okrasné zahrady v Polsku
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Jednodenní zájezd nejen pro milovníky zahradničení  spojený s možností nákupu květin, keřů, travin a stromů za zajímavé ceny.

 

Bohatý sortiment a výborná kvalita nabízených rostlin, odborné poradenství, ukázkové zahrady. Během dne navštívíte Japonskou zahradu v Pisarzowicích  a zahradnictví  Kapias v Goczalkowicích,  spojené s vedlejším prodejem sazenic květin všech druhů. Možnost navštívit restauraci v areálu zahrady.

Japonská zahrada v Pisarzowicích:  Japonské zahrady  napodobují přírodu, ne ve snaze si ji podmanit nebo zničit. Existuje několik typů japonských zahrad, ale všechny jsou charakterizovány harmonií, jednoduchostí, asymetrií a elegancí. Dva základní styly jsou Tsukiyama zahrady s malými kopci, kameny, symbolizující hory, rybníky, jezera, které napodobují moře. A KARESANSUI - styl suché zahrady se štěrkem zobrazující vodu, balvany - ostrovy a písek simulující bití vln o ostrov. Nezbytným prvkem v klasické japonské zahrady je voda a kámen. V rostlinách dominuje barva zelená. Mezi nejčastěji používané rostliny patří: azalky, japonské, palmové klony magnólií, pivoňky a třešně.

Zahrady v Goczalkowicích: pěstují zde několik set odrůd jehličnatých a listnatých ozdobných rostlin, od nejmenších sazenic až k dospělým rostlinám. Nutno podotknout, vše krásně označeno štítky - ukázková botanická zahrada. Navíc možnost posedět a občerstvit se v restauraci, případně na terase s krásnou vyhlídkou. Po celý rok mají ve své prodejně rozsáhlou nabídku okrasných rostlin v mnoha kultivarech.  Každý rok se zúčastňují tuzemských i mezinárodních veletrhů a výstav. Expozice této firmy už byly mnohokrát odměněny za aranžování a kvalitu prezentovaného zboží.

 Nákup v zahradách je možný v Kč.  Doporučujeme si vyměnit zloté pro vaši osobní útratu - možnost navštívit restauraci v areálu zahrady.

 

Cena zahrnuje: dopravu autobusem, technický doprovod

Cena nezahrnuje: cestovní pojištění 34 Kč/os.

 

Nástupní místa:

Prostějov07.00 MHD Haná

07.10  hl. nádr. st H u lokomotivy

Olomouc  07.30 stará tržnice

Návrat cca 19.00 hod.

CK FTLZájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

28.9.2022 520 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


zahrady v Polsku
zahrady v Polsku
Copyright © 2017  VARIETA Travel