek 998,- Kč/pokoj/pobyt.

STRAVA

polopenze. Snídaně i večeře - bufetové stoly.
Rozlučková večeře formou 3-chodového servírovaného menu.

DÍTĚ

Jedno dítě do 4,99 let na přistýlce s polopenzí ZDARMA - povoleno při dvou plně platících dospělých!
Jedno dítě do 4,99 let bez nároku na lůžko a stravu ZDARMA.
Dětská postýlka s povlečením za 5 €/den.

UPOZORNĚNÍ

V hotelu není výtah!

KOUPÁNÍ

Wellness URANIA (700 m) - nové wellness centrum s nejmodernější technologií úpravou vody UV zářením. Nerezový relaxační bazén s vodními atrakcemi (lezecká síť, vodní chrliče, masážní trysky, vodní perlička aj.), dva dětské bazény propojené nerezovou klouzačkou s vodním ježkem, finská sauna, parní sauna a různé druhy masáží.

Thermal park VRBOV - plavecký bazén 35 m dlouhý (26°C), sedací bazén s masážními tryskami (38°C), relaxační bazén (30°C), bazén Motýl s termální vodou (36-38°C), dětské bazény. Termální voda má dobré účinky na pohybové, nervové a dýchací ústrojí, nemoci srdce. Celoroční termální aquapark "AQUACITY" v Popradu (17 km)- 3 venkovní bazény s termální vodou (28-38° C), relaxační, sedací a rekondiční bazény, 2 celoroční tobogány Twister a Černá díra, vodní fontány, hřiby, 2 kryté bazény BLUE DIAMOND bazény s holografickými "živými" obklady, nápojovými bary s posezením přímo ve vodě nebo u bazénu (oba bazény obsahují vysoce koncentrovanou minerální vodu a jsou nejcennějšími klenoty v koruně AquaCity), masážní trysky, bublinkové lavičky a protiproudy pro kondiční plavání, odpočinkové a relaxační prostory s nápojovými bary, kryté relaxační bazény Blue Sapphire s chromoterapií (léčba světlem), masážní trysky a lehátka, perličková koupel.
Krytý 50-ti metrový plavecký bazén olympijských rozměrů, krytý dětský bazén, parní sauny.
Za příplatek na místě: Vitální svět AquaCity - 6 uklidňujicích saun, které využívají aromaterapii na pozadí smyslné hudby, klasická finská sauna, parní sauna, sněhová jeskyně, ochlazovací bazén, inhalační místnosti (květinová, bylinková, eukalyptová, solná), tepidárium a kaldárium, masážní vířivka, vodní cesta a masážní sprcha, tropický a arktický déšť.

DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO

TURISTIKA:
Cca 200 m od hotelu je údolní stanice visuté lanové dráhy na Skalnaté pleso. Zde je sedačková lanovka do Lomnického sedla nebo kabinková lanovka na Lomnický štít – odtud nejlepší turistické chodníky ve Vysokých Tatrách. Jízdenku na Lomnický štít doporučujeme rezervovat předem - zvláště v letních měsících.

ZÁBAVA:
Tatranská Lomnica - naproti hotelu se nachází oddychová zóna Relax Park Jazierko
 Starý Smokovec - nejzábavnější galerie v Tatrách TRICKLANDIA. Tatranská Kotlina - Lanový park SPIDER PARK
Velká Lomnica - Wild Park Resort

POZNÁMKA

Pobyt začíná v neděli od 15.00 a slavnostním přivítáním před hotelem při příjezdu autobusů od rychlíku z Popradu. Večeří od 18:30 hod a informačním večírkem ve 20.00 hod v den příjezdu. Končí snídaní a uvolněním pokoje do 7:45 resp. 10.00 hod v den odjezdu.

REKREAČNÍ POPLATEK

1,- €/osoba/den

Od 1.4.2020 = 1,50€ /osoba 18+/ noc

POBYT SE ZVÍŘETEM

POBYT SE PSEM NEPOVOLEN

PARKOVÁNÍ

hotelové parkoviště zdarma

PŘÍJEZD VLAKEM

Pro tento pobyt je možno rezervovat dopravu vlakem včetně autobusového transferu z vlakového nádraží Poprad -Tatry do hotelu Morava v Tatranské Lomnici a zpět. Více info v CK.

Mezinárodními spoji do stanice Porad-Tatry, dále přestup na TEŽ směr Starý Smokovec a dále na Tatranskou Lomnici.
Vlakové nádraží Tatranská Lomnica se nachází necelých 500 m od hotelu.

Aktuální vlakové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTOBUSEM

autobusem z Popradu do Tatranské Lomnice (500 m).

Aktuální autobusové spojení vyhledáte na www.jizdnirady.cz

PŘÍJEZD AUTEM

od Žiliny přes Martin, Ružomberok do Popradu. Zde odbočit směr Vysoké Tatry do Tatranské Lomnice, parkoviště u hotelu. Trasa Praha - Tatranská Lomnica: 565 km; Brno - Tatranská Lomnica: 369 km; Ostrava - Tatranská Lomnica: 258 km.

 

REKREACE ROH V TATRÁCH JAKO TENKRÁT

      25.4.-2.5.

8.8.-15.8.

5.9.-12.9.

Nastupní dny     Ne Ne
Minimální počet nocí     7 7
Dospělý na lůžku polopenze Na 7 nocí 9590 10890
Dospělý na přistýlce polopenze Na 7 nocí 8190 9490
Senior nad 50 let na lůžku (50 - X let) polopenze Na 7 nocí 8990 10290
Senior nad 50 let na přistýlce (50 - X let) polopenze Na 7 nocí 7590 8990
Dítě na lůžku (5 - 14,99 let) polopenze Na 7 nocí 5390 6290
    Na 7 nocí    
Dítě do 5 let na lůžku (0 - 4,99 let) polopenze Na 7 nocí 1490 1990
Dítě do 5 let na přistýlce při 2 plně platících osobách ZDARMA (0 - 4,99 let) polopenze Na 7 nocí 0 0
Dítě do 5 let bez nároku na lůžko ZDARMA (0 - 4,99 let) polopenze Na 7 nocí 0 0

 příplatek balkon  499 Kč, příplatek za neobsazené lůžko  1090 Kč  jaro,   léto,podzim 1390 Kč

 

cena zahrnuje: 7x ubytování,7x polopenzi bufet, celodenní program, wifi u recepce

ck ATISZájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

25.4.2021 2.5.2021 8990 Kčobjednat
8.8.2021 15.8.2021 10290 Kčobjednat
5.9.2021 12.9.2021 10290 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


hot.Morava
Copyright © 2017  VARIETA Travel