Muzikály - Přehled zájezdů
 
 

Tři Mušketýři

 

Čarodějka

 

NEUVĚŘITELNÝ PŘÍBĚH ČARODĚJEK ZE ZEMĚ OZ  

 

Velkovýpravná muzikálová show ČARODĚJKA (v originále WICKED), doprovázená živým orchestrem, plná nádherných melodií, čar a kouzel, protkaná svižným humorem, vtáhne diváky do děje hned při prvních elektrizujících tónech předehry a nepustí je až do posledního okamžiku představení z napětí. 

 

Obsazení: Elphaba - Markéta Pešková, Elis Ochmanová, Kateřina Herčíková, Glinda - Natálie Grossová, Nikola Ďuricová, Fiyero - Petr Ryšavý, Tomáš Vaněk, Nessarose - Monika Sommerová, Felicita V. Prokešová, BOQ - Lukáš Randák, Jan Franc, Madame Morrible - Světlana Nálepková, Barbora Rajnišová, Čaroděj - Marian Vojtko, Josef Štágr, Dr. Dillamond - Petr Matuszek, Jindřich Nováček 

 

Divadlo Goja Music Hall Holešovice, odpolední představení 14.00

 

čas růží

Čas růží

Jedinečná symbióza písní, největších hitů z repertoáru Karla Gotta a původního scénáře Sagvana Tofi.
Těšte se na odhalení příběhu starého obrazu, který v sobě skrývá osud jedné velké celoživotní lásky! Čas růží vás již brzy pobaví i dojme! Vzpomínáte? Když jsem já byl tenkrát kluk, Jen se hádej, Svět má ty chvíle rád, Jdi za štěstím, Korunou si hodím, Nápoj lásky č. 10, Je jaká je, Když muž se ženou snídá a mnoho dalších ožije v muzikálových aranžích a pěveckém podání herců a zpěváků, kteří k hitům Karla Gotta přistoupí nově a zároveň s respektem, který si zaslouží!

 

Doktor OX

Muzikálová komedie, ve které konečně může každý milovat, koho chce! A nejen to! I myslet si může, co chce! A dělat si může, co chce! Ale nejdřív si musí tuhle svobodu vybojovat ...

Nový, původní český muzikál Divadla Hybernia, tentokráte o mladých hrdinech, kteří se vzepřou záměru zločinného doktora Oxe. Tento pseudovědec totiž touží ovládat myšlení obyvatel, a to pomocí svého ďábelského, v podstatě ale jednoduchého vynálezu.

Hrají: Jiří Korn, Josef Vojtek, Kateřina Brožová, Dita Hořínková, Petr Ryšavý, Peter Pecha, Ivana Korolová, Petra Vraspírová, Anna Slováčková, Andrej Hryc, Tomáš Trapl, Ernesto Čekan, Martin Pošta, Vojtěch Drahokoupil, Hana Křížková, Renata Podlipská, Vlastimil Korec, Jiří Zonyga, Ladislav Korbel, Františka Stropnická, Lukáš Randák, David Uličník a další.

Divadlo Hybernia (nedaleko Václavského nám), odpolední představení 14.00

 

Fantom Opery

S ŽIVÝM ORCHESTREM OD ZÁŘÍ 2018 V PRAZE V DIVADLE GOJA MUSIC HALL!

Fascinující příběh s hudbou Andrew Lloyd Webbera, spolu s ohromující scénou a úchvatnými speciálními efekty, tvořenými jako máchnutím kouzelné hůlky, probouzí tento velký příběh tragické lásky každý večer k životu… Historicky světově nejúspěšnější divadelní muzikál (vedle Les Misérables) bude FANTOM OPERY v Čechách uveden v Praze v monumentální dekoraci a v nádherných oslnivých kostýmech.

 

Jesus Christ Superstar

divadlo Karlín

 

Legenda jménem Holmes

Termín: 11.5.2019
Cena: 1529 Kč

 

Mefisto

velkolepý muzikál k 10.výročí dovalda Hybernia

Kvítek mandragory

muzikál Kvítek mandragory

 

Divadlo Broadway uvede v premiéře 13. března 2019 muzikál s hity Heleny Vondráčkové Kvítek mandragory.

