okrasné zahrady v Polsku
 
Způsob dopravy: ikona_autobus

Jednodenní zájezd nejen pro milovníky zahradničení  spojený s možností nákupu květin, keřů, travin a stromů za zajímavé ceny.

 

Jednodenní výlet nejen pro milovníky zahradničení spojený s možností nákupu květin, keřů, travin a stromů za zajímavé ceny.

Bohatý sortiment a výborná kvalita nabízených rostlin, odborné poradenství, ukázkové zahrady. Během dne navštívíte Japonskou zahradu v Pisarzowicích a zahradnictví Kapias v Goczalkowicích, spojené s vedlejším prodejem sazenic květin všech druhů. Možnost navštívit restauraci v areálu zahrady.

Japonská zahrada v Pisarzowicích: charakterizována harmonií, jednoduchostí, asymetrií a elegancí. Jsou tady dva základní styly. TSUKIYAMA - zahrady s malými kopci, kameny, symbolizující hory, rybníky, jezera, které napodobují moře. KARESANSUI - suché zahrady se štěrkem zobrazující vodu, balvany - ostrovy a písek simulující bití vln o ostrov. Nezbytným prvkem v klasické japonské zahrady je voda a kámen. V rostlinách dominuje barva zelená. Mezi nejčastěji používané rostliny patří: azalky, japonské, palmové klony magnólií, pivoňky a třešně.

Zahrady v Goczalkowicích: pěstují zde několik set odrůd jehličnatých a listnatých ozdobných rostlin, od nejmenších sazenic až k dospělým rostlinám. Nutno podotknout, vše krásně označeno štítky - ukázková botanická zahrada. Navíc možnost posedět a občerstvit se v restauraci, případně na terase s krásnou vyhlídkou. Po celý rok mají ve své prodejně rozsáhlou nabídku okrasných rostlin v mnoha kultivarech.  Každý rok se zúčastňují tuzemských i mezinárodních veletrhů a výstav. Expozice této firmy už byly mnohokrát odměněny za aranžování a kvalitu prezentovaného zboží.

Vstupné do zahrad je zdarma. Nákupy doporučujeme uhradit platební kartou.

 

27.4.  2024     520 Kč 

 

Cena zahrnuje:            dopravu autobusem, technický doprovod

Cena nezahrnuje:       komplexní cestovní pojištění 34 Kč/os.

 

Nástupní místa:

Prostějov            07.00 hl. nádr. st H u lokomotivy, 07.10 MHD Plumlovská sídl.

Olomouc             07.30 stará tržnice

Návrat cca 19.00 hod.

POZOR vyberte si nástupní místo a nahlaste ho v CK. Nahlášené místo je závazné. Bus nezastavuje automaticky na všech uvedených místech, ale jen na těch, která jsou dopředu v CK nahlášená. 

ck ftlZájezd Datum odjezdu Datum příjezdu Cena

Název zájezdu

27.4.2024 520 Kčobjednat


Nezávazná objednávka


zahrady v Polsku
zahrady v Polsku
Copyright © 2017  VARIETA Travel