PLAVBA NORSKÝMI FJORDY PŘES FLAAM
 
Způsob dopravy: ikona_autobus ikona_lod

Trasa zájezdu

 

MSC Preziosa

Jedna z nejnovějších lodí MSC CRUISES pokřtěná v roce 2013 v italském Janově. MSC Preziosa nabízí luxusní komfort a služby v elegantním prostředí. Současně na této lodi najdete i několik novinek, kupříkladu Doremi Castle Aqvapark s nejdelším tobogánem na lodi, nebo exkluzivní lázeňský areál Top 18, který je určený pouze pro dospělé, dále také úžasné MSC Aurea Spa nabízející wellness procedury a exkluzivní apartmá MSC Yacht Club. Tato loď je vybavena pro náročné klienty YACHT CLUB s opravdu velmi kvalitními službami a samostatným oddělením pro náročné klienty. Samozřejmostí je zasouvací střecha na horní palubě, která zpříjemní pobyt v případě špatného počasí.

Program zájezdu

1. den: Odjezd z ČR
Odjezd autobusem CK RIVIERA TOUR do přístavu dle nástupních míst. Během cesty do přístavu Vás náš delegát seznámí s životem na palubě lodí MSC Cruises, organizačními pokyny a programem zájezdu. Během cesty do přístavu pro Vás máme připravenu studenou večeři, teplou snídani a občerstvení. Nástupní místa: Vsetín-Nový Jičín-Frýdek Místek-Ostrava-Hranice-Olomouc-Prostějov-Vyškov-Brno-Velké Meziříčí-Jihlava-Humpolec-Praha-Petrovice

 

2.den: KIEL-Německo  10:00-19:00  
V  dopoledních hodinách přijedeme do přístavu. Následuje procedura odbavení a nástup na loď, ubytování, bezpečnostní cvičení, prohlídka lodi s delegátem a osobní volno. Neopakovatelným zážitkem je první vyplutí z přístavu. V podvečerních hodinách nás čeká první servírovaná večeře o několika chodech, která pro vás bude opravdovým gurmánským zážitkem. Ve večerních hodinách zavítáme do lodního divadla na estrádní program, a pokud zůstane ještě dost síly, půjdeme se bavit s animátory

 

3.den: Plavba na moři
Plavba není jen o poznávání nových destinací. Plavba je i o tom, že by si měl každý udělat čas sám na sebe a na své přátele. Využijme proto volného dne na moři a navštivme AUREA SPA na přídi lodi, kde za poplatek můžete využít masáží, saun, vířivek, kosmetického salonu a dalších služeb. Nebo můžete jen tak odpočívat na palubě lodi, slunit se, užívat si skvělé drinky, které je možné zakoupit na lodních barech. Je možné, že Vás kapitán lodi pozve na skleničku sektu a užijete si tak společně první kapitánský gala večer i se speciální večeří.

 

4. den: Bergen-Norsko 08.00-18.00
Bergen má spoustu přívlastků, mj. jedno z nejdeštivějších míst v Norsku nebo hlavní město fjordů. Stejně jako Řím leží na sedmi pahorcích. Je to město s jedinečnou, nezapomenutelnou a pohodovou atmosférou. Ostatní střediska v oblasti - např. Kinsarvik nebo Eidfjord slouží jako výchozí místa pro výlety k ledovci Folgefonna nebo do náhorní plošiny Hardangervidda, které si můžete zakoupit u plavební společnosti nebo se vypravit s našim delegátem do uliček tohoto města.(vhodný transfer MSC).

 

5. den: Olden-Norsko  07.00 - 17.00
Stará vesnička s cca 900 obyvateli vítá všechny návštěvníky výletních plaveb. Právě zde můžete obdivovat pestrou přírodní scenerii v kontrastu s ledovci a pěnivými vodopády. Olden je hlavní vstupní branou na největší ledovec na evropské pevnině-Jostedal. Doporučujeme využít fakultativního výlet MSC Cruises k nejznámějšímu ledovcovému ramenu Briksal nebo projížďku výletním vláčkem po okolí. Nádherná příroda.

