Lipt.Mikuláš- resort TATRALANDIA VILLAGE****
 
Způsob dopravy:

resort s největším celoročním areálem vodní zábavy s ubytováním na Slovensku, nachází se 2 km od Lipt.Mikuláše, sousedí s aquaparkem (14 bazenů různých velikostí, s různými atrakcemi se slanou, termální nebo čirou vodou ),27 tobogánu a skluzavek včetně největšího raftovacího tobogánu ve střední Evropě, Tropical Paradise - vodní svět 4 bazenů,Barbados bar, korálový útes, mušle, pirátký poklad, ostrov Pirátů z Karibiku- krytý tropický komplex s atrakcemi pro dosp.i děti, Keltský saunový svět, Hawai komplex- surfování na umělých vlnách a spousta dalších vodních atrakcí

KELTSKÝ SAUNOVÝ SVĚT V CENĚ POBYTU  - jednorázový 3-hod. vstup/den
CENY POBYTU NA OVĚŘENÍ V CK
Cena pobytu závisí na termínu, objednaných službách a délce vašeho pobytu. Tuto Vám vypočítáme s využitím maximálního množství výhod a to v co nejkratší možné době. V poptávce nám sdělte termín pobytu, počet dospělých, počet a věk dětí, požadovanou stravu, děkujeme

 

PROČ K NÁM ?

DOBRODRUŽSTVÍ A ZÁBAVA V NEJVĚTŠÍM AQUAPARKU POD TATRAMI - ZAŘÍZENÍ TAKOVÉHO ROZSAHU SE NENACHÁZÍ NIKDE JINDE NA SLOVENSKU ANI V ŽÁDNÉ Z OKOLNÍCH ZEMÍ

Proč do Tatralandie?
1) Tropické léto v jakékoliv roční době i počasí - TROPICAL PARADISE
2) Široká nabídka vodních atrakcí s letním animačním programem
3) Ideální výchozí místo pro cestování po Vysokých i Nízkých Tatrách (v zimě SKI-aquabus do Jasné zdarma)
4) Výhodné ubytování od 2 až po 8 osob v apartmánech a tradičních domcích s vlastní terasou
5) SUPER FLY / HURRICANE FACTORY - simulace volného pádu (sky-dive centrum) přímo v areálu
6) HAWAI KOMPLEX - surfování na umělých vlnách - v areálu Tropical Paradise
7) Novinka - TATRAPOLIS - svět kovových miniatur, dětské zážitkové atrakce a kovářská dílna se nachází na místě původního westernového městečka. Vstup vedle Hurricane Factory.

POLOHA

Tatralandia Holiday Resort je největším celoročním areálem vodní zábavy s ubytováním na Slovensku, v Čechách a Polsku. Nachází se v regionu Liptov (cca 2 km od Liptovského Mikuláše) - oblasti s množstvím kulturních památek, svéráznou lidovou kulturou a folklórem, kterou obklopují největší slovenské hory - Vysoké a Nízké Tatry, Velká a Malá Fatra, Chočské vrchy. Objevte toto místo plné dobrodružství a zábavy, jehož součástí je Aquapark Tatralandia , s celoročním přímořským rájem Tropical Paradise , letní Funpark Tatralandia , i ubytovací komplex Holiday Village Tatralandia.

Objevujte krásy Liptova a relaxujte v bazénech Aquaparku Tatralandia. Jen pár kroků od bazénů vás čeká pohodlné ubytování s fantazií v chatkách Holiday Village Tatralandia. Dopřejte si dovolenou či pobyt v plně vybavených apartmánech a bungalovech, které jsou jako stvořené pro rodiny s dětmi, zamilované páry, veselé partie i jednotlivce. Množství atrakcí na jednom místě předurčuje Tatralandia Holiday Resort na místo vašeho vytouženého odpočinku, zábavy a množství zážitků.

Množství atrakcí na jednom místě - aquapark s funparkem, restaurace, hřiště, sportoviště, bowling, 5D kino, mini ZOO,
Hurricane Factory, Liptov Arena, Liptovská Mara aj.

