Legenda jménem Holmes
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Oblíbené zájezdy na muzikál odpolední představení

LEGENDA JMÉNEM HOLMES

Kultovní muzikál z pera Ondřeje G. Brzobohatého, jehož děj je víceméně smyšlený, se humornou formou opírá o slávu legendárního detektiva Sherlocka Holmese a peripetie jeho autora, spisovatele Sira Arthura Conana Doyla. Ten pod nátlakem médií, společnosti a především jeho vydavatele Virgila Cromwella, začíná podléhat žárlivosti, která ho přivádí na jedinou možnost vysvobození se ze zajetí stínu slavného detektiv. Vysvobození vidí ve smrti, jeho nejslavnější literární postavy. Jak tento humorný příběh, plný nadsázky, skvělé hudby dopadne? To zatím neví ani náš Sir Arthur Conan Doyle. Veskrze jde o to, aby se divák zasmál, dojal, možná trochu poučil, ale hlavně po celou dobu královsky bavil. V hlavních rolích: Sherlock Holmes / Sir Arthur Conan Doyle - Vojtěch Dyk, Lukáš Janota, Irene Adlerová / Louisa Hawkinsová - Anna Fialová, Kristýna Daňhelová, Dr. John Watson / Dr. Sigmund Freud - Denny Ratajský, Aleš Háma, Profesor Moriarty / Virgil Cromwell - Jan Sklenář, Petr Vaněk, Paní Hudsonová - Ivana Chýlková, Jaroslava Kretschmerová, Inspektor Lestrade - Filip Rajmont a další.

Hudební divadlo Karlín, odpolední představení 15.00

 

 

 

V ceně: vstupenka na muzikál, doprava, průvodce CK 

 

1.kategorie1.529 Kč

                                                            

Program: Příjezd do Prahy v poledních hodinách. Procházka s průvodcem nebo možnost individuálního programu a nákupů. Odpolední představení v 15.00 hod. Návrat do nástupních míst cca ve 22.00 hod. 

Praktická poznámka: na muzikál se chodí v běžném denním společenském oděvu. Zvolte ho i obuv tak, abyste se cítili příjemně jak při procházce Prahou, tak na představení. 

 

OLOMOUC  PROSTĚJOV  VYŠKOV 

POZOR vyberte si nástupní místo a nahlaste ho v CK. Nahlášené místo je závazné. Bus nezastavuje automaticky na všech uvedených místech, ale jen na těch, která jsou dopředu v CK nahlášená

Olomouc       06.30 Hynaisova ul Billa –letadlo, 06.35 bus zastávka Brněnská ul. Fak. nem Prostějov      07.00 hl. nádr st H u lokomotivy, 07.05 mhd Brněnská Poslední halíř

                              (večer při návratu navíc rozvoz mhd Haná, lázně) Vyškov          07.30 Duk.tř. zastávka u gymnázia 

Rousínov      07.45benzina u dálnice (vedle motorestu Bonaparte)             

            Ck FTLZájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

11.5.2019 1529 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


Copyright © 2017  VARIETA Travel