 

Po obrovském úspěchu muzikálu Mýdlový princ přichází autor scénáře a režisér Radek Balaš s hitmuzikálem z písní Heleny Vondráčkové – Kvítek mandragory. Kromě muzikálových stálic nově obohatí soubor Divadla Broadway například Jana Boušková nebo Adéla Gondíková, po několika letech se na prkna Divadla Broadwaye vrací opět Richard Genzer nebo Yvetta Blanarovičová

muž se želez.maskou

Muž se železnou maskou

nejnovější muzikál Michala Davida, divadlo Broadway Praha

odpolední představení od 14 hod.

 

mýdlový princ

Mýdlový Princ

muzikál Mýdlový Princ-  je muzikálová komedie, celým dílem nás budou provázet hity V.Neckáře 

BOBY CENTRUM BRNO

Vyprodáno !!!

 

Ples upírů

Ples upírů

romantický příběh lásky ....  

Divadlo Goja Music Hall Holešovice, odpolední představení 14.00

 

 

 

Sestra v akci

Sestra v akci

Americká muzikálová komedie

hudební divadlo Karlín, odpolední představení od 15hod

 

 

Světáci

Adaptace známé filmové hudební komedie

Parta tří fasádníků od Velhartic pracuje v Praze, v tom zářivém, velikém hlavním městě plném lákadel, zábavy a bujarého nočního života. Po dramatickém zážitku v grilbaru Diplomat, kde způsobí požár, se rozhodnou vzdělat v oblasti společenského chování. Doufají, že si napříště v takovém „lepším podniku“ zaslouží, jako opravdoví světáci, společnost dam na úrovni. Odevzdají se do rukou zkušeného vychovatele, emeritního profesora tance a společenské výchovy. Kdo mohl tušit, že nakonec natrefí na trojici podobně „dobře vyškolených“ lehkých dam?

Hrají: Gustav - Viktor Limr / Lumír Olšovský / Filip Tomsa, Tonda - Dalibor Gondík / Zbyšek Pantůček, Honza - Aleš Háma / Martin Sobotka, Božka - Vlasta Žehrová / Olga "Háta" Želenská, Zuzana - Monika Absolonová / Ivana Andrlová, Marcela - Mahulena Bočanová / Adéla Gondíková, Trčková Miriam Kantorková / Vlasta Peterková / Marcela Nohýnková, Profesor - Jan Přeučil, Pan A (zpěvák, Jaroušek, Kapitán, Hovorka, Prodavač) - Petr Gelnar / Martin Sobotka, Pan B (zpěvák, Policista, Vrchní, Vašut, Milenec) - Lukáš Pečenka / Pavel Vítek / Jaroslav Slánský.

Divadlo Palace (Václavského nám), večerní představení 19.00

 

 

Tarzan

 

Jeden z nejúspěšnějších světových muzikálů s hity Phila Collinse v Divadle Hybernia. Muzikál podle jednoho z nejslavnějších dobrodružných a milostných románů světa. Příběh líčí osudy potomka mladého anglického páru, kterého po tragické smrti jeho rodičů vychová pralesní opice a který se brzy díky své síle a důvtipu stane nejmocnějším tvorem džungle. Jeho dobrodružný život v korunách stromů obrátí naruby expedice profesora Portera, který přijel do africké džungle studovat život goril. Tarzan si poprvé uvědomí, že je člověk a jeho prozření je umocněno opětovanou láskou k profesorově dceři Jane. Vrátí se Tarzan pod vlivem lásky do civilizace s mladouAmeričankou Jane? Pro kterou rodinu se rozhodne? 

Obsazení: TARZAN - Peter, David Gránský, Vojtěch Drahokoupil, KALA – Dita Hořínková, Michaela Gemrotová, KERCHAK – Josef Vojtek, Marian Vojtko, TERK – Ladislav Korbel, Martin Šemík, JANE – Petra Vraspírová, Ivana Korolová, PORTER – Jaromír Dulava, Tomáš Trapl, CLAYTON – Ernesto Čekan, Rudolf Kubík a další.

Divadlo Hybernia (nedaleko Václavského nám), odpolední představení 14.00

 

 

Trhák

Divadlo Broadway vás zve na nový muzikál TRHÁK, původních autorů Zdeňka Svěráka a Ladislava Smoljaka s hudbou Vítězslava Hádla. Slavnostní premiéra se uskuteční v říjnu 2018 v divadelní adaptaci a režii Radka Balaše.  Dejme tomu, že jste dramatik a podařilo se vám napsat skvělou hru. Zkrátka "trhák". V takové chvíli není nic jednoduššího, než dát text k dispozici proslulé scéně, aby jej realizovala. Jenže divadlo je po čertech živý organismus, kde má každý z inscenátorů o tom, co je to trhák zcela odlišné představy. Zuřivý producent šetří každou korunu, zatímco bohémský režisér by nejradši vytvořil výpravnou show světových parametrů. Když k tomu ještě připočteme různorodou partu herců a hereček, z nichž někteří se snaží prosadit na úkor těch druhých a inspicienta před nervovým zhroucením, který se marně snaží tyto protiklady smířit, napadne vás jistě zcela zásadní otázka. Může za těchto bláznivých okolností vzniknout strhující divadelní hit?

Hrají: Lenský, řezník – Martin Dejdar, Petr Vondráček, Josef Kalina, hajný - Josef Vojtek, Bořek Slezáček, Sváťa Kohoutek, režisér – Miroslav Etzler, Oldřich Navrátil, Zdeněk Jíša, scénárista – Václav Kopta, Josef Polášek, Eliška Veverková, učitelka – Iva Kubelková, Alžbeta Stanková, Jaroslav Ticháček, agronom – Robert Urban, Peter Pecha, Oldřich Šus, producent – Igor Bareš, Láďa Zacharník, inspicient – Jaromír Nosek, Lukáš Pečenka, Zuzana Ticháčková, listonoška – Dana Morávková, Sandra Pogodová, Antonín Líbal, herec - Josef Carda, Michal Kavalčík, Zdena, číšnice – Andrea Holá, Tereza Nekudová

Divadlo Broadway, odpolední představení 14.00

Termín: 18.5.2019
Cena: od 929 Kč

 

Voda a krev nad vodou

 

Těšte se na nový příběh s novými hrdiny, na emoce, lásku a dynamickou výpravnou podívanou. Podobně jako v Osmém světadílu půjde o parafrázi na velké klasické literární dílo posunuté do současné doby. Nový muzikál Elánů bude zkrátka opět „velkým plátnem“.

Vždy musí existovat nějaká „voda“, co nás drží v těžkých chvílích nad vodou. Někdy jí může být touha, někdy kariéra, někdy pomsta, ale nejkrásnější je, když nás nad vodou drží láska…

Z ohromného množství hitů Elánů v představení zazní například Čaba neblázni, Sestrička z Kramárov, Si kočka, Tanečnice z Lúčnice, Nie sme zlí, Fero, titulní Voda čo ma drží nad vodou a v tomto výčtu bychom mohli pokračovat ještě hodně dlouho. V hereckém obsazení najdete naše kolegy, na které chodíte už na Osmý světadíl, i nové talenty, čili opět prvotřídní muzikálové herce, zpěváky a tanečníky, jak je v našem divadle zvykem.

Obsazení: Tereza – Michaela Tomešová / Marianna Polyáková / Marie Křížová, Lukáš – Roman Tomeš / Zbyněk Fric, Adam – Tomáš Löbl / Jan Kříž, Godzilla – Marika Procházková / Anna Vopletalová / Nikola Ciprová, Fero – Jan Tenkrát / Richard Pekárek, Právník, Čaba – Michal Pleskot / Martin Bačkovský

Divadlo Kalich (nedaleko Václavského nám), odpolední představení 14.30

 
Copyright © 2017  VARIETA Travel