VYBAVENÍ

ucelený komplex Aquaparku Tatralandia a ubytovacích kapacit Holiday Village Tatralandia ( 11 tematických osad )  nabízí 14 bazénů (24-39°C), 27 tobogánových drah z toho 8 bazénů a 6 tobogánů celoročně, krytý komplex "Ostrov pirátů z Karibiku", nový "Tropical Paradise" pod průhlednou střechou, Keltský saunový svět a Wellness Paradise (masáže, koupele, zábaly aj. procedury), novinku roku 2016 -Hawai komplex se surfovacími vlnami , dále kluziště, půjčovna sportovních potřeb, sezónní animace, infocentrum, směnárna, restaurace Zbojnická koliba, dětská hřiště, bufety, lobby bar, 5D cinema, Game zone - bowling, biliár, stolní fotbal,stolní tenis, 3D golf simulátor, tenisový kurt , basketbalové hřiště, venkovní krby a ohniště. V těsné blízkosti nová adrenalinová zábava SUPER FLY (sky diving - simulace volného pádu) a multifunkční hala LIPTOV ARÉNA. 

UBYTOVÁNÍ

a) 3 - lůžkové chatky B s přistýlkou. Jednopodlažní samostatně stojící chatky s terasou (s dřevěným nábytkem), společenská místnost s rozkládacím gaučem (přistýlka), SAT/TV, telefon, vybavený kuchyňský kout (lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice), Spr.+WC, ložnice (1x manželská postel, 1x samostatné lůžko) Umístěny jsou vosadách: Westernová osada, Liptovská dedina, Indiánská osada, Rybárská zátoka, Skautský tábor, U vinára a na Remeselníckom dvore.

b) 4 - lůžkové chatky A s přistýlkou. Řadové dvoupodlažní chatky s balkonem a letní terasou (s dřevěným nábytkem), na přízemí na přízemí spol. místnost s rozkládacím gaučem (přistýlka), SAT/TV, telefon, vybavený kuchyňský kout (lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice), Spr.+WC, v patře ložnice (1x manželská postel a 2 samostatné lůžka) Umístěny jsou v osadách : Central park, Detský svet a Romantická záhrada.

APARTMÁNY DELUXE (2+3) typu B - renovované apartmány s pohodlnějším a modernějším vybavením :SPR/WC, fén, župany, plně vybavený kuch. kout s chladničkou, rychlovarnou konvicí, mikrovlnkou a kávomatem na kapsle ( uvítací balíček kapslí zdarma), rozkládací gauč v přízemí (plnohodnotné lůžko), ložnice s manželskou postelí a 2 samostatnými lůžky na patře, telefon, SAT/TV, Wi-Fi, trezor, osušky do aquaparku, voucher na drink zdarma k hlavnímu jídlu v hotelové restauraci, možnost využití tenisového kurtu zdarma. App. A pod číslem 501 - 510.

   c) 7 - lůžkové chaty C s přistýlkou. (na poptávku). Samostatně stojící chata s letní terasou (s dřevěným nábytkem), na přízemí spol. místnost s rozkládacím gaučem (přistýlka), SAT/TV, telefon, vybavený kuchyňský kout (lednice, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice) a Spr.+WC. V patře dvě ložnice (1x manželská postel a 2 samostatné lůžka, druhá: 3 samostatné lůžka) Osada U poľovníka a Remeslnický dvor.

Každá z tematických osad je vybavená stylovými venkovními krby, nebo ohništi pro opékání.Některé chatky mají vlastní krb (nutno předem objednat a za příplatek).

CELKOVÁ KAPACITA

700 lůžek

STRAVA

snídaně - bufetové stoly v restauraci "Zbojnická koliba" v hlavní budově.
Možnost dalšího stravování v restauraci nebo občerstveních v areálu, nebo vaření ve vlastní plně vybavené kuchyňce.

DÍTĚ

Jedno dítě do 5,9 let bez nároku na lůžko se snídaní ZDARMA!
- dítě má nárok na služby VE STEJNÉM ROZSAHU JAKO RODIČ - tedy i vstup do AQUAPARKU je zdarma pouze s jedním platícím dospělým !
Při samostatné rezervaci vstupu pro dítě v CK je vstup zpoplatněn !

Dítě do 3 let ZDARMA = v rozsahu objednaných služeb rodičem.

DÁLE PRO VÁS

ZDARMA: parkování u apartmánů nebo bungalovů, bezplatná doprava v zimě SKI & AQUA BUSem z HVT přímo do střediska Jasná Nízké Tatry, Wi-Fi internet v recepci

- 20% sleva z ceny doplatku do saunového světa Vital packet v Tatralandii

DÁLE PRO VÁS (ZIMA)

V CENĚ POBYTU jsou zahrnuty jednorázové 3-hodinové vstupy do Keltského saunového světa, který je součástí Aquaparku Tatralandia.
Keltský saunový svět je jedinečný komplex 21 parních, vodních a masážních lázní, saun a procedur - více info https://www.tatralandia.sk/zazitky/wellness-spa/keltsky-saunovy-svet.
Počet vstupů do saunového světa = počet nocí.
Uvedená nabídka vstupů do Keltského saunového světa je k dispozici pro hotelové hosty od začátku provozní doby vodního parku do 14:00 hod. V případě, že klient ukončí návštěvu saunového světa po 14:00 hod., Bude mu účtován doplatek dle aktuálního ceníku.

 

 

POZOR! Platí odlišné storno podmínky oproti standardním Stornovacím podmínkám uvedených ve Smluvních podmínkách ATIS a.s.
Dochází ke změně bodu IX. Stornovací podmínky, odst. 2 následovně. Při odstoupení od smlouvy po uvedené lhůtě je zákazník povinen zaplatit následující stornopoplatky. Při úplném, nebo částečném stornu objednaných služeb bude objednateli vyúčtován storno poplatek ve
výši (rozděleno dle různých termínů pobytu):

V termínech 03.01. - 10.03.21 a 15.06. - 15.09.21
do 29 dnů (viz smluvní podmínky ATIS)
28 až 22 dní před nástupem: 40% z celkové ceny
21 až 14 dní před nástupem: 50% z celkové ceny
13 až 8 dní před nástupem: 80% z celkové ceny
7 a méně dní před nástupem: 100% z celkové ceny

V termínech 15.09. - 25.12.20 a 11.03. - 01.04.21 a 05.04. - 14.06.21 a 16.09. - 25.12.21
do 29 dnů (viz smluvní podmínky ATIS)
28 až 22 dní před nástupem: 25% z celkové ceny
21 až 8 dní před nástupem: 50% z celkové ceny
7 a méně dní před nástupem: 100% z celkové ceny

V TOP sezoně: 26.12.20 - 02.01.21 a 01.04. - 05.04.21
100% stornopoplatek ode dne potvrzení objednávky do dne nástupu na pobyt

Při uplatnění slevy za včasný nákup ve všech termínech:
100% stornopoplatek ode dne potvrzení objednávky do dne nástupu na pobyt

 

KOUPÁNÍ

 

aquapark Tatralandia - akční nabídka vstupného jen za 440,-Kč - multivstup (možnost libovolného přerušení pobytu v AQP a opětovného vrácení zpět). 14 bazénů, 27 tobogánů a klouzaček (při plném letním provozu), jinak 9 celoročních bazénů + 6 celoročních tobogánů, aquapontóny, nově vybudovaná část s atrakcemi - „TROPICAL PARADISE“, Bubble City, Wet Football, Blue Lagoon, Labyrint Planet, Profi-Trampolines, lehátka + slunečníky, animační program, aquavolley + aqua basket, aquaerobic, infocentrum, stolní tenis, fotbal, odkládací a trezorové skříňky, dětská hřiště, dětský koutek, zdravotní služba, směnárna, parkování aj.

Přírodní koupání a vodní sporty na přehradě Liptovská Mara (3 km).