 

 

6.den: Flaam-Norsko   08:00-19:00
Vesnice Flaam leží v údolí, kam se nejlépe dostanete železnicí z Myrdalu nebo autem, či lodí. Flaam je světovým unikátem, ležícím na břehu Aurlandsfjordu, s horským nádražím v Myrdal. Od mořské hladiny až do výšky 865 metrů nad mořem – takovou trasu tvoří dvacetikilometrová železnice s nejprudším stoupáním na světě. Když norští stavitelé naplánovali spojení Bergenské železnice s malebnou vesničkou na břehu ramene největšího norského fjordu, netušili, že železnice se stane vyhledávanou turistickou atrakcí. Proto doporučujeme při návštěvě tohoto města právě tuto projížďku absolvovat.  Cestou mezi Flaam a Myrdal projedete 10ti stanicemi. V letních obdobích vlak s vámi zastaví ve speciální stanici Kjosfossen, abyste mohli obdivovat mohutný vodopád stejného jména. K tomuto vodopádu se dostanete pouze vlakem. V konečné zastávce můžete navštívit místní hotel s občerstvením, anebo se jít projít k nedalekému jezeru. Pro klienty doporučujeme tento fakultativní výlet s delegátem

 

7.den: 12:00-21:00  Norsko - Stavanger
Norský přístav Stavanger láká návštěvníky pro krásu svého okolí. Nacházejí se zde ty nejkrásnější norské fjordy v čele s Lysefjordem. Krásnou přírodu můžete obdivovat už z paluby lodi, kdy se budete k městu přibližovat. Ke kráse města přidává původní architektura a klidná zadumanost starých čtvrtí. Stavanger je „Městem ze dřeva“, nikoliv z kamene. Světově proslulou památkou je zdejší katedrála Domkirke, která pochází z roku 1125 a patří k nejstarším budovám města. Katedrála je vystavěna v anglonormanském slohu a určitě byste ji při návštěvě města neměli vynechat. Při návštěvě města Stavanger doporučujeme také zavítat k Hafsfjord, kde se nachází památník Mečů ve skále. Cesta k památníku trvá cca 10 minut jízdy taxíkem.

 

8.den: Plavba na moři
Užijte si tento den. Dýchejte svěží mořský vzduch, oddávejte se lenošení, odpočinku a relaxování při skleničce skvělého drinku. Můžete sportovat, opalovat se, zaplavat si v bazénech nebo si zatančit a pobavit se s animátory na palubě lodi MSC Cruises .

 

9.den: 07.00  KIEL -   -vylodění
Ráno snídaně a po vylodění odjezd z přístavu do ČR. V ceně zpáteční přepravy jsou dvě teplé svačinky na cestu, káva, čaj, cappuccino a čokoláda.

 

10.den: Příjezd do ČR 

 Příjezd do ČR dle aktuální dopravní situace Brno cca 01.00 hod, Olomouc 03.00, Ostrava 04.00

 

Za příplatek nabízíme

*cestovní a zdravotní pojištění
*možnost úhrady servisní taxy
*kategorii kajut Fantastica,Aurea, kajuty s oknem, balkonové
*nápojové balíčky a pakety
*internet. balíčky, photo balíčky…
*rezervace míst v buse za  příplatek

Něco v ceně navíc

Večeře v restauraci na Formance pro všechny klienty

 

Cena zájezdu zahrnuje

*poznávací plavbu v daném termínu na lodi MSC
*ubytovaní ve vnitřní kajutě kategorie BELLA
*plnou penzi po celou dobu pobytu na lodi
*nápoje z nápojových automatů v bufetové restauraci
*přístavní taxy a portýrské služby při nalodění a vylodění
*každodenní úklid kajuty
*kapitánský gala večer a gala cocktail
*pojištění proti úpadku CK
*animační a zábavné programy na lodi
*divadla, bazény, vířivky, pool servis
*autobusovou přepravu do přístavu a zpět
*delegáta CK RIVIERA TOUR na palubě lodi

Cena zájezdu nezahrnuje

*fakultativní výlety plavební společnosti
*servisní poplatek MSC Cruises 10 Eur/os/noc
*nápoje, alkoholické nápoje na barech a v restauracích
*nadstandardní služby za příplatek (sauny, masáže, kino….)
*transfery plavební společnosti v přístavech

CK RIVIERA

 Zájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

FIRST MINUTE

25.6.2022 4.7.2022 25990 Kčobjednat
9.7.2022 18.7.2022 26990 KČobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel