Sestra v akci
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Americká muzikálová komedie

hudební divadlo Karlín, odpolední představení od 15hod

 

 

Americká muzikálová komedie Sestra v akci přichází po londýnském West Endu, americké Brodwayi, Vídni či Hamburku do Prahy! Její předlohou je film o barové zpěvačce Deloris Van Cartierové, která se musí před zločinci ukrýt do kláštera mezi řádové sestry. Příchod Deloris však dosud poklidný klášterní život zásadně naruší a vnese do něj řadu nečekaných novinek.  Muzikál na motivy světoznámého filmu s Whoopi Golberg uvede v říjnu Hudební divadlo Karlín s Lucií Bílou v hlavní roli.

V ceně 1250 Kč: vstupenka na muzikál, doprava, průvodce CK 

  

                                                            

Program: Příjezd do Prahy v poledních hodinách. Procházka s průvodcem nebo možnost individuálního programu a nákupů. Odpolední představení v 15.00 hod. Návrat do nástupních míst cca ve 22.00 hod. 

Praktická poznámka: na muzikál se chodí v běžném denním společenském oděvu. Zvolte ho i obuv tak, abyste se cítili příjemně jak při procházce Prahou, tak na představení. 

  

OLOMOUC  PROSTĚJOV  VYŠKOV 

POZOR vyberte si nástupní místo a nahlaste ho v CK. Nahlášené místo je závazné. Bus nezastavuje automaticky na všech uvedených místech, ale jen na těch, která jsou dopředu v CK nahlášená

Olomouc       06.30 Hynaisova ul Billa –letadlo, 06.35 bus zastávka Brněnská ul. Fak. nem Prostějov      07.00 hl. nádr st H u lokomotivy, 07.05 mhd Brněnská Poslední halíř

                              (večer při návratu navíc rozvoz mhd Haná, lázně) Vyškov          07.30 Duk.tř. zastávka u gymnázia 

Rousínov      na vyžádání      

CK FTL      

 

Nezávazná objednávka


Sestra v akci
Copyright © 2017  VARIETA Travel