CO VÁM TATRALANDIA nabízí:

Bazény - celoroční:
• Thermall Pool: 35,2x14,2m, 2 části – sportovní (36°C) a relaxační (40°C)

• White Lagoon: 15x8m, očistí organismus, koupání ve slané vodě
• Bubble Pool: 15x11m, slaná voda, podporuje detoxikaci organismu
• Paradise Pool: 20x8m, výhled na španělskou galeonu
• Tropical Pool: 12,7x12m, relaxace v čiré vodě vám pomůže zapomenout na problémy
• Snorkeling Pool: 9,3x6m, podvodní hry a hledání ztraceného pokladu
• Ocean: 11x18,4m, plavecká část s protiproudem, podvodní osvětlení
• Dětský bazén pirátů: 8x11,3m, bazén pro nejmenší, Jumbo hrad pro vyblbnutí
• Niagara Pool: 33,3x12m, venkovní bazén, pomáhá pohybových a dýchacím ústrojím
• Tower Pool: 9,2x7,1m, dojezdový bazén pro tobogány
Bazény - letní:
• Pool 21 atractions: 25x12,5m, až 32°C voda a 21 atrakcí
• Amazonia: průměr 19m, ráj pro každého malého návštěvníka Tatralandie
• Swimming Pool: 25x12,5m, plavecký bazén s teplotou vody až 26°C
• Raftaria Pool: 20x12m, letní dojezdový bazén pro tobogány
• Hawai komplex - serfování na umělých vlnách

Tobogány - celoroční
• Tornádo: 101m dlouhý, nejdelší raftovací tobogán ve stř. Evropě, dá se v něm vyfotit
• Rapido: 97m dlouhý, pro nadšence bláznivé rychlé jízdy
• Monkey Slide: 100m dlouhý, nechejte se unášet proudem a vychutnejte si zážitek
• Jungle Raft: 87m dlouhý, pohodová jízdy na raftech
• Black & White: 72m dlouhý, po volném začátku si užijete nespoutanou jízdu
• Wood Splash: 2 dětské tobogány s Jumbo hradem na Ostrově pirátů z Karibiku
Tobogány - letní
• Trio: 120m dlouhý, vychutnejte si jízdy a točení, které závisí na vaší šikovnosti

• Boomerang raft ramp: 63m dlouhý, raftovací U-rampa, dá se vněm vyfotit
• Crazy river: 115m dlouhý sjezd na kruzích, zkuste vytvořit řetěz s kamarády
• Rollercoaster: 104m dlouhý, hustá jízda plná ostrých zatáček
• Tripple Splash: 42m dlouhá trojdráha, můžete závodit s kamarády
• Double Bubble: 42m dlouhá dvojdráha, skvělá pro závody
• Free fall: 35m dlouhý, nejstrmější tobogán na Slovensku
• Double fall: 41m dlouhý, zažij 2x volný pád
• Anakonda: 146m dlouhý a zároveň nejdelší tobogán na Slovensku
• Twister: 45m dlouhý, kroutí se, zatáčí a klouže, s kouskem odvahy jízda může začít
• Black Hole: 100m dlouhý, tobogán, který překoná vaše představy
• Kamikadze: 43m dlouhý, odtud už není návratu, jen skus pocit volného pádu
• Niagara: 30m dlouhý, trojdráha, kdo bude vítěz?
• Banana Fun: 77m dlouhý, pohodový raftovací tobogán pro celou rodinu
• Black Magic: 62m dlouhý, strašidelná jízda na raftu se světelnou show
Tobogány - dětské
• Little Niagara: 4m dlouhý, trojdráha pro děti
• Amazonia: osobitý tobogán v rámci interaktivního hradu
• Sky slide, Sun slide, Fire slide: 3 tobogány přizpůsobené malým návštěvníkům

TROPICAL PARADISE
Plachetnice ztroskotaná na útese - rozděluje areál na 2 části. Na levé části je vodní svět 4 bazénů. K sobě je pojí vodní terapie. Ve 2 je čirá voda a ve 2 dokonce mořská voda vyhřátá na 36°C. Uprostřed na rozhraní všech bazénů je Barbados bar. Kolem útesu můžete najít mušle s perlami a pirátský poklad. Největší zážitek ovšem poskytne pravý korálový útes. Bohatý výběr karibských specialit nabízí nová restaurace Paradiso.


OSTROV PIRÁTŮ Z KARIBIKU
Krytý tropický komplex s atrakcemi pro dospělé i pro děti. Dospělí mohou trávit čas na lodi kapitána Barbossi a pro malé je zde Dětský bazén pirátů s obřím Jumbo hradem. Posedět můžete v HAWAI baru a maminky potěší prostor pro přebalování a mikrovlnka pro ohřání obědu miminku.

FUN PARK
• Pro návštěvníky aquaparku je vstup zdarma. Naleznete zde adrenalinový Gold Splash, dráha, která vás vymrští do nedalekého jezírka. Doporučujeme jej navštívit a vyzkoušet.

SUMMER CITY
Je v provozu během letní sezóny od 12. 7. do 15. 9. Na svoje si přijdou nejen děti ale i dospělí. Můžete zde najít Bubble city, Babyland, Profi jump, vodní fotbal, beach volejbal, fotbal nebo stolní tenis. Zábavu zaručí také obří šachy nebo ruské kuželky.

WELLNESS a Etani Wellness Point Menu:
Objevte kouzlo relaxu a vychutnejte si pestrou nabídku masáží, koupelí, zábalů a jiných relaxačních i léčebných procedur. V tomto úžasném světě načerpáte novou energii a vychutnáte si naplno odpočinek.Najděte si trošku času, který věnujete jen sobě.
Ochutnejte i sílu relaxu v novém ETANI Wellness Point přímo v Tropical Paradise Tatralandia. Neztrácejte čas a užijte každou svou volnou chvíli naplno. Nabízíme vám zdraví pro vaše tělo i duši

KELTSKÝ SAUNOVÝ SVĚT
Keltský saunový svět je jedinečný komplex 21 parních, vodních a masážních koupelí, saun a procedur (např. tatranská sauna, studna odvahy, bio sauna, sluneční koupel, tatranské jezero, keltská solná sauna, keltské oppidium, energie světla, solná sauna, parní kotel, zlatý stůl, Liptovská sauna, hvězdná koupel, oheň a led, voda života, tatranský led, ledový skok, ledové vedro, tuatha, bouřka bohů, letní déšť) - vstup pro děti 6 - 11,9 let v omezených časech.

 

DALŠÍ MOŽNOSTI - LÉTO

 

V blízkosti areálu se nachází ZOO Kontakt : https://www.zookontakt.sk.

 

POZNÁMKA

 

pobyt začíná nástupem od 16.00 hod v den příjezdu a snídaní druhý den ráno. V případě plné penze začíná pobyt večeří od 18.00 hod v den příjezdu. Končí uvolněním bungalovu nebo apartmánu do 10.00 hod v den odjezdu.

Holidy Village Tatralandia poskytuje i službu dřívější check-in (příjezd), dle dostupnosti za poplatek 20 Eur.

POZOR! Při nástupu na pobyt se platí v hotovosti vratná kauce: 3000,-Kč (100,-€)/App. nebo BGW!
Po bezproblémovém předání App. nebo BGW se kauce vrací!

 

REKREAČNÍ POPLATEK

 

1,- € / osoba / den

 

POBYT SE ZVÍŘETEM

 

NEPOVOLEN!

 

PARKOVÁNÍ

 

zdarma v areálu u jednotlivých bungalovů a apartmánů.

 

DALŠÍ SLUŽBY

 

ZDARMA lze zapůjčit dětskou postýlku a dětskou židličku do apartmánu nebo bungalovu.

 

aktuální ceny na dotaz v naší CK

ck atis

 Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

3.1.2021 21.12.2021 objednat


Nezávazná objednávka


tatralandia village
Tatralandia village
tatralandia
tatralandia
Copyright © 2017  VARIETA Travel